063421

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Johana Bartoňová, Agility Mělník-Chloumek

    Arrow_down

Pes

  1. Moon Phase Aluzja, Manchester terier

    Arrow_down

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Košťata na parkuru, 27. 04. 2024

  2. A Open M: 10/13, 62.32 s, 6.32 tr. b., 3.42 m/s

  3. J Open II. M: 10/14, 51.72 s, 14.72 tr. b., 3.65 m/s

  4. J Open I. M: 5/14, 53.18 s, 6.18 tr. b., 3.89 m/s

  5. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  6. Agility IV M: Diskvalifikován

  7. Agility V M: Diskvalifikován

  8. Jumping IV M: 5/23, 43.86 s, 3.86 tr. b., 3.92 m/s

  9. Jumping V M: 20/22, 51.89 s, 13.89 tr. b., 3.6 m/s

  10. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  11. 1. Zkouška MA2: 1/5, 51.22 s, 4.22 tr. b., 3.42 m/s

  12. 2. Zkouška MA2: 2/5, 56.0 s, 4.0 tr. b., 3.48 m/s

  13. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  14. Agility III. M: Diskvalifikován

  15. Agility II. M: 22/27, 63.85 s, 25.85 tr. b., 2.96 m/s

  16. Agility I. M: Diskvalifikován

  17. Jumping III. M: 20/25, 51.24 s, 16.24 tr. b., 3.38 m/s

  18. Jumping II. M: 19/27, 50.22 s, 15.22 tr. b., 3.46 m/s

  19. Jumping I. M: 17/27, 57.56 s, 17.56 tr. b., 3.41 m/s

  20. Terezín - DogFriends Cup 2024 (3/3), 09. 03. 2024 - 10. 03. 2024

  21. MA2 I: Diskvalifikován

  22. MA2 II: 1/9, 58.97 s, 7.97 tr. b., 3.49 m/s

  23. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  24. 1. zkouška A2 M: 1/4, 58.27 s, 9.27 tr. b., 3.09 m/s

  25. 2. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  26. 3. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  27. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  28. 1. zkouška A2 M: 1/1, 50.63 s, 8.63 tr. b., 3.42 m/s

  29. 2. zkouška A2 M: 1/1, 44.25 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  30. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky II/23, 29. 09. 2023

  31. Zkouška M A2 - I.: 2/4, 56.9 s, 8.9 tr. b., 3.44 m/s

  32. Zkouška M A2 - II.: 1/4, 46.59 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  33. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  34. Agility Družstev M: 19/28, 54.03 s, 6.03 tr. b., 3.74 m/s

  35. Agility Jednotlivci Děti M: 6/7, 59.68 s, 16.68 tr. b., 3.08 m/s

  36. Jumping Družstev M: 13/28, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  37. Jumping Jednotlivci Děti M: 5/7, 43.94 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  38. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  39. 1.Zkouška MA2: 3/9, 56.67 s, 5.67 tr. b., 3.71 m/s

  40. 2.Zkouška MA2: 4/9, 72.06 s, 25.06 tr. b., 3.0 m/s

  41. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 088, 29. 07. 2023

  42. 1.zkouška: 2/2, 65.78 s, 32.78 tr. b., 2.65 m/s

  43. 2.zkouška: Diskvalifikován

  44. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  45. 1. Zkouška MA2: 4/9, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  46. 2. Zkouška MA2: 3/9, 64.42 s, 11.42 tr. b., 3.38 m/s

  47. Liberec - 2x zkoušky, 08. 07. 2023

  48. 1. zkouška A2 M: 2/3, 56.32 s, 1.32 tr. b., 3.68 m/s

  49. 2. zkouška A2 M: 2/3, 51.61 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  50. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  51. II. zkouška MA1: 1/3, 45.0 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  52. I. zkouška MA1: 1/3, 44.35 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  53. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu + A0, 25. 06. 2023

  54. 1. zkouška MA1: 1/6, 44.86 s, 1.86 tr. b., 3.41 m/s

  55. 2. zkouška MA1: 2/6, 45.45 s, 5.45 tr. b., 3.48 m/s

  56. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  57. 1. Zkouška MA1: 2/7, 54.62 s, 10.62 tr. b., 2.78 m/s

  58. 2. Zkouška MA1: 2/7, 52.8 s, 15.8 tr. b., 2.77 m/s

  59. 3. Zkouška MA1: 3/6, 44.55 s, 14.55 tr. b., 3.14 m/s

  60. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  61. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  62. 2.zkouška MA1: 4/7, 44.93 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  63. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 27. 05. 2023

  64. 1. Zkouška MA1: 1/5, 41.25 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  65. 2. Zkouška MA1: 1/5, 57.39 s, 29.39 tr. b., 2.93 m/s

  66. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  67. Agility IV Medium: Diskvalifikován

  68. Agility VI Medium: 11/14, 60.93 s, 22.93 tr. b., 2.86 m/s

  69. Agility V Medium: 10/14, 65.04 s, 28.04 tr. b., 2.6 m/s

  70. Jumping III Medium: 11/15, 53.94 s, 31.94 tr. b., 2.76 m/s

  71. Jumping IV Medium: Diskvalifikován

  72. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  73. Agility Open M: Diskvalifikován

  74. Jumping Open M: 9/21, 39.58 s, 4.58 tr. b., 3.89 m/s

  75. Zkouška A1 M: 2/4, 51.26 s, 3.26 tr. b., 3.28 m/s

  76. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  77. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška MA1: 5/7, 56.17 s, 18.17 tr. b., 2.65 m/s

  79. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  80. Agility 1 M: Diskvalifikován

  81. Agility 2 M: Diskvalifikován

  82. Agility 3 M: 15/20, 60.4 s, 35.4 tr. b., 2.76 m/s

  83. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  84. Jumping 2 M: 16/20, 55.05 s, 36.05 tr. b., 2.58 m/s

  85. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 03. 2023

  86. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  87. První zkouška: Diskvalifikován

  88. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  89. Zkouška MA1 I.: Diskvalifikován

  90. Zkouška MA1 II.: 2/6, 50.73 s, 7.73 tr. b., 2.92 m/s

  91. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  92. 1. Jumping MA0: 4/6, 38.05 s, 12.05 tr. b., 2.58 m/s

  93. 2. Jumping MA0: 1/6, 28.18 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  94. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  95. JUMPING I A0 M: Diskvalifikován

  96. JUMPING II A0 M: 4/6, 45.36 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  97. Lysá nad Labem - Úžasná Nulkoplocha 4 (2x A0 Jump) - neděle, 08. 05. 2022

  98. 1. Jumping MA0: 2/6, 22.3 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  99. 2. Jumping MA0: 6/6, 36.81 s, 10.0 tr. b., 2.99 m/s