Cz En

Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 16. 04. 2020 v 23:39.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 20127
  2. Datum: 18. 04. 2020
  3. Terén: tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Zkoušky agility, Agility
  6. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  7. Stránky: https://zko-dolni-rychnov-c-1250.webnode.cz/
  8. Propozice: https://zko-dolni-rychnov-c-1250.webnode.cz/nase-akce/
  9. Zodpovědná osoba: Klára Petráčková
  10. Specifikace: 2x zkoušky agility
  11. Upřesnění místa: Dolní Rychnov, Jana Žižky 7, 356 04 Dolní Rychnov
  12. GPS: 50.16379, 12.6493044

Kontakt

Klára Petráčková zkosokolov-agility@seznam.cz 731895682

Poznámka

Pořadí: 2xA1 → 2xA2 → 2xA3

Statistika přihlášených

18. 04. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 2 0 0 2
S 2 2 0 0 4
M 2 0 1 0 3
ML 1 1 0 0 2
L 1 1 5 0 7
Celkem 7 6 6 0 19
41 volných míst

Přihlášky

Člen KA
003620 A1 Olga Hábová Dasty Kingdom of our Dreams
Člen KA
087218 LA1 Hana Uhrová Janie
Člen KA
078018 LA2 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter
Člen KA
032512 LA3 Libor Hlavatý Teddy
Člen KA
007112 LA3 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill
Člen KA
071917 LA3 Lucie Macková Bessy
Člen KA
015815 LA3 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků
Člen KA
076016 LA3 Eliška Rypová Meggie
078517 MA1 Josef Hrbáček Seiko
Člen KA
022219 MA1 Klára Petráčková Daisy
Člen KA
000814 MA3 Olga Hábová A3Ch Asterisk Noire z Altheyrosei
Člen KA
003615 MLA1 Michaela Vlasová Duchess Black Wilwarin
Člen KA
045018 MLA2 Michaela Vlasová Casper Czech Dreamer
Člen KA
001118 SA1 Jana Mikulecká Fancy Fuchsia Kuburumba
Člen KA
068617 SA1 Věra Vaníková Curry Sweet Bazl
Člen KA
081616 SA2 Vanda Hrdličková Keysi
Člen KA
082016 SA2 Michaela Huláková Harmony Ťapka
Člen KA
064414 XSA2 Michaela Huláková Nela
Člen KA
084716 XSA2 Věra Vaníková Lord Bartoloo Baloonek

Nepotvrzené přihlášky (18)

069917 LA1 Vladimíra Hrkalová Roli
Člen KA
041619 LA1 Ilona Liebichová Akil Drogo Rascabes
Člen KA
083716 LA1 Tereza Rulfová Yaga Baba Aibara
Člen KA
063618 LA2 Ladislav Řezníček A3Ch Little Chip Dajavera
Člen KA
017518 LA3 Adéla Kožnarová Maggie
Člen KA
029714 LA3 Ilona Liebichová Vince Gulden Land
Člen KA
075919 MA1 Gabriela Hodková Qventin Gold Modrý Dukát
Člen KA
042616 MA2 Gabriela Hodková Frei Gold Modrý Dukát
047919 MLA1 Michaela Lisá Aike od Roubenky
057817 SA1 Martina Holubová Robin Černý Faun
Člen KA
025315 SA1 Milan Strnad Majda
Člen KA
060813 SA2 Tereza Rulfová Lili
049015 SA3 Tereza Juriková Lilly
Člen KA
078315 XSA2 Danuše Dimová Ellie
Člen KA
059709 XSA2 Martina Dimová Jessie
Člen KA
078215 XSA2 Martina Dimová Sindy
051513 XSA3 Eliška Stocknerová Ketty
Člen KA
014113 XSA3 Walter Vogl Coudy