084121

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Vyhnisová, GODA

    Arrow_down

Pes

  1. Euridika Art Corona Borealis, Pudl střední

    Arrow_down

Výsledky

  1. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 18. 05. 2024

  2. Agility M: Diskvalifikován

  3. Jumping M: 6/16, 52.5 s, 6.5 tr. b., 3.7 m/s

  4. Zkouška agility MA1: 1/8, 48.41 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  5. Kladno - Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 27. 04. 2024

  6. 1. Zkouška MA1: 1/6, 47.39 s, 0.39 tr. b., 3.57 m/s

  7. 2. Zkouška MA1: 2/6, 46.68 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  8. Praha Uhříněves - Aktij speciál A1 a jump A0, 09. 03. 2024

  9. Zkouška M A1 - I.: Diskvalifikován

  10. Zkouška M A1 - II.: 2/7, 52.25 s, 11.25 tr. b., 3.25 m/s

  11. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  12. MA1 I: Diskvalifikován

  13. MA1 II: Diskvalifikován

  14. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  15. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  16. Jumping OPEN M neděle: 9/25, 49.63 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  17. Jumping OPEN M sobota: Diskvalifikován

  18. Zkouška MA1 neděle: Diskvalifikován

  19. Zkouška MA1 sobota: Diskvalifikován

  20. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  21. 1. Zkouška MA1: 1/7, 41.61 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  22. 2. Zkouška MA1: 3/7, 48.14 s, 11.14 tr. b., 3.45 m/s

  23. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  24. MA1 I: 2/5, 45.52 s, 6.52 tr. b., 3.19 m/s

  25. MA1 II: 1/5, 47.1 s, 8.1 tr. b., 3.1 m/s

  26. MA1 III: 2/5, 51.68 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  27. MA1 IV: 3/5, 53.87 s, 8.87 tr. b., 2.91 m/s

  28. M Jumping A1 + A0: Diskvalifikován

  29. M Jumping II A1 + A0: 1/7, 46.93 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  30. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  31. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška MA1: 6/9, 50.35 s, 20.35 tr. b., 2.78 m/s

  33. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 24. 09. 2023

  34. 1. Zkouška MA1: 2/4, 64.4 s, 26.4 tr. b., 2.64 m/s

  35. 2. Zkouška MA1: 2/4, 78.5 s, 43.5 tr. b., 2.27 m/s

  36. Chlumec - Chlumecký Lvíček, 24. 06. 2023

  37. II. Zkouška MA1: 4/8, 52.65 s, 12.65 tr. b., 2.98 m/s

  38. I. Zkouška MA1: 4/8, 51.98 s, 16.98 tr. b., 2.98 m/s

  39. Jumping MA1: Diskvalifikován

  40. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  41. Agility M: Diskvalifikován

  42. Jumping M: Diskvalifikován

  43. Zkouška MA1: 2/2, 79.28 s, 46.28 tr. b., 2.25 m/s

  44. Chlumec - Podzimní dvojzkoušky, 01. 10. 2022

  45. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška MA1: 4/8, 73.0 s, 38.0 tr. b., 2.15 m/s

  47. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  48. 1. Zkouška MA1: 8/10, 50.13 s, 6.13 tr. b., 3.37 m/s

  49. 2. Zkouška MA1: 6/10, 46.63 s, 12.63 tr. b., 3.28 m/s

  50. Semetín u Vsetína - Dvojzkoušky, 13. 08. 2022

  51. I. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  52. ll. Zkouška MA1: 3/5, 48.7 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  53. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  54. ZkA. II. MA1: 5/6, 47.8 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  55. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  56. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  57. ZkA. II. MA1: 4/6, 49.3 s, 13.3 tr. b., 2.86 m/s

  58. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  59. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  60. Pátek MA1 I.: Diskvalifikován

  61. Pátek MA1 II.: Diskvalifikován