Cz En

Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/20

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 22. 04. 2020 v 20:00.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 20181
  2. Datum: 24. 04. 2020
  3. Terén: Umělá tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Bařinková, Michaela (CZ)
  7. Propozice: https://docs.google.com/document/d/17ypu-0KUzPkd6xHcjGETeezd1OI0JruS2Jljon_uBgg/edit?usp=sharing
  8. Zodpovědná osoba: Jitka Maroušková
  9. Upřesnění místa: Ul. K Lesíku, Praha Štěrboholy
  10. GPS: 50.0719019, 14.5681811

Kontakt

KlubAktij@seznam.cz

Poznámka

aktualizace 8.3. 13h

15h kategorie A1

16.30h kategorie A2

18h Kategorie A3

Počet startujících v každé výkonnostní kategorii je omezen na cca 17 týmů. Celkové omezení počtu závodících: cca 50 týmů.

Otevřené budou všechny velikostní kategorie 😉 Vyhlašujeme jednotlivé běhy :)

Startovné (v Kč):

Za 2x zkoušku/ tým 270,- člen KAČR / 350,- nečlen KAČR

Platba předem na účet 2501114056/2010 jako v.s. použijte číslo přihlášky přidělené systémem a do poznámky jméno závodníka.

náhradníci:

Statistika přihlášených

24. 04. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 0 0 0 0
S 2 1 0 0 3
M 1 2 3 0 6
ML 0 1 1 0 2
L 2 5 3 0 10
Celkem 5 9 7 0 21
30 volných míst

Přihlášky

Člen KA
001020 LA1 Jitka Maroušková Fajn Novterpod
Člen KA
092219 LA1 Jitka Maroušková Free Novterpod
Člen KA
003218 LA2 Dana Beitlová Elsa Valkar
Člen KA
002513 LA2 Miloslava Beranová Jolly Kwanah
Člen KA
051015 LA2 Klára Fremutová Last in the night Leawrey
Člen KA
075717 LA2 Kristýna Junková Graffiti Seahawk
Člen KA
002717 LA2 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod
Člen KA
014916 LA3 Zuzana Göselová Viktoria Gwen Aibara
Člen KA
047117 LA3 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix
Člen KA
084514 LA3 Petra Šimčíková Green
Člen KA
092119 MA1 Anna Maroušková Ciabatta Costcowana von Schnappi Schnapp
Člen KA
058718 MA2 Jana Sasková Trepe Renda Koryfej
Člen KA
052715 MA2 Michaela Tomanová Arion z Ballabaru
Člen KA
060516 MA3 Nela Kovaříková Bailey od Zábědovského potoka
Člen KA
088715 MA3 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála
Člen KA
001615 MA3 Milena Vrbová On Target's Special Spicy Edition "Cayenne"
Člen KA
011515 MLA2 Jana Urbanová Athos z Keblických strání
Člen KA
086918 MLA3 Lenka Přádná Olly Odysee Hafkins
Člen KA
074719 SA1 Dominika Korintová Holly
Člen KA
034819 SA1 Anna Maroušková Smělá Severka von Schnappi Schnapp
Člen KA
047213 SA2 Petra Lehovcová Lilly

Nepotvrzené přihlášky (8)

Člen KA
013919 LA1 Adéla Oberleitnerová Caramelka Ninuland
Člen KA
035219 LA1 Štěpánka Veselá Deo-Ghreine Grad Soroli
Člen KA
028318 LA2 Jana Kynkalová Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
035515 LA3 Jana Němcová A3Ch Darling Monty Anarinya
Člen KA
034215 MA2 Jana Kuchařová Rex
Člen KA
009817 MA3 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest
Člen KA
089817 MLA2 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori
Člen KA
064713 XSA3 Blanka Lauterbachová Tina