042922

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Drobečková

    Arrow_down

Pes

  1. Avintos Flyerisa, Papillon

    Arrow_down

Výsledky

  1. Liberec - Odpolední 2x zkoušky, 15. 07. 2024

  2. 1. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška A3 XS: 1/1, 47.63 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  4. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 093, 06. 07. 2024

  5. 1.zkouška: 1/3, 48.89 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  6. 2.zkouška: 1/3, 46.51 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  7. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 092, 05. 07. 2024

  8. 1.zkouška: 1/5, 42.41 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  9. 2.zkouška: Diskvalifikován

  10. Děčín - Májový pohár, 18. 05. 2024

  11. Agility XS: Diskvalifikován

  12. Jumping A2 a A3 XS: Diskvalifikován

  13. Zkouška XS A3: 1/3, 47.81 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  14. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  15. QA4 Agility: Diskvalifikován

  16. QA5 Agility: 8/31, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  17. QA6 Agility: Diskvalifikován

  18. QJ4 Jumping: 22/31, 49.46 s, 11.46 tr. b., 4.33 m/s

  19. QJ5 Jumping: 9/31, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  20. QJ6 Jumping: 15/30, 46.21 s, 2.21 tr. b., 4.28 m/s

  21. JIČÍN - JUMPING + JUMPING A0, 01. 05. 2024

  22. JUMPING 1: 1/5, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  23. JUMPING 2: Diskvalifikován

  24. JUMPING 3: 1/5, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  25. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  26. Agility II XS: 5/33, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  27. Agility I. XS: Diskvalifikován

  28. Jumping III XS: Diskvalifikován

  29. Jumping II. XS: Diskvalifikován

  30. Jumping IV XS - papillonů: Diskvalifikován

  31. Jumping I. XS: Diskvalifikován

  32. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  33. QA1 Agility: Diskvalifikován

  34. QA2 Agility: Diskvalifikován

  35. QA3 Agility: Diskvalifikován

  36. QJ1 Jumping: 7/40, 37.1 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  37. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  38. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  39. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  40. Agility XS: 2/17, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  41. Jumping XS: Diskvalifikován

  42. Krátký jumping XS: Diskvalifikován

  43. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  44. Agility II. S: Diskvalifikován

  45. Agility I. S: 16/38, 48.95 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  46. Jumping III. S: 13/34, 43.44 s, 6.44 tr. b., 4.28 m/s

  47. Jumping II. S: 17/38, 52.98 s, 14.98 tr. b., 3.96 m/s

  48. Jumping I. S: Diskvalifikován

  49. Kladno - Zkoušky - březen 2024, 08. 03. 2024

  50. 1. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  51. 2. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  52. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  53. 1. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška A3 XS: 2/3, 51.37 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  55. 3. zkouška A3 XS: 3/3, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  56. Osenice (Dětenice) - Osenické dvojzkoušky, 25. 02. 2024

  57. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška XSA3: 1/2, 54.78 s, 10.78 tr. b., 3.58 m/s

  59. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  60. Agility XS: Diskvalifikován

  61. Jumping XS: 6/8, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  62. Krátký jumping XS: 7/8, 25.93 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  63. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  64. 1. zkouška A2 XS: 2/2, 47.14 s, 12.14 tr. b., 3.56 m/s

  65. 2. zkouška A2 XS: 1/2, 45.27 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  66. 3. zkouška A2 XS: 1/2, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  67. 4. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  68. 5. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  69. 6. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  70. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 16. 02. 2024

  71. 1. zkouška A2 XS: 1/2, 40.6 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  72. 2. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  73. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  74. 1. Zkouška XSA2: 1/5, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  75. 2. Zkouška XSA2: 3/5, 46.32 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  76. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  77. XSA2 I: Diskvalifikován

  78. XSA2 II: Diskvalifikován

  79. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  80. Agility OPEN XS: Diskvalifikován

  81. Jumping OPEN XS neděle: Diskvalifikován

  82. Jumping OPEN XS sobota: 5/9, 52.21 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  83. Zkouška XSA2 neděle: Diskvalifikován

  84. Zkouška XSA2 sobota: Diskvalifikován

  85. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  86. OPEN AGILITY XS: Diskvalifikován

  87. OPEN JUMPING XS: Diskvalifikován

  88. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 20. 01. 2024

  89. 1. zkouška XSA2: 1/1, 37.28 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  90. 2. zkouška XSA2: 1/1, 53.66 s, 25.66 tr. b., 3.39 m/s

  91. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 01. 2024

  92. Druhá zkouška: 1/5, 45.81 s, 8.81 tr. b., 3.36 m/s

  93. První zkouška: Diskvalifikován

  94. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  95. 1.zkouška: 2/2, 37.27 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  96. 2.zkouška: Diskvalifikován

  97. 3.zkouška: 1/2, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  98. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  99. 1. A2 XS: 2/2, 51.35 s, 16.35 tr. b., 3.39 m/s

  100. 2. A2 XS: Diskvalifikován

  101. 3. A2 XS: Diskvalifikován

  102. 4. A2 XS: Diskvalifikován

  103. 5. A2 XS: Diskvalifikován

  104. 6. A2 XS: Diskvalifikován

  105. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  106. 1. Zkouška XSA2: 1/5, 44.37 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  107. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  108. Kladno - Adventní dvojzkoušky (neděle), 17. 12. 2023

  109. 1. Zkouška XSA2: 1/1, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  110. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  111. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  112. 1. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  114. 3. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  115. Ratenice - 3x zkoušky, 03. 12. 2023

  116. 1. zkouška A2 XS: 2/2, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  117. 2. zkouška A2 XS: 1/2, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  118. 3. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  119. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 11. 2023

  120. Druhá zkouška: 2/2, 38.6 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  121. První zkouška: Diskvalifikován

  122. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  123. 1. zkouška A1 S: 3/4, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  124. 2. Zkouška A1 S: 2/4, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  125. Liberec - Buď / nebo - 3x zkoušky J0 - A3, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  126. 1. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  127. 2. zkouška A1 S: 1/2, 42.39 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  128. 3. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  129. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  130. 1. zkouška A1 S: 2/3, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  131. 1. Zkouška SA1: 2/4, 54.95 s, 27.95 tr. b., 3.0 m/s

  132. 2. zkouška A1 S: 2/3, 44.88 s, 11.88 tr. b., 3.34 m/s

  133. 2. Zkouška A1 S: 2/4, 52.28 s, 7.28 tr. b., 3.0 m/s

  134. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  135. Agility "AKINU" S: Diskvalifikován

  136. Jumping "Fish4Dog" S: Diskvalifikován

  137. Zkouška "VIENTO" S A1: 1/3, 47.05 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  138. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  139. Neděle - FINÁLE: Diskvalifikován

  140. Neděle - jumping: Diskvalifikován

  141. Neděle - zkouška: Diskvalifikován

  142. Sobota - agility: 9/15, 54.24 s, 10.24 tr. b., 3.78 m/s

  143. Sobota - jumping: Diskvalifikován

  144. Sobota - zkouška: 1/3, 40.02 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  145. Tis u Havlíčkova Brodu - AgiRevoluce v Tisu, 16. 09. 2023

  146. Agility Open S: 5/12, 71.07 s, 29.07 tr. b., 3.1 m/s

  147. Jumping Open S: 8/12, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  148. Zkouška SA1: 2/5, 49.48 s, 8.48 tr. b., 3.27 m/s

  149. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2023 - 27. 08. 2023

  150. Agility – soutěž klubů: Diskvalifikován

  151. Jumping soutež družstev: 7/14, 48.24 s, 18.24 tr. b., 3.3 m/s

  152. Jumping soutež dvojic: 8/14, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  153. Jumping soutež Feny x Psi: Diskvalifikován

  154. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  155. 1. Zkouška SA1: 1/4, 51.34 s, 7.34 tr. b., 3.43 m/s

  156. 2. Zkouška SA1: 1/4, 47.31 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  157. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  158. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  159. 1. Zkouška SA1: 2/5, 45.51 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  160. 2. Zkouška SA1: 2/5, 40.82 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  161. 3. Zkouška SA1: 1/5, 40.46 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  162. Liberec - 2x zkoušky, 04. 08. 2023 - 05. 08. 2023

  163. PÁ - 1. zkouška A1 S: 1/2, 42.61 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  164. PÁ - 2. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  165. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 088, 29. 07. 2023

  166. 1.zkouška: 1/1, 54.43 s, 7.43 tr. b., 2.9 m/s

  167. 2.zkouška: Diskvalifikován

  168. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  169. Jump III. SA1: 3/10, 34.3 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  170. Jump II. SA1: 5/10, 42.84 s, 7.84 tr. b., 3.97 m/s

  171. Jump I. SA1: 2/10, 41.68 s, 7.68 tr. b., 3.93 m/s

  172. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  173. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: 37/66, 63.63 s, 17.63 tr. b., 3.32 m/s

  174. FRIDAY - JUMPING TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  175. SATURDAY - AGILITY TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  176. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL: 27/38, 54.98 s, 22.98 tr. b., 3.86 m/s

  177. SATURDAY - JUMPING TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  178. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: 32/59, 67.5 s, 23.5 tr. b., 2.89 m/s

  179. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL: Diskvalifikován

  180. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  181. 1.zkouška: Diskvalifikován

  182. 2.zkouška: 2/3, 56.53 s, 16.53 tr. b., 2.72 m/s

  183. Dolní Lánov - Krkonošské jumpingy s YOGGIES + A0, 02. 07. 2023

  184. A1 Jumping II. S: 2/5, 35.21 s, 0.21 tr. b., 3.92 m/s

  185. A1 Jumping I. S: 1/5, 41.36 s, 3.36 tr. b., 3.46 m/s

  186. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  187. II. zkouška SA1: 1/1, 45.2 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  188. I. zkouška SA1: 1/1, 41.78 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  189. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu + A0, 25. 06. 2023

  190. 1. zkouška SA1: 1/4, 40.99 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  191. 2. zkouška SA1: 2/4, 58.06 s, 23.06 tr. b., 2.72 m/s

  192. Chlumec - Chlumecký Lvíček, 24. 06. 2023

  193. II. Zkouška SA1: 4/10, 48.38 s, 18.38 tr. b., 3.25 m/s

  194. I. Zkouška SA1: 3/10, 51.18 s, 16.18 tr. b., 3.03 m/s

  195. Jumping SA1: Diskvalifikován

  196. Liberec - Psola červnové dvojzkoušky, 10. 06. 2023

  197. 1. Zkouška SA1: 1/4, 31.49 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  198. 2. Zkouška SA1: 1/4, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  199. Třešť - K.A.T. Cup 2023, 27. 05. 2023 - 28. 05. 2023

  200. Agility NE S: Diskvalifikován

  201. Agility SO S: 4/8, 57.81 s, 4.81 tr. b., 3.7 m/s

  202. Jumping NE S: 3/5, 68.9 s, 18.9 tr. b., 3.19 m/s

  203. Jumping SO S: Diskvalifikován

  204. Zkouška NE SA1: 1/1, 45.56 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  205. Zkouška SO SA1: Diskvalifikován