Cz En

050808

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Ťuláková

Pes

  1. Čipi, Kříženec

Výsledky

  1. Hodonín - Podzimní hodonínská tlapka, 04. 10. 2020

  2. Agility Medium: Diskvalifikován

  3. Jumping Medium: 4/15, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  4. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  5. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  6. Agility M: 1/11, 48.09 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  7. Jumping M: Diskvalifikován

  8. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  9. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  10. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  12. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  13. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  14. 1. zkouška: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška: Diskvalifikován

  16. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  17. zkouška MA3 1: 10/11, 54.3 s, 16.3 tr. b., 3.68 m/s

  18. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  19. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  20. TRIAL I.: Diskvalifikován

  21. TRIAL II. : Diskvalifikován

  22. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  23. III. Zkouška: Diskvalifikován

  24. II: Zkouška: Diskvalifikován

  25. I. Zkouška : 3/5, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  26. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  27. TRIAL I.: 2/9, 48.24 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  28. TRIAL II.: Diskvalifikován

  29. TRIAL III.: Diskvalifikován

  30. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  31. ZkA I: 3/12, 48.98 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  32. ZkA II: 4/12, 45.87 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  33. ZkA III: 2/11, 46.46 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  34. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  35. 1. Zkouška MA3: 1/3, 45.61 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  36. 2. Zkouška MA3: 2/3, 47.47 s, 8.47 tr. b., 3.71 m/s

  37. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  38. MA3 - druhá: 4/7, 51.85 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  39. MA3 - první: Diskvalifikován

  40. MA3 - třetí: Diskvalifikován

  41. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 09. 2019

  42. Zk agility I: Diskvalifikován

  43. Zk agility II: 4/5, 46.1 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  44. Zk agility III: 2/5, 44.9 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  45. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  46. 1. Zkouška MA3: 2/7, 36.91 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  47. 2. Zkouška MA3: 4/7, 48.0 s, 7.0 tr. b., 3.75 m/s

  48. Jumping Medium: 5/8, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  49. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  50. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  52. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  53. Agility Open: Diskvalifikován

  54. Agility Trial I: 1/4, 49.21 s, 10.21 tr. b., 3.76 m/s

  55. Agility Trial II: 3/4, 55.41 s, 20.41 tr. b., 3.36 m/s

  56. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  57. MA3 - druhá: Diskvalifikován

  58. MA3 - první: Diskvalifikován

  59. MA3 - třetí: 3/8, 45.57 s, 11.57 tr. b., 3.73 m/s

  60. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  61. 1. Zkouška MA3: 1/2, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  62. 2. Zkouška MA3: 1/2, 54.39 s, 21.39 tr. b., 3.9 m/s

  63. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  64. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  65. Zkouška 2 MA3: 2/5, 45.63 s, 6.63 tr. b., 3.84 m/s

  66. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  67. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  68. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  69. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  70. Veteráni: Diskvalifikován

  71. Veteráni II: Diskvalifikován

  72. Zkouška: 1/2, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  73. Zkouška II: 1/2, 43.58 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  74. Březník (u Náměště nad Oslavou) - Lamberk - dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  75. 1. MA3: Diskvalifikován

  76. 2. MA3: Diskvalifikován

  77. Třešť - Šiškobraní, 23. 08. 2014

  78. AGILITY: Diskvalifikován

  79. Hra: 1/9, 14.04 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  80. JUMPING: 5/9, 35.72 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  81. MA3: Diskvalifikován

  82. Mitrov (Strážek) - Táborové Dvojzkoušky Podmitrov, 19. 08. 2014

  83. druhá zkouška MA3 MA3: 2/5, 37.57 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  84. první zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  85. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  86. Zkouška III. MA3: 3/6, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  87. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  88. Zkouška I. MA3: 2/6, 43.57 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  89. Brno - Brněnský Drak, 13. 07. 2014

  90. Agility: 1/21, 29.92 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  91. Jumping: 11/23, 34.58 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  92. MA3: 1/8, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  93. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup 2014, 28. 06. 2014

  94. Agility: 6/17, 40.05 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  95. MA3: 1/8, 44.83 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  96. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  97. Jumping M: Diskvalifikován

  98. Zkouška II MA3: 1/3, 44.6 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  99. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  100. Zbraslav u Brna - O liščí ohon a II. ročník Mistrovství republiky foxteriérů v agility, 01. 06. 2014

  101. II. MA3: 1/10, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  102. I. MA3: Diskvalifikován

  103. Jumping: 2/26, 32.37 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  104. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  105. Agility 1: 14/49, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  106. Agility 2: Diskvalifikován

  107. Jumping 1: Diskvalifikován

  108. Jumping 2: Diskvalifikován

  109. Zkouška: Diskvalifikován

  110. Sedlec u Mikulova - 1. Sedlecké trojzkoušky, 31. 08. 2013

  111. III. MA3: Diskvalifikován

  112. II. MA3: Diskvalifikován

  113. I. MA3: Diskvalifikován

  114. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  115. NE - Holdye Memorial Agility M: 5/12, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  116. NE - Jumping M: Diskvalifikován

  117. NE - Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  118. SO - Acana Agility M: 4/7, 34.23 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  119. SO - Acana Jumping M: 2/7, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  120. SO - Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  121. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2013

  122. Agility: 1/23, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  123. Jumping: 1/24, 25.84 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  124. MA3: 4/10, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  125. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  126. Agility: 3/16, 42.8 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  127. Jumping: Diskvalifikován

  128. Zkouška: 2/3, 45.32 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  129. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  130. 1. Agility A3: 3/9, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  131. 2. Agility A3: Diskvalifikován

  132. Opatovice nad Labem - SIRIUS Cup 2012, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  133. NE -agility Holdye memorial M: 1/11, 29.02 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  134. NE - jumping M: 7/12, 27.81 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  135. NE - zkouška agility MA3: 2/7, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  136. SO - agility M: Diskvalifikován

  137. SO - jumping M: 6/18, 36.28 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  138. SO - zkouška agility MA3: Diskvalifikován

  139. Brno - Brněnský drak, 15. 07. 2012

  140. Agility Medium: Diskvalifikován

  141. Jumping Medium: 1/19, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  142. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  143. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  144. Agility: 1/13, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  145. Jumping: Diskvalifikován

  146. Zkouška: 1/4, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  147. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  148. Agility final M: Diskvalifikován

  149. Agility III M: 17/35, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  150. Agility I M: Diskvalifikován

  151. Agility IV M: Diskvalifikován

  152. Agilty II M: 6/41, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  153. Jumping II M: Diskvalifikován

  154. Jumping I M: 5/41, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  155. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  156. Trial MA3: Diskvalifikován

  157. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  158. Agility 5 (EO + MS družstva) M: Diskvalifikován

  159. Agility 5 (MS jednotlivci) M: Diskvalifikován

  160. Agility 6 (EO + MS družstva) M: Diskvalifikován

  161. Agility 6 (MS jednotlivci) M: Diskvalifikován

  162. Agility 7 (EO + MS družstva) M: 7/24, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  163. Agility 7 (MS jednotlivci) M: 6/24, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  164. Agility 8 (EO + MS družstva) M: 9/24, 36.2 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  165. Agility 8 (MS jednotlivci) M: 8/24, 36.2 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  166. Jumping C (EO + MS družstva) M: Diskvalifikován

  167. Jumping C (MS jednotlivci) M: Diskvalifikován

  168. Jumping D (EO + MS družstva) M: Diskvalifikován

  169. Jumping D (MS jednotlivci) M: Diskvalifikován

  170. Brno-Cacovice - Letní Robinsonáda 2011, 18. 06. 2011

  171. Agility Medium: 9/18, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  172. Jumping Medium: Diskvalifikován

  173. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  174. Hrušky (okres Vyškov) - Závody v Hruškách, 11. 06. 2011

  175. Agility M: Diskvalifikován

  176. Jumping M: 1/17, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  177. Zkouška MA3: 2/5, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  178. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  179. Agility 1 (EO + MS družstva) M: Diskvalifikován

  180. Agility 1 (MS jednotlivci) M: Diskvalifikován

  181. Agility 2 (EO + MS družstva) M: 14/28, 42.86 s, 6.86 tr. b., 3.94 m/s

  182. Agility 2 (MS jednotlivci) M: 14/28, 42.86 s, 6.86 tr. b., 3.94 m/s

  183. Agility 3 (EO + MS družstva) M: Diskvalifikován

  184. Agility 3 (MS jednotlivci) M: Diskvalifikován

  185. Agility 4 (EO + MS družstva) M: 15/28, 42.32 s, 10.32 tr. b., 4.02 m/s

  186. Agility 4 (MS jednotlivci) M: 15/28, 42.32 s, 11.32 tr. b., 4.02 m/s

  187. Jumping A (EO + MS družstva) M: Diskvalifikován

  188. Jumping A (MS jednotlivci) M: Diskvalifikován

  189. Jumping B (EO + MS družstva) M: 2/28, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  190. Jumping B (MS jednotlivci) M: 2/28, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  191. Zlechov - Zlechovské dvojzkoušky, 14. 05. 2011

  192. Zlechovské Zkoušky I-1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  193. Zlechovské Zkoušky I-2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  194. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  195. Agility 3 Medium: Diskvalifikován

  196. Agility Medium: Diskvalifikován

  197. Jumping Medium: Diskvalifikován

  198. Mistrovství kříženců - Agility Medium: 3/12, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  199. Prostějov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2011

  200. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  201. Zkouška č.2 MA3: Diskvalifikován

  202. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  203. Agility 1 Medium junioři: Diskvalifikován

  204. Agility 2 Medium junioři: Diskvalifikován

  205. Agility 3 Medium junioři: Diskvalifikován

  206. Agility 4 Medium junioři: Diskvalifikován

  207. Jumping 1 Medium junioři: 3/20, 31.4 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  208. Jumping 2 Medium junioři: 2/20, 30.3 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  209. Sekvence 1 Medium junioři: 1/20, 29.89 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  210. Sekvence 2 Medium junioři: Diskvalifikován

  211. Mikulov - Mikulovský dvojhrb III, 26. 03. 2011

  212. II. Zkouška MA2: 2/9, 43.64 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  213. I. Zkouška MA2: 2/9, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  214. Mikulov - Mikulovský dvojhrb II, 26. 02. 2011

  215. II. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  216. I. Zkouška MA2: 2/11, 45.53 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  217. Mikulov - Mikulovský dvojhrb I, 29. 01. 2011

  218. Zkouška MA2: 1/14, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  219. Zkouška MA2: 6/14, 47.6 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  220. Brno - Robinsonáda, 12. 06. 2010

  221. Agility M: Diskvalifikován

  222. Jumping M: Diskvalifikován

  223. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  224. Hrušky (okres Vyškov) - Agility v Hruškách, 09. 05. 2010

  225. Agility MA: Diskvalifikován

  226. Jumping MA: Diskvalifikován

  227. Zkouška A2 MA: Diskvalifikován

  228. Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický krápník, 10. 04. 2010

  229. Jumping M: 3/15, 30.37 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  230. Jumping M: 4/15, 26.13 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  231. Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický dvojhrb, 05. 04. 2010

  232. Zkouška MA2: 2/8, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  233. Brno - Robinsonáda II., 05. 09. 2009

  234. Agility M: Diskvalifikován

  235. Jumping M: Diskvalifikován

  236. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  237. Brno - Robinsonáda na Ostrově, 06. 06. 2009

  238. Agility M: Diskvalifikován

  239. Jumping M: 2/14, 32.23 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  240. Zkouška MA1: Diskvalifikován