001723

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Drápelová, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Arrow_down

Pes

  1. Attu Tacketera, Parson Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  2. QA1 Agility: Diskvalifikován

  3. QA2 Agility: Diskvalifikován

  4. QA3 Agility: 8/40, 42.76 s, 6.76 tr. b., 4.49 m/s

  5. QJ1 Jumping: 15/40, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  6. QJ2 Jumping: 5/40, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  7. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  8. Brno - Zimní Brno 3, 09. 03. 2024

  9. Agility XS: 5/11, 49.22 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  10. Jumping XS: 2/11, 40.13 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  11. Zkouška XSA2: 3/5, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  12. Brno - Zimní Brno 2, 17. 02. 2024

  13. Agility XS: 2/6, 41.62 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  14. Jumping XS: Diskvalifikován

  15. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  16. Malhostovice - Výbušná koťátka, 16. 02. 2024

  17. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  19. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  20. Agility XS: Diskvalifikován

  21. Jumping XS: 6/8, 48.62 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  22. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  23. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz II., 07. 01. 2024

  24. 1. Zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  26. Brno - Páteční disco!, 24. 11. 2023

  27. 1. A2 zkouška XS: Diskvalifikován

  28. 2. A2 zkouška XS: Diskvalifikován

  29. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter Cup III. a A0, 18. 11. 2023

  30. Zkouška II. XSA1: Diskvalifikován

  31. Zkouška I. XSA1: 1/6, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  32. Čebín - Listopadové dvojzkoušky Čebín I., 11. 11. 2023

  33. 1. zkouška XSA1: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška XSA1: 2/7, 31.28 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  35. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  36. Zkouška II. XSA1: Diskvalifikován

  37. Zkouška I. XSA1: Diskvalifikován

  38. Roštín - Chřiby rules a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  39. Agility: 1/10, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  40. Agility BASIC: 1/2, 27.56 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  41. Agility PRT: 1/3, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  42. Jumping: 1/9, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  43. Jumping BASIC: 2/3, 24.1 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  44. Jumping PRT: 1/3, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  45. Brno - Jumpingové Podzimní Brno, 30. 09. 2023

  46. Jumping III. XS: Diskvalifikován

  47. Jumping II. XS: 7/16, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  48. Jumping I. XS: Diskvalifikován

  49. Šlapanice - Šlapanický vlk 2023, 28. 09. 2023

  50. Jumping XS: Diskvalifikován

  51. Open XS: Diskvalifikován

  52. Zkouška A1 XS: 1/3, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  53. Brno - Podzimní Robinsonáda, 09. 09. 2023

  54. Agility open XS: Diskvalifikován

  55. Open Jumping XS: Diskvalifikován

  56. Zkouška A1 XS: 1/5, 38.98 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  57. Lednice - Nejdek - Nejdecký Trojskok II. s JK Animals, 12. 08. 2023

  58. Zkouška I. A1 XS: Diskvalifikován

  59. Zkouška II. A1 XS: 1/6, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  60. Zkouška III. A1 XS: 1/6, 29.67 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  61. Brno - Dvojzkoušky agility, 05. 08. 2023

  62. II. Zkouška XS A1: Diskvalifikován

  63. I .Zkouška XS A1: Diskvalifikován

  64. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  65. Agility II XS: Diskvalifikován

  66. Agility I XS: Diskvalifikován

  67. Jumping II XS: 7/23, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  68. Jumping I XS: Diskvalifikován

  69. Kroměříž - Červnové dvojzkoušky, 11. 06. 2023

  70. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  71. Zkouška Agility 2: 1/7, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  72. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  73. Agility XS: 1/3, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  74. Finále XS: Diskvalifikován

  75. Jumping II. XS: Diskvalifikován

  76. Jumping I. XS: Diskvalifikován

  77. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2023

  78. Agility XS: Diskvalifikován

  79. Jumping XS: Diskvalifikován

  80. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  81. Šlapanice - 3x jumping aneb poukázkobraní, 01. 05. 2023

  82. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  83. Jumping 2 XS: 1/8, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  84. Jumping 3 XS: Diskvalifikován

  85. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky II. +A0, 22. 04. 2023

  86. 1.zkouška XSA1: Diskvalifikován

  87. 2.zkouška XSA1: Diskvalifikován

  88. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  89. A0 XS I.: 1/5, 24.57 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  90. A0 XS II.: Diskvalifikován