000323

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Lustyková, ZKO Vysoké Mýto

    Arrow_down

Pes

  1. Count Me In Gudri Lape, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2024, 05. 07. 2024 - 07. 07. 2024

  2. Agility 2 L: Diskvalifikován

  3. Agility 4 L: 50/144, 41.74 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  4. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  5. Warm Up LA1 + LA2: Diskvalifikován

  6. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2024

  7. Jumping I. L: Diskvalifikován

  8. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka + A0, 11. 05. 2024

  9. Tuneliáda A1: 1/12, 16.03 s, 0.0 tr. b., 8.36 m/s

  10. 1.zkouška: 3/12, 31.55 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  11. 2. zkouška: Diskvalifikován

  12. Studenec u Trutnova - Květnové jumpingy + 3x jumping A0, 05. 05. 2024

  13. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  14. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  15. 3. Jumping L: 9/18, 24.96 s, 10.0 tr. b., 5.85 m/s

  16. JIČÍN - JUMPING + JUMPING A0, 01. 05. 2024

  17. JUMPING 1: Diskvalifikován

  18. JUMPING 2: Diskvalifikován

  19. JUMPING 3: 10/17, 48.36 s, 15.36 tr. b., 4.03 m/s

  20. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 13. 04. 2024

  21. Agility Open L: Diskvalifikován

  22. Jumping 1 Vlastní výběr L: Diskvalifikován

  23. Jumping 2 První šance L: Diskvalifikován

  24. Jumping 3 Druhá šance L: Diskvalifikován

  25. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  26. Agility II. L: Diskvalifikován

  27. Agility I. L: Diskvalifikován

  28. Jumping II. L: Diskvalifikován

  29. Jumping I. L: Diskvalifikován

  30. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (halové trojzkoušky), 10. 03. 2024

  31. 1. Zkouška LA1: 4/19, 31.21 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  32. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  33. 3. Zkouška LA1: 3/18, 26.13 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  34. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  35. 4. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  36. 5. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  37. 6. zkouška A1 L: 2/11, 29.91 s, 20.0 tr. b., 5.42 m/s

  38. Šlapanice - Šlapanický vlk 2023, 28. 09. 2023

  39. Jumping L: Diskvalifikován

  40. Open L: Diskvalifikován

  41. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  42. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  43. Neděle - FINÁLE: Diskvalifikován

  44. Neděle - jumping: Diskvalifikován

  45. Neděle - zkouška: 1/4, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  46. Tis u Havlíčkova Brodu - AgiRevoluce v Tisu, 16. 09. 2023

  47. Agility Open L: Diskvalifikován

  48. Jumping Open L: Diskvalifikován

  49. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  50. Pardubice - Svítkov - Dvojzkoušky pro A1 s jumpingem + 2x A0, 03. 09. 2023

  51. JUMPING: Diskvalifikován

  52. 1. ZKOUŠKA: Diskvalifikován

  53. 2. ZKOUŠKA: 1/5, 25.35 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  54. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  55. Zkouška LA1 I.: Diskvalifikován

  56. Zkouška LA1 II.: 7/17, 33.21 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  57. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  58. Jump III. LA1: 8/23, 25.64 s, 15.0 tr. b., 6.2 m/s

  59. Jump II. LA1: Diskvalifikován

  60. Jump I. LA1: Diskvalifikován

  61. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  62. Mistrovství jednotlivců OPEN L: Diskvalifikován

  63. Power & Speed OPEN L: Diskvalifikován

  64. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  65. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  66. Tachyon Trophy OPEN L: 16/50, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  67. Závod družstev OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  68. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  69. Agility L: Diskvalifikován

  70. Jumping II. L: Diskvalifikován

  71. Jumping I. L: Diskvalifikován