Cz En

027316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Kotrbová, Mladá Boleslav

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Aki, Kříženec

Výsledky

  1. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 08. 06. 2022

  2. 1. zkouška A3 XS: 1/1, 47.04 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  3. 2. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  4. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  5. 1. Zkouška XSA3: 1/2, 52.94 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  6. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  7. 3. Zkouška XSA3: 2/2, 47.49 s, 0.49 tr. b., 4.13 m/s

  8. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  9. 1. zkouška A3 XS: 1/1, 65.98 s, 17.98 tr. b., 3.33 m/s

  10. 2. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  11. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 20. 04. 2022

  12. 1. zkouška A3 XS: 1/1, 52.37 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  13. 2. zkouška A3 XS: 1/1, 55.74 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  14. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  15. 1. Jumping S: 3/7, 52.2 s, 13.2 tr. b., 3.7 m/s

  16. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  17. 3. Jumping S: 3/7, 40.34 s, 0.34 tr. b., 4.04 m/s

  18. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  19. 1. Zkouška SA3: 4/9, 51.56 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  20. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  21. 3. Zkouška SA3: 2/9, 54.57 s, 1.57 tr. b., 4.03 m/s

  22. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  23. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška SA3: 1/3, 53.12 s, 2.12 tr. b., 3.88 m/s

  25. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  26. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  29. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  30. Agility Open: 4/16, 48.49 s, 0.49 tr. b., 4.02 m/s

  31. Jumping Open: 6/16, 49.04 s, 10.04 tr. b., 3.77 m/s

  32. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  33. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  35. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  36. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška A3 S: 1/1, 50.92 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  38. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  39. 1. Zkouška SA3: 6/7, 48.25 s, 12.25 tr. b., 3.83 m/s

  40. 2. Zkouška SA3: 2/7, 51.03 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  41. 3. Zkouška SA3: 2/5, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  42. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  43. Zkouška S A3 - I. : Diskvalifikován

  44. Zkouška S A3 - II. : 4/12, 62.5 s, 11.5 tr. b., 3.52 m/s

  45. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  46. 1 Zkouška SA3: 6/11, 53.26 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  47. 2 Zkouška SA3: Diskvalifikován

  48. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  49. 1. Zkouška SA3: 3/3, 45.08 s, 5.08 tr. b., 3.99 m/s

  50. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  51. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  52. ZkA. SA3 I.: 6/10, 51.03 s, 7.03 tr. b., 3.82 m/s

  53. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  54. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  55. 1. zkouška: 4/15, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  56. 2. zkouška: 2/15, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  57. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  58. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  59. I. zkouška A3 S: 2/6, 55.43 s, 0.43 tr. b., 3.97 m/s

  60. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  61. 1. Zkouška SA3: 4/12, 51.19 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  62. 2. Zkouška SA3: 5/12, 55.51 s, 8.51 tr. b., 3.6 m/s

  63. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  64. II. zkouška A3 S: 3/4, 53.53 s, 13.53 tr. b., 3.53 m/s

  65. I. zkouška A3 S: 3/4, 51.41 s, 10.41 tr. b., 3.7 m/s

  66. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  67. 1. Agility S: 6/10, 65.45 s, 26.45 tr. b., 3.13 m/s

  68. 1. Jumping S: 6/10, 52.38 s, 6.38 tr. b., 3.89 m/s

  69. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  70. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  71. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  72. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  73. 1. zkouška: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška: 2/5, 48.59 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  75. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  76. ZkA. SA3 I.: 5/10, 44.61 s, 7.61 tr. b., 3.77 m/s

  77. ZkA. SA3 II.: 3/10, 45.81 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  78. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  79. Batmanův jumping S: 5/12, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  80. Jumping superhrdinů S: 7/12, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  81. Kapitánský jumping S: Diskvalifikován

  82. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  83. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  84. I.zkouška SA3: 3/8, 54.58 s, 12.58 tr. b., 3.66 m/s

  85. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  86. II. zkouška SA3: 3/12, 44.91 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  87. I. zkouška SA3: 1/12, 48.75 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  88. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  89. 1.Zkouška - SA3: 3/8, 52.03 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  90. 2.Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  91. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  92. SA3_1: Diskvalifikován

  93. SA3_2: Diskvalifikován

  94. SA3_3: Diskvalifikován

  95. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  96. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  97. I.zkouška SA3: Diskvalifikován

  98. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  99. Zkouška SA3 I: 1/5, 53.62 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  100. Zkouška SA3 II: Diskvalifikován

  101. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  102. SA3 1. SA3: Diskvalifikován

  103. SA3 2. SA3: Diskvalifikován

  104. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  105. Zkouška SA2 I: 1/4, 44.8 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  106. Zkouška SA2 II: 2/4, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  107. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  108. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  109. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  110. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  111. Jumping: Diskvalifikován

  112. Zkouška 1.: 2/4, 48.39 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  113. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  114. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  115. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  116. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  117. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  118. Agility 1 S: Diskvalifikován

  119. Finále S: 3/13, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  120. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  121. Jumping 2 S: 7/17, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  122. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  123. Zkouška 2 SA2: 2/7, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  124. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  125. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  126. I. zkouška SA2: 2/9, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  127. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  128. 1.ZkA - SA2: 4/9, 43.76 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  129. 2.ZkA - SA2: Diskvalifikován

  130. 3.ZkA - SA2: 2/9, 40.91 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  131. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  132. Nedele SA2 1: 2/4, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  133. Nedele SA2 2: Diskvalifikován

  134. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  135. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  136. I. zkouška SA2: 2/5, 47.59 s, 13.59 tr. b., 3.45 m/s

  137. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  138. Agility_: 13/24, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  139. Jumping_: Diskvalifikován

  140. Zkouška - SA2: 2/9, 42.35 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  141. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  142. III. zkouška SA2: 2/4, 46.21 s, 5.21 tr. b., 3.79 m/s

  143. II. zkouška SA2: 1/4, 52.17 s, 5.17 tr. b., 3.72 m/s

  144. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  145. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  146. III. jumping S: 10/27, 41.94 s, 5.94 tr. b., 4.01 m/s

  147. II. jumping S: Diskvalifikován

  148. I. jumping S: Diskvalifikován

  149. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  150. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  151. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  152. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  153. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  154. ZkA I. SA2: 5/15, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  155. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  156. III. zkouška SA2: Diskvalifikován

  157. II. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  158. I. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  159. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  160. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  161. 2. zkouška SA2: 1/13, 54.73 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  162. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  163. Agility_: Diskvalifikován

  164. Jumping_: Diskvalifikován

  165. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  166. 1.zkouška SA2: 4/14, 43.25 s, 5.25 tr. b., 3.61 m/s

  167. 2.zkouška SA2: 4/14, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  168. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  169. 1.běh SA2: 6/14, 47.73 s, 13.73 tr. b., 3.5 m/s

  170. 2.běh SA2: Diskvalifikován

  171. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  172. Agility 1 S: Diskvalifikován

  173. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  174. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  175. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  176. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  177. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  178. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  179. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  180. 1. Zka - SA2: 9/15, 40.44 s, 7.44 tr. b., 3.71 m/s

  181. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  182. 3. Zka - SA2: Diskvalifikován

  183. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  184. 1. běh SA2: 4/13, 45.38 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  185. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  186. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  187. Agility open S: 9/19, 40.58 s, 6.58 tr. b., 3.62 m/s

  188. Jumping open S: Diskvalifikován

  189. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  190. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  191. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  192. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  193. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  194. 1. zkouška SA1: 5/11, 47.39 s, 16.39 tr. b., 2.83 m/s

  195. 2. zkouška SA1: 3/11, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  196. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  197. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  198. zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  199. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  200. ZkA II. SA1: Diskvalifikován

  201. ZkA I. SA1: 4/8, 41.52 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  202. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  203. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  204. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  205. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  206. ZkA II. SA1: 2/9, 29.66 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  207. ZkA I. SA1: 3/9, 41.22 s, 17.22 tr. b., 2.86 m/s

  208. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  209. 1. zkouška SA1: 1/6, 35.3 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  210. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  211. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  212. Zkouška II. SA1: 2/7, 33.39 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  213. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  214. Cvikov - 24. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2016

  215. Zkouška SA1: 1/5, 40.94 s, 5.0 tr. b., 3.25 m/s

  216. Cvikov - 23. Cvikovské zkoušky agility, 08. 08. 2016

  217. Zkouška SA1: 2/7, 37.7 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s