Cz En

014715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adriana Slavíčková

Pes

  1. Artemis Golden Beautiful Secrets, Yorkšírský terier

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  2. Czech Imp Jump: 4/7, 31.57 s, 11.57 tr. b., 3.23 m/s

  3. Jumping 1: Diskvalifikován

  4. Jumping 2 : Diskvalifikován

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  6. Czech Imp Jump XSmall: 7/9, 36.4 s, 9.4 tr. b., 2.94 m/s

  7. Jumping 1 - XSmall: 3/9, 50.83 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  8. Jumping 2 - XSmall: 9/9, 51.64 s, 30.64 tr. b., 2.61 m/s

  9. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  10. XSA2 - I.: 1/1, 57.26 s, 15.26 tr. b., 3.3 m/s

  11. XSA2 - II.: 1/1, 57.08 s, 11.08 tr. b., 2.89 m/s

  12. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  13. II. zkouška SA2: 3/4, 59.13 s, 11.13 tr. b., 2.88 m/s

  14. I.. zkouška SA2: 2/4, 56.82 s, 7.82 tr. b., 3.04 m/s

  15. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  16. Zkouska SA2 1: 1/5, 51.66 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  17. Zkouska SA2 2: 2/5, 53.66 s, 7.66 tr. b., 3.06 m/s

  18. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  19. 1. běh SA2: 5/11, 60.11 s, 4.11 tr. b., 3.51 m/s

  20. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  21. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  22. AGILITY DRUZSTVA: 37/57, 73.19 s, 35.19 tr. b., 2.57 m/s

  23. J Agility: Diskvalifikován

  24. J Hra: Diskvalifikován

  25. J Jumping: 16/36, 44.07 s, 4.07 tr. b., 3.74 m/s

  26. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  27. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  28. Sobota SA2 1: Diskvalifikován

  29. Sobota SA2 2: 4/7, 57.14 s, 14.14 tr. b., 3.05 m/s

  30. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  31. 1. zkouška SA2: 11/14, 50.31 s, 15.31 tr. b., 3.06 m/s

  32. 2. zkouška SA2: 5/14, 45.64 s, 0.64 tr. b., 3.18 m/s

  33. Junioři S: Diskvalifikován

  34. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  35. Zkouška 1 - SA2: 2/4, 46.7 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  36. Zkouška 2 - SA2: 3/4, 54.97 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  37. Zkouška 3 - SA2: 4/4, 47.8 s, 10.8 tr. b., 3.22 m/s

  38. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  39. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  40. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  41. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 5/28, 48.71 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  42. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 15/27, 50.03 s, 17.03 tr. b., 3.26 m/s

  43. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  44. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  45. Agility - děti: Diskvalifikován

  46. Agility družstva: 24/48, 46.76 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  47. Jumping - děti: Diskvalifikován

  48. Jumping družstva: 28/48, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  49. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  50. III.zkouska SA2: Diskvalifikován

  51. II.zkouska SA2: 2/4, 44.59 s, 4.59 tr. b., 3.32 m/s

  52. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  53. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  54. Zkouška II. SA2: 5/13, 52.4 s, 8.4 tr. b., 3.15 m/s

  55. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  56. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  57. D Agility 1: 6/14, 46.08 s, 4.23 tr. b., 3.84 m/s

  58. D Agility 2: Diskvalifikován

  59. D Agility 3: 7/14, 51.99 s, 7.62 tr. b., 3.77 m/s

  60. D Agility 4: 5/11, 43.55 s, 9.68 tr. b., 3.44 m/s

  61. D Jumping 1: Diskvalifikován

  62. D Jumping 2: Diskvalifikován

  63. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  64. Horní Počernice, 1. běh: 6/16, 49.93 s, 6.93 tr. b., 3.52 m/s

  65. Horní Počernice, 2. běh: 3/16, 44.41 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  66. Horní Počernice, 3. běh: 5/16, 50.42 s, 7.42 tr. b., 0.4 m/s

  67. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  68. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  69. 2. ZK SA2: 3/8, 55.81 s, 11.81 tr. b., 3.17 m/s

  70. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  71. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  72. ZkA 2 So: 8/12, 59.79 s, 31.79 tr. b., 2.27 m/s

  73. ZkA 3 So: 4/12, 42.05 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  74. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  75. Heroutice, 1. běh: 5/9, 51.01 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  76. Heroutice, 2. běh: 3/9, 41.84 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  77. Heroutice, 3. běh: 2/9, 54.04 s, 5.04 tr. b., 2.78 m/s

  78. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  79. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  80. 2. ZK SA1: 3/7, 46.76 s, 7.76 tr. b., 3.14 m/s

  81. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  82. A1 (Top Cup) Small Small: Diskvalifikován

  83. Agility Open (TopCup) Small: Diskvalifikován

  84. Zkouška SA1: 3/9, 42.41 s, 5.0 tr. b., 3.16 m/s

  85. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  86. agility S: Diskvalifikován

  87. jumping S: 12/21, 46.39 s, 2.39 tr. b., 3.3 m/s

  88. nedělní zkouška SA1: Diskvalifikován