060421

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Gazárková, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Arrow_down

Pes

  1. Gulliver von Dočasky, Kříženec

    Arrow_down

Výsledky

  1. Brno - Zimní Brno 3, 09. 03. 2024

  2. Agility L: Diskvalifikován

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  5. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  6. A1 L 1.zkouška: 1/9, 39.58 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  7. A1 L 2.zkouška: Diskvalifikován

  8. Malhostovice - Výbušná koťátka, 16. 02. 2024

  9. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška LA1: 1/8, 34.2 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  11. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  12. Agility L: Diskvalifikován

  13. Jumping L: Diskvalifikován

  14. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  15. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz II., 07. 01. 2024

  16. 1. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  18. Čebín - Listopadové dvojzkoušky Čebín II. + A0, 12. 11. 2023

  19. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  21. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  22. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  23. Zkouška I. LA1: 1/10, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  24. Horka nad Moravou - Havliczech 60 s Calibrou - 4 x A3, 2 x A2 + 2 x A1, 21. 10. 2023

  25. Zkouška I.: Diskvalifikován

  26. Zkouška II.: 1/5, 37.48 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  27. Brno - Jumpingové Podzimní Brno, 30. 09. 2023

  28. Jumping III. L: Diskvalifikován

  29. Jumping II. L: Diskvalifikován

  30. Jumping I. L: 17/40, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  31. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2023 s Calibrou, 23. 09. 2023

  32. Agility L: Diskvalifikován

  33. Jumping L: Diskvalifikován

  34. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  35. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  36. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  38. Brno - Podzimní Robinsonáda, 09. 09. 2023

  39. Agility open L: Diskvalifikován

  40. Open Jumping L: Diskvalifikován

  41. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  42. Brno - Dvojzkoušky agility, 05. 08. 2023

  43. II. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  44. I. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  45. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  46. Agility L: Diskvalifikován

  47. Jumping II. L: Diskvalifikován

  48. Jumping I. L: Diskvalifikován

  49. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 14. 05. 2023

  50. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. 3. Zkouška LA1: 8/16, 58.07 s, 27.07 tr. b., 2.76 m/s

  53. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 04. 2023

  54. Zkouška I. A1 L: Diskvalifikován

  55. Zkouška II. A1 L: Diskvalifikován

  56. Zkouška III. A1 L: Diskvalifikován

  57. Brno - Zimní Brno 2, 11. 02. 2023

  58. Agility LA: Diskvalifikován

  59. Jumping LA: Diskvalifikován

  60. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  61. Brno - Zimní Brno 1, 28. 01. 2023

  62. Agility LA: Diskvalifikován

  63. Jumping LA: Diskvalifikován

  64. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  65. Brno - Dogfitness.cz lednové jumpingy + A0, 22. 01. 2023

  66. 1. Jumping open L: Diskvalifikován

  67. 2. Jumping open L: Diskvalifikován

  68. 3. Jumping open L: Diskvalifikován

  69. Horka nad Moravou - Havliczech 64, 10. 12. 2022

  70. Zkouška I.: 1/5, 45.87 s, 8.87 tr. b., 3.18 m/s

  71. Zkouška II.: Diskvalifikován

  72. Zkouška III.: Diskvalifikován

  73. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  74. 1. zkouška A1: Diskvalifikován

  75. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  76. 3. zkouška A1: 6/9, 33.96 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  77. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  78. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  79. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  80. Zkouška 3.: Diskvalifikován

  81. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  82. Agility ML: Diskvalifikován

  83. Jumping ML: Diskvalifikován

  84. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  85. Brno - Letní Robinsonáda, 28. 05. 2022

  86. Agility L: Diskvalifikován

  87. I. Jumping L: Diskvalifikován

  88. lI. Jumping L: Diskvalifikován