063321

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anežka Bartoňová, Agility Mělník-Chloumek

    Arrow_down

Pes

  1. Candy Martheline, Kolie krátkosrstá

    Arrow_down

Výsledky

  1. Liberec - 2x zkoušky, 13. 07. 2024

  2. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška A2 L: 1/5, 40.96 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  4. Kladno - Odpolední zkoušky na přání (2x A1, 2x A2), 04. 07. 2024

  5. 1. Zkouška LA2: 7/14, 57.29 s, 13.29 tr. b., 3.56 m/s

  6. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. Louny - Hurá na prázdniny + A0, 15. 06. 2024

  8. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  10. Lysá nad Labem - Košťata na parkuru, 27. 04. 2024

  11. A Open L: Diskvalifikován

  12. J Open II. L: Diskvalifikován

  13. J Open I. L: 8/26, 47.33 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  14. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  15. Agility IV L: 17/26, 54.73 s, 28.73 tr. b., 3.64 m/s

  16. Jumping IV L: Diskvalifikován

  17. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  18. 1. Zkouška LA2: 6/10, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  19. 2. Zkouška LA2: 7/10, 49.19 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  20. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  21. Agility III. L: Diskvalifikován

  22. Agility II. L: Diskvalifikován

  23. Agility I. L: Diskvalifikován

  24. Jumping II. L: 26/33, 44.73 s, 14.73 tr. b., 3.89 m/s

  25. Jumping I. L: 15/33, 49.6 s, 9.6 tr. b., 3.95 m/s

  26. Terezín - DogFriends Cup 2024 (3/3), 09. 03. 2024 - 10. 03. 2024

  27. LA2 I: Diskvalifikován

  28. LA2 II: Diskvalifikován

  29. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  30. 1. zkouška A2 L: 1/13, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  31. 2. zkouška A2 L: 3/13, 41.83 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  32. 3. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  33. Kladno - Agility Collie & Sheltie Cup 2023, 14. 10. 2023

  34. Agility I L: Diskvalifikován

  35. Jumping II Special L: Diskvalifikován

  36. Jumping I L: 6/19, 45.55 s, 8.55 tr. b., 3.78 m/s

  37. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  38. 1. zkouška A2 L: 1/3, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  39. 2. zkouška A2 L: 3/3, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  40. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky II/23, 29. 09. 2023

  41. Zkouška L A2 - I.: 4/8, 46.25 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  42. Zkouška L A2 - II.: Diskvalifikován

  43. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  44. Agility Družstev L: 30/47, 45.91 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  45. Agility Jednotlivci Junioři L: Diskvalifikován

  46. Jumping Družstev L: 22/47, 39.83 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  47. Jumping Jednotlivci Junioři L: Diskvalifikován

  48. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  49. 1.Zkouška LA2: 2/13, 54.15 s, 11.15 tr. b., 3.88 m/s

  50. 2.Zkouška LA2: 5/13, 55.03 s, 11.03 tr. b., 3.93 m/s

  51. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 088, 29. 07. 2023

  52. 1.zkouška: Diskvalifikován

  53. 2.zkouška: 2/9, 46.14 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  54. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  55. 1. Zkouška LA2: 6/12, 52.85 s, 16.85 tr. b., 3.37 m/s

  56. 2. Zkouška LA2: 3/12, 53.21 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  57. Liberec - 2x zkoušky, 08. 07. 2023

  58. 1. zkouška A1 L: 1/9, 43.36 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  59. 2. zkouška A1 L: 3/9, 43.23 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  60. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  61. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  62. I. zkouška LA1: 6/14, 45.05 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  63. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu + A0, 25. 06. 2023

  64. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  65. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  66. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  67. 1. Zkouška LA1: 2/12, 40.73 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  68. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. 3. Zkouška LA1: 5/13, 38.04 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  70. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  71. 1.zkouška LA1: 7/16, 37.87 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  72. 2.zkouška LA1: 7/16, 45.29 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  73. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 27. 05. 2023

  74. 1. Zkouška LA1: 2/16, 38.58 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  75. 2. Zkouška LA1: 3/16, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  76. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  77. Agility VI Large: Diskvalifikován

  78. Jumping IV Large: 8/24, 39.31 s, 0.31 tr. b., 4.02 m/s

  79. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  80. Agility Open L: 10/32, 59.72 s, 7.72 tr. b., 3.68 m/s

  81. Jumping Open L: 18/33, 35.73 s, 5.73 tr. b., 4.31 m/s

  82. Zkouška A1 L: 4/8, 45.74 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  83. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  84. 1. Zkouška LA1: 2/12, 43.03 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  85. 2. Zkouška LA1: 5/12, 42.31 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  86. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  87. Agility 1 L: 21/32, 45.22 s, 24.22 tr. b., 3.49 m/s

  88. Agility 2 L: 14/32, 52.74 s, 15.74 tr. b., 3.62 m/s

  89. Agility 3 L: Diskvalifikován

  90. Jumping 1 L: 22/32, 47.95 s, 14.95 tr. b., 3.55 m/s

  91. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  92. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 03. 2023

  93. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  94. První zkouška: Diskvalifikován

  95. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  96. 1. Zkouška LA1: 1/13, 45.55 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  97. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  98. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  99. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  100. I. Zk LA1: Diskvalifikován

  101. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  102. Zkouška LA1 I.: 7/12, 57.93 s, 29.93 tr. b., 2.57 m/s

  103. Zkouška LA1 II.: Diskvalifikován

  104. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  105. Součty 1. jumpingu MLA0 + LA0: 2/4, 34.64 s, 8.64 tr. b., 0.0 m/s

  106. Součty 2. jumpingu MLA0 + LA0: 1/4, 30.73 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  107. 1. Jumping LA0: 2/4, 34.64 s, 8.64 tr. b., 2.83 m/s

  108. 2. Jumping LA0: 1/4, 30.73 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  109. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  110. JUMPING I A0 L: 1/4, 39.25 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  111. JUMPING II A0 L: Diskvalifikován

  112. Lysá nad Labem - Úžasná Nulkoplocha 4 (2x A0 Jump) - neděle, 08. 05. 2022

  113. 1. Jumping LA0: 2/8, 21.33 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  114. 2. Jumping LA0: 3/8, 23.0 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s