Cz En

062016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nela Larsen, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Bella Catryn Aveva Mamomimi, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  2. 1. Zkouška XSA2: 1/2, 44.91 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  3. 2. Zkouška XSA2: 1/2, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  4. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  5. Agility S: 6/22, 52.0 s, 7.0 tr. b., 4.0 m/s

  6. Jumping S: 7/22, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  7. Zkouška SA2: 2/6, 55.81 s, 2.81 tr. b., 3.85 m/s

  8. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  9. FINÁLE S: Diskvalifikován

  10. neděle Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  11. neděle SA2: Diskvalifikován

  12. Sobota Jumping2+3 S: 4/11, 47.69 s, 0.69 tr. b., 4.07 m/s

  13. sobota SA2 I: Diskvalifikován

  14. sobota SA2 II: 1/1, 53.27 s, 9.27 tr. b., 3.53 m/s

  15. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  16. Sobota Jumping2+3 S: 7/10, 51.88 s, 5.88 tr. b., 3.93 m/s

  17. Sobota SA2 I.: 1/2, 54.37 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  18. Sobota SA2 II.: 1/2, 51.29 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  19. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  20. Jumping 2+3 S: 2/7, 54.03 s, 8.03 tr. b., 3.92 m/s

  21. SA2 I: Diskvalifikován

  22. SA2 II: 1/1, 50.09 s, 1.09 tr. b., 3.91 m/s

  23. SA2 So I: 1/1, 52.61 s, 9.61 tr. b., 3.69 m/s

  24. SA2 So II: 1/1, 54.76 s, 4.76 tr. b., 3.65 m/s

  25. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  26. 1. Zkouška SA2: 1/3, 46.67 s, 2.67 tr. b., 3.58 m/s

  27. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  28. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  29. Open AGI S: Diskvalifikován

  30. Open JUMP S: 5/17, 51.48 s, 6.48 tr. b., 3.75 m/s

  31. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  32. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  33. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  35. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  36. A2 II S: Diskvalifikován

  37. A2 I S: Diskvalifikován

  38. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  39. A2 II S: Diskvalifikován

  40. A2 I S: 3/6, 56.05 s, 19.05 tr. b., 3.07 m/s

  41. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  42. SA2 I : 1/8, 54.43 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  43. SA2 II : Diskvalifikován

  44. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  45. Tuneliáda S: 2/5, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  46. Zkouška SA2: 1/2, 41.88 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  47. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  48. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  49. Jumping2 S: 1/7, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  50. Zkouška SA2: 1/3, 48.66 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  51. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  52. Agility klubů S: Diskvalifikován

  53. Jumping S: 4/23, 41.14 s, 0.14 tr. b., 4.11 m/s

  54. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  55. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  56. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška SA2: 5/15, 52.16 s, 9.16 tr. b., 3.26 m/s

  58. Junioři S: 3/7, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  60. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  61. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  62. Junioři S: Diskvalifikován

  63. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  64. 1. zkouška SA2: 2/8, 47.42 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  65. 2. zkouška SA2: 1/8, 39.22 s, 0.22 tr. b., 3.82 m/s

  66. Junioři S: 2/10, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  67. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  68. 1. zkouška SA2: 4/14, 47.56 s, 2.56 tr. b., 3.24 m/s

  69. 2. zkouška SA2: 4/14, 43.77 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  70. Junioři S: 2/7, 51.91 s, 8.91 tr. b., 2.93 m/s

  71. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  72. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  73. Horní Počernice, 2. běh: 5/9, 54.39 s, 17.39 tr. b., 3.18 m/s

  74. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  75. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  76. Agility S: Diskvalifikován

  77. Hra S: 15/17, 26.0 s, 0.0 tr. b., 2.92 m/s

  78. Jumping S: Diskvalifikován

  79. Zkouška SA2: 2/6, 43.26 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  80. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  81. 1. Zka - SA1: 2/7, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  82. 2. Zka - SA1: 2/8, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  83. Jumping - Small: Diskvalifikován

  84. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  85. AGI Kategorie A2+A3 S: Diskvalifikován

  86. JUMP Kategorie A2+A3 S: 7/11, 44.34 s, 3.34 tr. b., 3.32 m/s

  87. Zkouška SA1: 1/1, 42.44 s, 6.44 tr. b., 2.87 m/s

  88. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  89. 1. ZK SA1: 4/8, 44.23 s, 11.23 tr. b., 3.12 m/s

  90. 2. ZK SA1: 2/8, 29.69 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  91. Junioři - finále S: Diskvalifikován

  92. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  93. 1. ZK SA1: 4/9, 50.88 s, 19.88 tr. b., 2.97 m/s

  94. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  95. Junioři S: 3/9, 42.49 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  96. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  97. 1. ZK SA1: 4/9, 38.13 s, 6.13 tr. b., 3.44 m/s

  98. 2. ZK SA1: 1/9, 31.0 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  99. Junioři S: 5/9, 37.04 s, 6.04 tr. b., 3.4 m/s

  100. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  101. Agility: Diskvalifikován

  102. Jumping: Diskvalifikován

  103. Zka - SA1: Diskvalifikován

  104. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  105. 1. zkouška SA1: 2/4, 43.88 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  106. 2. zkouška SA1: 1/4, 49.79 s, 19.79 tr. b., 2.85 m/s

  107. Junioři S: 2/6, 42.03 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  108. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  109. 1. ZK SA1: 3/11, 38.25 s, 10.25 tr. b., 3.03 m/s

  110. 2. ZK SA1: 1/11, 36.58 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  111. Junioři S: Diskvalifikován

  112. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  113. 1. ZK SA1: 5/9, 48.07 s, 10.0 tr. b., 2.89 m/s

  114. 2. ZK SA1: 1/9, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  115. Juniorský běh S: 6/10, 45.51 s, 10.51 tr. b., 3.52 m/s