074722

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Katrin Dundychová, Tachyon Sport Arena

    Arrow_down

Pes

  1. Daisy, Yorkšírský terier

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Letní párty 2024, 29. 06. 2024 - 30. 06. 2024

  2. Agility OPEN XS: 4/11, 54.82 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  3. JUMPING OPEN XS: 4/11, 47.67 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  4. ZkA. II. XSA2: 2/3, 41.15 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  5. ZkA. I. XSA2: 2/2, 45.72 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  6. ZkA. XSA2: Diskvalifikován

  7. Čerčany - ZKOUŠKY ROZHODČÍCH pro kat. A2/A3, 01. 06. 2024 - 02. 06. 2024

  8. 1. Zkouška XSA2: 1/1, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  9. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  10. 3. Zkouška XSA2: 1/1, 43.94 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  11. 4. Zkouška XSA2: 1/1, 44.08 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  12. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 19. 05. 2024

  13. 1. Zkouška XSA2: 4/6, 44.09 s, 12.09 tr. b., 3.52 m/s

  14. 2. Zkouška XSA2: 1/6, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  15. Čerčany - Fofr zkoušky 20, 11. 05. 2024

  16. 1.zkouška XSA2: 1/3, 55.19 s, 18.19 tr. b., 3.08 m/s

  17. 2.zkouška XSA2: Diskvalifikován

  18. Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky, 08. 05. 2024

  19. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška XSA2: 3/4, 50.44 s, 13.44 tr. b., 3.49 m/s

  21. 3. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  22. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  23. Agility II XS: Diskvalifikován

  24. Agility I. XS: Diskvalifikován

  25. Jumping III XS: Diskvalifikován

  26. Jumping II. XS: Diskvalifikován

  27. Jumping IV XS - yorkshirských teriérů: 2/7, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  28. Jumping I. XS: Diskvalifikován

  29. Pňov - Předhradí - 11. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 20. 04. 2024

  30. Zkouška č. 1 - XSA2: Diskvalifikován

  31. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  32. 1.zkouška XSA2: 1/2, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  33. 2.zkouška XSA2: Diskvalifikován

  34. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  35. 1. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  36. 2. zkouška A2 XS: 1/3, 72.88 s, 38.88 tr. b., 2.51 m/s

  37. Praha Uhříněves - Aktij speciál XS a S, 16. 03. 2024

  38. Zkouška XS A2 - I.: Diskvalifikován

  39. Zkouška XS A2 - II.: Diskvalifikován

  40. Zkouška XS A2 - III.: 3/8, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  41. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  42. Agility 1 - XSmall: Diskvalifikován

  43. Agility 2 - XSmall: 7/14, 35.12 s, 12.12 tr. b., 3.53 m/s

  44. Jumping 1 - XSmall: 5/15, 24.73 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  45. Jumping 2 - XSmall: 13/14, 30.01 s, 6.01 tr. b., 3.87 m/s

  46. Studenec u Trutnova - OPSION 091, 02. 03. 2024

  47. 1.zkouška: 1/2, 47.35 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  48. 2.zkouška: Diskvalifikován

  49. 3.zkouška: Diskvalifikován

  50. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  51. Czech Imp Jump XSmall: 13/19, 25.45 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  52. Jumping 1 - XSmall: 15/19, 46.05 s, 10.05 tr. b., 3.63 m/s

  53. Jumping 2 - XSmall: 12/17, 51.62 s, 17.62 tr. b., 3.58 m/s

  54. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  55. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  56. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  57. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  58. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  59. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  60. Jumping 1 - XSmall: 13/15, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  61. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  62. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  63. Agility 1 S: Diskvalifikován

  64. Agility 2 S: Diskvalifikován

  65. Jumping 1 S: 9/23, 51.94 s, 11.94 tr. b., 3.58 m/s

  66. Jumping 2 S: 13/23, 53.1 s, 7.1 tr. b., 3.75 m/s

  67. Jumping 3 S: Diskvalifikován

  68. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  69. Agility Open: Diskvalifikován

  70. Jumping Open: Diskvalifikován

  71. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  72. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  73. Jumping 1 - XSmall: 11/16, 51.31 s, 7.31 tr. b., 3.86 m/s

  74. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  75. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 10. 11. 2023

  76. 1.Zkouška XS1: 1/5, 40.6 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  77. 2.Zkouška XSA1: 1/5, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  78. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 28. 10. 2023

  79. 1. Zkouška XSA1: 4/8, 48.05 s, 15.05 tr. b., 3.48 m/s

  80. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  81. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 21. 10. 2023

  82. 1. Zkouška XSA1: 2/3, 45.75 s, 16.75 tr. b., 3.32 m/s

  83. 2. Zkouška XSA1: 1/3, 51.08 s, 17.08 tr. b., 3.05 m/s

  84. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  85. 1.zkouška XSA1: 1/3, 43.05 s, 5.55 tr. b., 3.55 m/s

  86. 2.zkouška XSA1: 2/3, 39.23 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  87. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 09. 2023

  88. 1. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  89. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  90. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  91. 1.zkouška XSA1: Diskvalifikován

  92. 2.zkouška XSA1: 2/6, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  93. Liberec - 2x zkoušky + J0, 03. 09. 2023

  94. 1. Zkouška A1 XS: Diskvalifikován

  95. 2. Zkouška A1 XS: Diskvalifikován

  96. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 02. 09. 2023

  97. 1. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  99. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  100. 1. Zkouška XSA1: 1/1, 56.18 s, 15.18 tr. b., 2.81 m/s

  101. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  102. 3. Zkouška XSA1: 1/1, 51.9 s, 16.9 tr. b., 2.91 m/s

  103. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 02. 08. 2023

  104. zkouška II / XS / A1: 4/5, 45.9 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  105. zkouška I / XS / A1: 2/5, 42.29 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  106. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  107. 1. Zkouška XSA1: 1/3, 54.14 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  108. 2. Zkouška XSA1: 1/3, 55.03 s, 12.03 tr. b., 3.13 m/s

  109. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 27. 05. 2023

  110. 1. běh Jumping 0 XS: 1/4, 23.76 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  111. 2. běh Jumping 0 XS: 2/4, 26.19 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  112. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  113. 1.zkouška XSA0: 2/4, 23.75 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  114. 2.zkouška XSA0: 2/4, 24.28 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  115. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  116. 1. běh Jumping 0 XS: 3/6, 33.02 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  117. 2. běh Jumping 0 XS: 1/6, 25.91 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  118. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  119. 1.zkouška XSA0: Diskvalifikován

  120. 2.zkouška XSA0: 2/5, 21.72 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  121. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 03. 03. 2023

  122. Jumping I / A0 / XS: 2/4, 25.19 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  123. Jumping II / A0 / XS: 2/4, 25.47 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  124. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  125. 1. Jumping XSA0: 4/4, 26.75 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  126. 2. Jumping XSA0: Diskvalifikován

  127. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  128. 1. Jumping XSA0: Diskvalifikován

  129. 2. Jumping XSA0: Diskvalifikován