113022

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Čapková

    Arrow_down

Pes

  1. Indian Illusion Devil of Highland, Australská kelpie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  2. 1. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  4. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  5. Agility I. I: 10/23, 49.27 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  6. Agility II. I: Diskvalifikován

  7. Jumping I. I: Diskvalifikován

  8. Jumping II. I: Diskvalifikován

  9. Jumping III. I: Diskvalifikován

  10. Ratenice - 2x zkoušky, 26. 01. 2024

  11. 1. zkouška A2 ML: 1/2, 44.0 s, 8.0 tr. b., 3.8 m/s

  12. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  13. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  14. Agility III 500: 21/41, 46.32 s, 18.32 tr. b., 4.38 m/s

  15. Agility II 500: 8/46, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  16. Agility I 500: 10/46, 40.61 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  17. Jumping III 500: 21/39, 40.19 s, 7.19 tr. b., 4.6 m/s

  18. Jumping II 500: Diskvalifikován

  19. Jumping I 500: 16/47, 40.18 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  20. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (halové trojzkoušky), 19. 10. 2023

  21. 1. zkouška MLA2: 2/9, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  22. 2. zkouška MLA2: 4/9, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  23. 3. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  24. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  25. Zkouška II MLA2: 2/2, 57.33 s, 25.33 tr. b., 3.14 m/s

  26. Zkouška I MLA2: 1/2, 36.25 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  27. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  28. Zkouška ML A2 - I.: Diskvalifikován

  29. Zkouška ML A2 - II.: 1/2, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  30. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  31. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  33. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky + 1, 14. 08. 2023 - 15. 08. 2023

  34. 1. zkouška A2 ML: 2/3, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  35. 1. zkouška A2 - ÚT ML: 1/2, 35.11 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  36. 2. zkouška A2 ML: 1/3, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  37. 2. zkouška A2 - ÚT ML: 1/2, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  38. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  39. Agility ML: 3/15, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  40. Junping ML 2: 1/3, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  41. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  42. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  43. II. zkouška MLA1: 2/3, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  44. I. zkouška MLA1: 1/3, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  45. Mladá Boleslav - Páteční zkoušky před KZ, 16. 06. 2023

  46. 1. Zkouška MLA1: 2/2, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  47. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  48. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  49. 1. jumping open I: Diskvalifikován

  50. 2. jumping open I: 4/12, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  51. Nymburk - Velikonoční dvojzkoušky + A0, 26. 03. 2023

  52. 1. jumping MLA0: 1/3, 21.19 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  53. 2. jumping MLA0: 1/3, 21.4 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  54. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  55. II. JUMPING A0: 1/12, 19.0 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  56. I. JUMPING A0: 3/12, 16.4 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s