Cz En

060111

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Varkondová

Pes

  1. Scooby, Pudl

Výsledky

  1. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  2. Agility JUNIORS: Diskvalifikován

  3. Agility squads/družstva: Diskvalifikován

  4. Jumping JUNIORS: 5/6, 52.19 s, 13.19 tr. b., 3.26 m/s

  5. Jumping squads/družstva: 7/7, 38.81 s, 9.81 tr. b., 3.3 m/s

  6. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  7. agility III. MA2: 1/5, 50.34 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  8. agility II. MA2: 3/5, 45.83 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  9. agility I. MA2: Diskvalifikován

  10. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  11. II. Zkouška MA2 MA2: 3/13, 49.99 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  12. I. Zkouška MA2 MA2: 4/13, 58.35 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  13. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  14. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  15. Družstva - Agility: 8/23, 54.21 s, 0.0 tr. b., 3.27 m/s

  16. Hra: 5/9, 49.68 s, 0.0 tr. b., 2.72 m/s

  17. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  18. Horní Suchá - Hornosušské 2x zkoušky, 15. 07. 2012

  19. MA2 - 1. kolo MA2: Diskvalifikován

  20. MA2 - 2. kolo MA2: 3/8, 59.69 s, 11.69 tr. b., 2.68 m/s

  21. Větřkovice - Moravskoslezský pohár II, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  22. Agility M: 4/11, 46.75 s, 9.75 tr. b., 3.1 m/s

  23. Agility M: Diskvalifikován

  24. Jumping M: 3/11, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  25. Jumping M: 3/7, 44.32 s, 8.32 tr. b., 3.23 m/s

  26. Zkoušky MA1: 2/3, 47.78 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  27. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  28. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů - II, 10. 06. 2012

  29. Agility II. M: 5/9, 44.21 s, 7.21 tr. b., 3.33 m/s

  30. Agility I. M: 2/7, 50.86 s, 3.86 tr. b., 3.36 m/s

  31. Agility MA1: 1/3, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  32. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  33. Agility 1 Děti Medium : Diskvalifikován

  34. Agility 2 Děti Medium: 1/7, 42.52 s, 1.52 tr. b., 3.6 m/s

  35. Agility 3 Děti Medium: 2/5, 44.95 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  36. Agility 4 Děti Medium: Diskvalifikován

  37. Jumping 1 Děti Medium: Diskvalifikován

  38. Jumping 2 Děti Medium: Diskvalifikován

  39. Sekvence 1 Děti Medium: 1/7, 53.74 s, 6.74 tr. b., 2.62 m/s

  40. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů, 01. 04. 2012

  41. Zkouška III MA1: Diskvalifikován

  42. Zkouška II MA1: Diskvalifikován

  43. Zkouška I MA1: Diskvalifikován

  44. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - III, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  45. Ne - Agility M: 5/13, 48.19 s, 10.19 tr. b., 3.74 m/s

  46. Ne - Jumping M: Diskvalifikován

  47. Ne - Zkoušky MA1: 1/3, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  48. So - Agility M: 4/15, 41.67 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  49. So - Jumping M: 5/15, 38.78 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  50. So - Zkoušky MA1: 1/3, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  51. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - II, 11. 02. 2012 - 12. 02. 2012

  52. Ne - Agility M: Diskvalifikován

  53. Ne - Jumping M: Diskvalifikován

  54. Ne - Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  55. So - Agility M: 2/7, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  56. So - Jumping M: 3/7, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  57. So - Zkouška MA1: Diskvalifikován

  58. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - I, 14. 01. 2012 - 15. 01. 2012

  59. Neděle - Agility M: 4/9, 48.09 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  60. Neděle - Jumping M: Diskvalifikován

  61. Neděle - Zkouška MA1: 1/2, 34.79 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  62. Sobota - Agility M: Diskvalifikován

  63. Sobota - Jumping M: 4/14, 37.78 s, 5.78 tr. b., 3.92 m/s

  64. Sobota - Zkouška MA1: 2/2, 41.09 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s