081121

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Renata Pluskalová, Argus Zlín

    Arrow_down

Pes

  1. My Lockdown Van-Bery, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2023 s Calibrou, 23. 09. 2023

  2. Agility S: Diskvalifikován

  3. Jumping S: Diskvalifikován

  4. Zkouška A2 S: 3/4, 53.11 s, 3.11 tr. b., 3.54 m/s

  5. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  6. Zkouška Agility 1: 1/7, 46.58 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  7. Zkouška Agility 2: 1/7, 44.75 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  8. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky I., 21. 07. 2023

  9. druhá zkouška A2 S: Diskvalifikován

  10. první zkouška A2 S: 1/1, 48.29 s, 10.29 tr. b., 3.11 m/s

  11. Kroměříž - Červnové dvojzkoušky, 11. 06. 2023

  12. Zkouška Agility 1: 5/8, 62.83 s, 22.83 tr. b., 2.71 m/s

  13. Zkouška Agility 2: 4/8, 76.15 s, 39.15 tr. b., 2.57 m/s

  14. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 10. 06. 2023

  15. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  16. Zkouška Agility 2: 5/8, 60.09 s, 18.09 tr. b., 3.31 m/s

  17. Hranice - XI. Hranická Skočka, 27. 05. 2023

  18. Agility Trial: 3/5, 56.48 s, 16.48 tr. b., 3.38 m/s

  19. Jumping Norníkovo bludiště: 5/14, 57.88 s, 5.88 tr. b., 4.68 m/s

  20. Jumping Žabákova cesta: 8/14, 35.69 s, 11.69 tr. b., 3.98 m/s

  21. Zlín - Příluky - Zlínské dvojzkoušky + běh pro útulek s JK Animals, 08. 05. 2023

  22. Běh pro útulek: Diskvalifikován

  23. 1.zkouška: Diskvalifikován

  24. 2.zkouška: 2/2, 55.58 s, 17.58 tr. b., 3.27 m/s

  25. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2023

  26. druhá zkouška : Diskvalifikován

  27. první zkouška: 4/5, 61.0 s, 17.0 tr. b., 2.97 m/s

  28. třetí zkouška: Diskvalifikován

  29. Hranice - Hranické dvojzkoušky 2023, 15. 04. 2023

  30. Agility Trial I: 3/4, 57.17 s, 16.17 tr. b., 3.36 m/s

  31. Agility Trial II: 2/4, 53.13 s, 10.13 tr. b., 3.43 m/s

  32. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 04. 2023

  33. Zkouška I. A2 S: Diskvalifikován

  34. Zkouška II. A2 S: Diskvalifikován

  35. Zkouška III. A2 S: Diskvalifikován

  36. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  37. 1. zkouška: 2/2, 38.34 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  38. 2. zkouška: Diskvalifikován

  39. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport únorové TROJzkoušky, 19. 02. 2023

  40. 1. zkouška A1: 1/6, 45.16 s, 0.0 tr. b., 3.21 m/s

  41. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  42. 3. zkouška A1: Diskvalifikován

  43. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  44. 1. zkouška: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška: 3/3, 64.8 s, 30.8 tr. b., 2.38 m/s

  46. 3. zkouška: Diskvalifikován

  47. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  48. 1. Zkouška SA1: 3/5, 58.48 s, 23.48 tr. b., 2.67 m/s

  49. 2. Zkouška SA1: 2/5, 42.33 s, 0.33 tr. b., 3.5 m/s

  50. 3. Zkouška SA1: 1/5, 52.29 s, 1.29 tr. b., 3.37 m/s

  51. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  52. Agility Trial I: 1/4, 44.53 s, 7.53 tr. b., 3.28 m/s

  53. Agility Trial II: 2/4, 41.02 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  54. Kroměříž - Dvojzkoušky s Krmiva Hulín, 24. 09. 2022

  55. Agility Trial I: Diskvalifikován

  56. Agility Trial II: 2/7, 44.02 s, 0.02 tr. b., 3.5 m/s