Cz En

084013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Suchardová, LbP Agility Team

    Člen KA

Pes

  1. Keysi, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  2. ZkA. XSA3 I.: 1/3, 48.25 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  3. ZkA. XSA3 II.: 1/3, 52.86 s, 3.86 tr. b., 3.69 m/s

  4. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  5. Jumping light - veteráni: 1/5, 26.58 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  6. Jumping open - veteráni: 1/5, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  7. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  8. Agility vet. S: 1/5, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  9. Jumping vet. S: 2/5, 27.41 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  10. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  11. II. zkouška A3 XS: 1/1, 51.82 s, 11.82 tr. b., 3.65 m/s

  12. I. zkouška A3 XS: 1/2, 44.53 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  13. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  14. dr.A3: Diskvalifikován

  15. pr.A3: 1/2, 46.9 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  16. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  17. Agility I: 9/14, 64.56 s, 18.56 tr. b., 3.41 m/s

  18. Agility II: 9/14, 55.36 s, 6.36 tr. b., 3.88 m/s

  19. Jumping I: 6/14, 45.69 s, 0.69 tr. b., 4.07 m/s

  20. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  21. II. Zk XSA3: 1/2, 61.91 s, 21.91 tr. b., 3.44 m/s

  22. I. Zk XSA3: Diskvalifikován

  23. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  24. Agility 1 XS: 1/6, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  25. Agility 2 XS: 4/6, 47.54 s, 7.54 tr. b., 3.68 m/s

  26. Finále XS: 2/6, 46.85 s, 6.85 tr. b., 3.74 m/s

  27. Jumping 1 XS: 1/6, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  28. Jumping 2 XS: 2/6, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  29. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  30. Agility XS: 1/7, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  31. Jumping XS: 4/7, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  32. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  33. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  34. Czech Imp Jump: 2/6, 28.23 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  35. Jumping 1: 3/6, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  36. Jumping 2: 2/6, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  37. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  38. ZkA. XSA3 I.: 1/2, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  39. ZkA. XSA3 II.: Diskvalifikován

  40. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  41. Agility XS: 4/7, 46.3 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  42. Jumping XS: 2/7, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  43. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  44. Agility XS: 3/7, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  45. Jumping XS: 3/7, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  46. Zkouška A3 XS: 1/4, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  47. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  48. Agility S: 5/24, 48.31 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  49. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  50. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  51. Zkouška 1 SA3: 4/8, 53.57 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  52. Zkouška 2 SA3: 2/8, 50.27 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  53. Zkouškový Jumping SJ3: 4/7, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  54. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  55. Agility SA: 16/25, 52.9 s, 13.9 tr. b., 3.48 m/s

  56. Jumping SA: Diskvalifikován

  57. Zkouška SA3: 12/18, 56.03 s, 14.03 tr. b., 3.62 m/s

  58. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  59. 1. Zkouška SA3: 2/6, 50.81 s, 0.81 tr. b., 3.9 m/s

  60. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  61. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  62. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška SA3: 2/10, 41.52 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  64. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  65. Agility S: 10/33, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  66. Jumping S: Diskvalifikován

  67. Zkouška - SA2: 2/8, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  68. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  69. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  70. Zkouška 2 SA2: 3/7, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  71. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  72. Agility S: 3/9, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  73. Jumping S: 4/9, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  74. Zkouška SA2: 1/3, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  75. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  76. 1.zkouška: 4/5, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  77. 2.zkouška: Diskvalifikován

  78. Jumping Standard: 2/11, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  80. 1. ZK SA2: 1/20, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  81. 2. ZK SA2: 4/20, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  82. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  83. Zkouška 1: 2/12, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  84. Zkouška 2: Diskvalifikován

  85. Řitka - Zkoušky - prosinec 2014, 05. 12. 2014

  86. zkouska1 SA2: 1/2, 31.0 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  87. zkouska2 SA2: 1/2, 36.63 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  88. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 27. 09. 2014

  89. "Agility ""O pohár města Děčína"" S": Diskvalifikován

  90. Jumping S: 4/19, 37.62 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  91. Zkouška II. SA2: 5/7, 44.92 s, 10.0 tr. b., 3.32 m/s

  92. Zkouška I. SA2: 2/10, 31.69 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  93. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  94. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  95. Heroutice, 2. běh: 2/12, 37.6 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  96. Heroutice, 3. běh: 1/11, 41.64 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  97. Řitka - ZKOUŠKY - únor, 07. 02. 2014

  98. 1.zkouška SA1: 1/4, 28.6 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  99. 2.zkouška SA1: 1/4, 30.97 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s