072123

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Šimůnská, GODA

    Arrow_down

Pes

  1. Ironus Art Corona Borealis, Pudl

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Zkoušková neděle (3xA1 + 2xA2 + 2xA3), 26. 05. 2024

  2. 1. Zkouška MA1: 4/6, 58.42 s, 25.92 tr. b., 2.6 m/s

  3. 2. Zkouška MA1: 1/6, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  4. 3. Zkouška MA1: 3/6, 41.1 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  5. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 19. 05. 2024

  6. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška MA1: 1/6, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  8. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2024 A MČR PYRENEJSKÝCH OVČÁKŮ, A0, 11. 05. 2024 - 12. 05. 2024

  9. Agility M neděle: Diskvalifikován

  10. Agility M sobota: Diskvalifikován

  11. Jumping M neděle: 6/13, 52.45 s, 16.45 tr. b., 3.24 m/s

  12. Jumping M sobota: Diskvalifikován

  13. Zkouška MA1 neděle: Diskvalifikován

  14. Zkouška MA1 sobota: 1/2, 50.68 s, 14.68 tr. b., 3.12 m/s

  15. Kladno - Nedělní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 28. 04. 2024

  16. 1. Zkouška MA1: 3/10, 49.42 s, 5.0 tr. b., 3.18 m/s

  17. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  18. Kladno - Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 27. 04. 2024

  19. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  21. Třebíč - Velikonoční beránek 2024, 01. 04. 2024

  22. AGILITY M: Diskvalifikován

  23. JUMPING II - M: Diskvalifikován

  24. JUMPING I - M: Diskvalifikován

  25. Třebíč - RokiJ Double 01, 31. 03. 2024

  26. Zkouška A1 - II M: 1/1, 42.7 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  27. Zkouška A1 - I M: Diskvalifikován

  28. Praha Uhříněves - Aktij speciál A1 a jump A0, 09. 03. 2024

  29. Zkouška M A1 - I.: 4/7, 49.25 s, 9.25 tr. b., 3.37 m/s

  30. Zkouška M A1 - II.: Diskvalifikován

  31. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  32. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  34. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  35. Agility M: Diskvalifikován

  36. Jumping M: Diskvalifikován

  37. Krátký jumping M: Diskvalifikován

  38. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  39. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  40. MA1 I: Diskvalifikován

  41. MA1 II: Diskvalifikován

  42. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  43. MA1 I: Diskvalifikován

  44. MA1 II: Diskvalifikován

  45. Praha Uhříněves - Aktij speciál A1 a jump A0, 03. 02. 2024

  46. Zkouška M A1 - I.: Diskvalifikován

  47. Zkouška M A1 - II.: Diskvalifikován

  48. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  49. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  50. Jumping OPEN M neděle: Diskvalifikován

  51. Jumping OPEN M sobota: Diskvalifikován

  52. Zkouška MA1 neděle: Diskvalifikován

  53. Zkouška MA1 sobota: 6/7, 51.54 s, 28.54 tr. b., 2.91 m/s

  54. Kladno - Adventní dvojzkoušky (neděle), 17. 12. 2023

  55. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  57. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  58. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  59. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  60. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  61. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  62. MA1 I: 3/5, 46.85 s, 12.85 tr. b., 3.09 m/s

  63. MA1 II: Diskvalifikován

  64. MA1 III: Diskvalifikován

  65. MA1 IV: Diskvalifikován

  66. M Jumping A1 + A0: Diskvalifikován

  67. M Jumping II A1 + A0: Diskvalifikován

  68. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  69. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  70. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  71. Jumping 2 - Medium: 18/27, 49.61 s, 17.61 tr. b., 3.81 m/s

  72. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  73. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  74. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  75. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  77. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 24. 09. 2023

  78. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován