000923

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Velanová, KK Šlapanice

    Arrow_down

Pes

  1. A Head Full of Funky Adventure, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2024

  2. Jumping I. L: Diskvalifikován

  3. Šlapanice - 3x jumping - aneb flaškobraní, 18. 05. 2024

  4. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  5. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  6. Jumping 3 - L: Diskvalifikován

  7. Třebíč - Dvojzkoušky + A0 + Complex dog CUP 1/5, 07. 04. 2024

  8. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. Třebíč - RokiJ Double 01, 31. 03. 2024

  11. Zkouška A2 - II L: Diskvalifikován

  12. Zkouška A2 - I L: Diskvalifikován

  13. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok s AKINU, 29. 03. 2024

  14. Zkouška I. A2 L: Diskvalifikován

  15. Zkouška II. A2 L: Diskvalifikován

  16. Zkouška III. A2 L: Diskvalifikován

  17. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky II., 24. 03. 2024

  18. 1. zkouška LA2: 6/14, 36.54 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  19. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  20. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  21. A2 L 1.zkouška: Diskvalifikován

  22. A2 L 2.zkouška: Diskvalifikován

  23. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz II., 07. 01. 2024

  24. 1. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška A1 L: 1/9, 27.7 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  26. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  27. 1. A1 L: Diskvalifikován

  28. 2. A1 L: Diskvalifikován

  29. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup II. +A0, 17. 12. 2023

  30. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  31. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  32. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  33. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  35. 3. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  36. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter Cup III. a A0, 18. 11. 2023

  37. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  38. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  39. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  40. Zkouška I.: 2/8, 32.45 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  41. Zkouška II.: Diskvalifikován

  42. Šlapanice - Šlapanický vlk 2023, 28. 09. 2023

  43. Jumping L: Diskvalifikován

  44. Open L: Diskvalifikován

  45. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  46. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2023 s Calibrou, 23. 09. 2023

  47. Agility L: Diskvalifikován

  48. Jumping L: Diskvalifikován

  49. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  50. Prostějov - Prostějovský trojboj A1 + J0, 25. 08. 2023

  51. III. Zkouška A1 L: 1/11, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  52. II. Zkouška A1 L: 4/11, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  53. I. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  54. Lednice - Nejdek - Nejdecký Trojskok II. s JK Animals, 12. 08. 2023

  55. Zkouška I. A1 L: 1/7, 27.6 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  56. Zkouška II. A1 L: Diskvalifikován

  57. Zkouška III. A1 L: 1/7, 26.25 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  58. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  59. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  60. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  61. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  62. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  63. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L: Diskvalifikován

  64. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  65. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  66. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  67. Šumperk - Havliczech 65 - 4 x A1 speciál s Calibrou, 01. 07. 2023

  68. Zkouška I.: 6/19, 27.46 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  69. Zkouška II.: Diskvalifikován

  70. Zkouška III.: Diskvalifikován

  71. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  72. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  73. Mistrovství jednotlivců OPEN Finále L: Diskvalifikován

  74. Mistrovství jednotlivců OPEN L: Diskvalifikován

  75. Power & Speed OPEN L: Diskvalifikován

  76. Speciální závod - Finále L: Diskvalifikován

  77. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: 6/112, 28.94 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  78. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  79. Tachyon Trophy OPEN L: Diskvalifikován

  80. Závod družstev OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  81. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  82. Agility L: Diskvalifikován

  83. Jumping II. L: Diskvalifikován

  84. Jumping I. L: Diskvalifikován

  85. Krhová - RebelsJump a tuneliáda + A0, 08. 05. 2023

  86. Tuneliáda: 5/19, 27.93 s, 0.0 tr. b., 7.45 m/s

  87. 1. Jumping : Diskvalifikován

  88. 2. Jumping: Diskvalifikován

  89. Šlapanice - 3x jumping aneb poukázkobraní, 01. 05. 2023

  90. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  91. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  92. Jumping 3 L: Diskvalifikován