Cz En

023116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Opavová, AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-)

Pes

  1. Teddy, Yorkšírský terier

Výsledky

  1. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  2. 1. Zkouška XSA2: 1/1, 64.95 s, 23.95 tr. b., 2.69 m/s

  3. 2. Zkouška XSA2: 1/1, 68.0 s, 21.0 tr. b., 2.76 m/s

  4. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  5. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška XSA2: 1/1, 61.01 s, 18.01 tr. b., 3.08 m/s

  7. 3. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  8. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  9. Agility XS: Diskvalifikován

  10. Jumping XS: 3/3, 50.78 s, 14.78 tr. b., 3.21 m/s

  11. Zkouška A2 XS: 1/1, 58.58 s, 16.58 tr. b., 2.68 m/s

  12. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  13. 1. Agility XS: Diskvalifikován

  14. 1. Jumping XS: 2/4, 55.46 s, 9.46 tr. b., 3.68 m/s

  15. 1. Zkouška XSA2: 2/2, 65.15 s, 20.15 tr. b., 3.12 m/s

  16. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  17. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  18. 1. Zkouška XSA2: 3/3, 60.43 s, 20.43 tr. b., 2.95 m/s

  19. 2. Zkouška XSA2: 2/3, 64.66 s, 15.66 tr. b., 3.12 m/s

  20. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  21. Druhá zkouška: 2/2, 76.75 s, 34.75 tr. b., 2.62 m/s

  22. První zkouška: Diskvalifikován

  23. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  24. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška XSA2: 1/1, 60.1 s, 17.1 tr. b., 2.85 m/s

  26. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  27. XSA2 I : 2/2, 77.32 s, 27.32 tr. b., 2.63 m/s

  28. XSA2 II : 2/2, 72.09 s, 23.09 tr. b., 2.52 m/s

  29. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  30. Agility XS: 6/7, 61.23 s, 21.23 tr. b., 2.94 m/s

  31. Jumping XS: 5/7, 49.14 s, 20.14 tr. b., 3.19 m/s

  32. Zkouška A2 XS: 2/2, 57.25 s, 4.25 tr. b., 3.25 m/s

  33. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  34. Zkouška 1 SA2: 5/9, 63.48 s, 20.48 tr. b., 2.57 m/s

  35. Zkouška 2 SA2: 5/9, 49.91 s, 7.91 tr. b., 2.74 m/s

  36. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  37. Zkouška 1 SA2: 3/11, 59.5 s, 1.5 tr. b., 2.86 m/s

  38. Zkouška 2 SA2: 2/11, 60.8 s, 11.8 tr. b., 2.6 m/s

  39. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  40. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška SA2: 5/8, 57.72 s, 18.72 tr. b., 2.6 m/s

  42. Junioři S: 5/10, 55.3 s, 21.3 tr. b., 2.71 m/s

  43. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  44. 1. zkouška SA2: 12/14, 57.87 s, 22.87 tr. b., 2.66 m/s

  45. 2. zkouška SA2: 13/14, 63.04 s, 23.04 tr. b., 2.3 m/s

  46. Junioři S: Diskvalifikován

  47. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  48. Agility S: 17/33, 64.18 s, 8.18 tr. b., 2.84 m/s

  49. Jumping S: 16/33, 49.41 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  50. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  51. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  52. Agility Ne - SA: 19/38, 60.3 s, 15.3 tr. b., 2.75 m/s

  53. Agility So - SA: Diskvalifikován

  54. Jumping Ne - SA: 31/39, 52.44 s, 14.44 tr. b., 2.9 m/s

  55. Jumping So - SA: 15/40, 58.04 s, 30.04 tr. b., 2.62 m/s

  56. Zka Ne - SA2: 5/8, 62.02 s, 33.02 tr. b., 2.35 m/s

  57. Zka So - SA2: 7/11, 54.92 s, 17.92 tr. b., 3.2 m/s

  58. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  59. 1. Zka - SA2: 4/8, 55.89 s, 15.89 tr. b., 2.65 m/s

  60. 2. Zka - SA2: 3/8, 56.86 s, 15.86 tr. b., 2.5 m/s

  61. Jumping - Small: 25/36, 56.04 s, 24.04 tr. b., 2.36 m/s

  62. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  63. 1. Zka - SA2: 3/6, 48.17 s, 14.17 tr. b., 2.97 m/s

  64. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  65. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop pro dobrou věc, 07. 05. 2017

  66. Jumping S: Diskvalifikován

  67. Zkouška 1 SA1: 6/11, 35.31 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  68. Zkouška 2 SA1: 4/11, 40.37 s, 0.0 tr. b., 3.15 m/s

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  70. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  71. 2. ZK SA1: 5/9, 57.01 s, 37.01 tr. b., 2.49 m/s

  72. Junioři S: Diskvalifikován

  73. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  74. Agility: 20/28, 69.82 s, 38.82 tr. b., 2.51 m/s

  75. Jumping: 18/29, 51.89 s, 11.89 tr. b., 3.16 m/s

  76. Zkouška SA1: 3/7, 56.08 s, 22.08 tr. b., 2.76 m/s

  77. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  78. 1. zkouška SA1: 2/7, 65.39 s, 30.39 tr. b., 2.23 m/s

  79. 2. zkouška SA1: 3/7, 50.75 s, 24.75 tr. b., 2.58 m/s

  80. 3. zkouška SA1: 3/6, 46.81 s, 18.81 tr. b., 2.71 m/s

  81. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  82. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  83. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  84. Junioři S: 3/8, 62.92 s, 32.92 tr. b., 2.18 m/s

  85. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  86. Agility - So: 33/45, 72.04 s, 24.04 tr. b., 2.51 m/s

  87. Jumping - So: Diskvalifikován

  88. ZkA - So: 6/8, 79.3 s, 44.3 tr. b., 1.7 m/s

  89. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  90. Jumping: 14/23, 47.64 s, 17.64 tr. b., 2.52 m/s

  91. Zka 1: 3/5, 45.97 s, 5.97 tr. b., 2.72 m/s

  92. Zka 2: 3/5, 63.3 s, 23.3 tr. b., 2.53 m/s

  93. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  94. Zka 1: 7/10, 65.38 s, 16.38 tr. b., 2.13 m/s

  95. Zka 2: Diskvalifikován

  96. Zka 3: 6/9, 42.38 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s