Cz En

Přerov - Vitar cup 2020

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 13. 04. 2020 v 23:59.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 20032
  2. Datum: 25. 04. 2020 - 26. 04. 2020
  3. Terén: tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Zkoušky agility, Jumping, Agility
  6. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  7. Stránky: http://www.kkprerov.cz
  8. Propozice: https://1url.cz/pzJMH
  9. Zodpovědná osoba: Lenka Dušánková
  10. GPS: 49.4564788, 17.45023

Kontakt

Lenka Dušánková gitaron@volny.cz

Poznámka

V případě, že situace ohledně šíření nákazy nebude příznivá, vrátíme všem účastníkům startovné v plné výši.

Věnujte pozornost celým propozicím

Statistika přihlášených

25. 04. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
S 1 1 3 0 5
M 1 0 0 0 1
L 2 2 0 0 4
Celkem 4 3 3 0 10
70 volných míst
26. 04. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
S 1 1 3 0 5
M 0 0 0 0 0
L 2 1 1 0 4
Celkem 3 2 4 0 9
71 volných míst

Přihlášky

Člen KA
090118 LA1 Vít Chovanec Bety
Člen KA
040118 LA1 Barbora Ježová Dean Tora Mei
015918 LA1 Kateřina Skibiňská Ollie Nebeský sen
Člen KA
083816 LA2 Kateřina Navrátilová Douville Tora Mei
Člen KA
085018 LA2 Robin Solanský Caesar
Člen KA
000515 LA3 Jana Voborná Cry'n'sa Cam Gitaron
Člen KA
063219 MA1 Vít Chovanec Tinsel z Ďáblovy studánky
Člen KA
074519 SA1 Anna Dušánková Itty-Bitty z Lomu ve skále
Člen KA
005115 SA2 Barbora Ježová Ambra Dagmadora
Člen KA
001614 SA3 Karla Březíková Cedrik Lady Beetle
Člen KA
000414 SA3 Anna Dušánková Jamie Lee Jet ze Shetlandů
Člen KA
073218 SA3 Pavlína Guricová Cyrus Z Jesence

Nepotvrzené přihlášky (28)

Člen KA
001720 A1 Kateřina Mrázková Gwaii Haida Thiwahe
Člen KA
059116 LA1 Jana Vokurková Bemyhope Duez-Morava
LA2 Ewa Musioł Amper Otherland
Člen KA
063617 LA2 Anna Pouč Air-Tex Verline
Člen KA
075017 LA2 Alena Semelová Quiet Shepherd Tennant
Člen KA
080217 LA2 Klára Tioková Terezka
Člen KA
020513 LA2 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda
Člen KA
002819 LA2 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda
Člen KA
045817 LA2 Jana Uhrova Nanuk Deabei
Člen KA
043516 LA2 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur
Člen KA
012413 LA3 Magda Baranová Evan Z kamilkové zahrady
Člen KA
001216 LA3 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron
Člen KA
077018 LA3 Michaela Koucká Arnošt Šťastná smečka
Člen KA
039118 LA3 Michaela Koucká Cimrman Rafrabela
Člen KA
089612 LA3 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa
Člen KA
005612 LA3 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s
Člen KA
071919 MA1 Martina Šimčíková Ferey Vrabčí hnízdo
Člen KA
068616 MA2 Vendula Maradová Coudy Almiri
Člen KA
093815 MA2 Klára Tioková Rozárka
Člen KA
020815 MA3 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova
Člen KA
083713 MA3 Lenka Korbélyiová A3Ch Ben
Člen KA
063016 MA3 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe
Člen KA
034418 MA3 Nikola Schovancová Mia
Člen KA
075814 MA3 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson
Člen KA
066918 SA1 Lenka Korbélyiová Amulet z Hamerské stráně
Člen KA
049619 SA2 Soňa Haluzová Aaron Haluzbery
Člen KA
082019 SA2 Kamila Šišková Norma Jeane Karlovarský porcelán
Člen KA
078212 SA3 Nikola Schovancová A3Ch Koudy