Cz En

017116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lukáš Ilkanič

Pes

  1. Bacardi of Styrian Westpoint, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  2. Agility 1: Diskvalifikován

  3. Agility 2: Diskvalifikován

  4. Agility 3: 56/190, 41.51 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  5. Agility 4: 64/196, 44.85 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  6. Agility Trial: 6/49, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  7. Jumping 1: Diskvalifikován

  8. Jumping 2: 58/209, 40.01 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  9. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  10. QA4 agility: Diskvalifikován

  11. QA5 agility: Diskvalifikován

  12. QA6 agility: 25/95, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  13. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  14. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  15. QJ6 jumping: 32/76, 44.81 s, 21.81 tr. b., 3.84 m/s

  16. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  17. QA1 agility: 6/135, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  18. QA2 agility: Diskvalifikován

  19. QA3 agility: Diskvalifikován

  20. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  21. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  22. QJ3 jumping: 16/118, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  23. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  24. Agility L: 10/36, 41.88 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  25. Jumping L: Diskvalifikován

  26. Zk LA2: Diskvalifikován

  27. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  28. 1. zkouška LA2: 1/17, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  29. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  31. Agility LA L: 5/30, 44.25 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  32. Jumping II LA L: 6/34, 25.18 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  33. Jumping I LA L: Diskvalifikován

  34. Zkouška LA2 LA2: 2/10, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  35. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  36. Agility LA: 23/42, 41.65 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  37. Jumping LA: Diskvalifikován

  38. Zkouška LA2: 6/18, 35.0 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  39. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  40. Agility: Diskvalifikován

  41. Agility I: 25/192, 47.12 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  42. Agility II: Diskvalifikován

  43. Agility III: Diskvalifikován

  44. Agility IV: 26/171, 46.85 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  45. Jumping I: Diskvalifikován

  46. Jumping II: Diskvalifikován

  47. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  48. QA3 Agility: 68/176, 45.59 s, 20.0 tr. b., 4.23 m/s

  49. QA4 Agility: Diskvalifikován

  50. QJ3 Jumping: 58/176, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  51. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  52. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  53. Agility open L: Diskvalifikován

  54. Jumping open L: Diskvalifikován

  55. Zkouška LA1: 3/6, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  56. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 30. 04. 2016

  57. 1.Zk LA1: 3/9, 32.77 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  58. 2.Zk LA1: 1/9, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  59. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  60. QA1 Agility: Diskvalifikován

  61. QA2 Agility: Diskvalifikován

  62. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  63. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  64. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  65. LA1 II neděle LA1: 1/17, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  66. LA1 II sobota LA1: Diskvalifikován

  67. LA1 I neděle LA1: Diskvalifikován

  68. LA1 I sobota LA1: Diskvalifikován