034321

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Drobečková

    Arrow_down

Pes

  1. Barnie, Jack Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Děčín - Májový pohár, 18. 05. 2024

  2. Agility XS: 1/4, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  3. Jumping A2 a A3 XS: 1/3, 38.91 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  4. Zkouška XS A3: Diskvalifikován

  5. JIČÍN - JUMPING + JUMPING A0, 01. 05. 2024

  6. JUMPING 1: Diskvalifikován

  7. JUMPING 2: 3/5, 49.33 s, 6.33 tr. b., 3.65 m/s

  8. JUMPING 3: 4/5, 63.58 s, 28.58 tr. b., 3.07 m/s

  9. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  10. Agility XS: 5/17, 49.09 s, 0.09 tr. b., 3.77 m/s

  11. Jumping XS: Diskvalifikován

  12. Krátký jumping XS: Diskvalifikován

  13. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  14. Agility XS: 5/8, 49.0 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  15. Jumping XS: 7/8, 40.02 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  16. Krátký jumping XS: 5/8, 28.54 s, 1.54 tr. b., 3.99 m/s

  17. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  18. 1. zkouška A3 XS: 2/2, 46.7 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  19. 2. zkouška A3 XS: 1/2, 47.1 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  20. 3. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  21. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 16. 02. 2024

  22. 1. zkouška A3 XS: 2/3, 49.25 s, 4.25 tr. b., 3.65 m/s

  23. 2. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  24. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  25. Agility OPEN XS: 4/9, 52.82 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  26. Jumping OPEN XS neděle: Diskvalifikován

  27. Jumping OPEN XS sobota: Diskvalifikován

  28. Zkouška XSA3 sobota: Diskvalifikován

  29. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  30. OPEN AGILITY XS: 1/9, 53.71 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  31. OPEN JUMPING XS: Diskvalifikován

  32. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 20. 01. 2024

  33. 1. zkouška XSA3: 1/2, 52.8 s, 1.8 tr. b., 4.0 m/s

  34. 2. zkouška XSA3: 1/2, 54.87 s, 7.87 tr. b., 3.97 m/s

  35. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  36. 1.zkouška: Diskvalifikován

  37. 2.zkouška: 2/3, 54.17 s, 1.17 tr. b., 3.8 m/s

  38. 3.zkouška: 1/3, 53.72 s, 2.72 tr. b., 3.72 m/s

  39. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  40. 1. A3 XS: Diskvalifikován

  41. 2. A3 XS: 1/3, 57.34 s, 8.34 tr. b., 3.63 m/s

  42. 3. A3 XS: 2/3, 58.86 s, 14.86 tr. b., 3.52 m/s

  43. 4. A3 XS: 2/4, 70.42 s, 24.42 tr. b., 3.05 m/s

  44. 5. A3 XS: Diskvalifikován

  45. 6. A3 XS: 2/4, 41.12 s, 0.12 tr. b., 4.26 m/s

  46. Kladno - Adventní dvojzkoušky (neděle), 17. 12. 2023

  47. 1. Zkouška XSA3: 1/4, 54.84 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  48. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  49. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  50. 1. zkouška A3 XS: 3/3, 49.74 s, 8.74 tr. b., 3.62 m/s

  51. 2. zkouška A3 XS: 2/3, 45.7 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  52. 3. zkouška A3 XS: 2/3, 44.99 s, 0.99 tr. b., 3.89 m/s

  53. Ratenice - 3x zkoušky, 03. 12. 2023

  54. 1. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška A3 XS: 1/3, 43.28 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  56. 3. zkouška A3 XS: 2/3, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  57. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 11. 2023

  58. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  59. První zkouška: 2/3, 58.62 s, 3.62 tr. b., 3.75 m/s

  60. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  61. 1. zkouška A2 XS: 1/3, 51.8 s, 1.8 tr. b., 3.61 m/s

  62. 2. zkouška A2 XS: 3/3, 51.42 s, 1.42 tr. b., 3.71 m/s

  63. 3. zkouška A2 XS: 2/3, 47.45 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  64. Liberec - Buď / nebo - 3x zkoušky J0 - A3, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  65. 1. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  67. 3. zkouška A2 XS: 1/1, 55.24 s, 7.24 tr. b., 3.2 m/s

  68. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  69. 1. zkouška A2 XS: 1/1, 47.14 s, 0.14 tr. b., 3.67 m/s

  70. 1. zkouška XS A2: 1/1, 48.6 s, 0.6 tr. b., 3.66 m/s

  71. 2. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška A2 XS: 1/1, 45.68 s, 0.68 tr. b., 3.68 m/s

  73. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  74. Agility "AKINU" XS: 6/13, 65.8 s, 17.8 tr. b., 3.34 m/s

  75. Jumping "Fish4Dog" XS: Diskvalifikován

  76. Zkouška "iZvířátka" XS A2: Diskvalifikován

  77. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  78. Neděle - FINÁLE: 3/4, 64.58 s, 20.58 tr. b., 3.41 m/s

  79. Neděle - jumping: 4/4, 42.53 s, 5.53 tr. b., 3.88 m/s

  80. Neděle - zkouška: 1/1, 60.59 s, 18.59 tr. b., 3.02 m/s

  81. Sobota - agility: Diskvalifikován

  82. Sobota - jumping: 2/4, 40.62 s, 11.62 tr. b., 3.77 m/s

  83. Sobota - zkouška: Diskvalifikován

  84. Tis u Havlíčkova Brodu - AgiRevoluce v Tisu, 16. 09. 2023

  85. Agility Open XS: 3/9, 74.68 s, 30.68 tr. b., 2.95 m/s

  86. Jumping Open XS: 3/9, 50.31 s, 15.31 tr. b., 3.14 m/s

  87. Zkouška XSA2: 1/1, 65.32 s, 18.32 tr. b., 2.92 m/s

  88. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2023 - 27. 08. 2023

  89. Agility – soutěž klubů: 3/8, 52.43 s, 2.43 tr. b., 3.66 m/s

  90. Jumping soutež družstev: Diskvalifikován

  91. Jumping soutež dvojic: 3/8, 47.77 s, 7.77 tr. b., 3.33 m/s

  92. Jumping soutež Feny x Psi: 3/8, 45.99 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  93. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  94. 1. Zkouška XSA2: 1/5, 53.66 s, 1.66 tr. b., 3.58 m/s

  95. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  96. 3. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  97. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  98. 1. Zkouška XSA2: 2/3, 58.48 s, 5.48 tr. b., 3.32 m/s

  99. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  100. 3. Zkouška XSA2: 2/3, 61.79 s, 16.79 tr. b., 2.98 m/s

  101. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 088, 29. 07. 2023

  102. 1.zkouška: 2/2, 58.79 s, 8.79 tr. b., 2.96 m/s

  103. 2.zkouška: 2/2, 59.86 s, 5.86 tr. b., 3.09 m/s

  104. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  105. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL: 10/26, 57.28 s, 9.28 tr. b., 3.68 m/s

  106. FRIDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  107. FRIDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL: 17/26, 68.61 s, 11.61 tr. b., 3.16 m/s

  108. SATURDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  109. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMAL: 14/24, 63.21 s, 26.21 tr. b., 3.35 m/s

  110. SATURDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL: 16/27, 65.37 s, 20.37 tr. b., 3.11 m/s

  111. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  112. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMALL: 12/23, 58.73 s, 18.73 tr. b., 3.05 m/s

  113. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  114. 1.zkouška: 1/3, 61.99 s, 17.99 tr. b., 3.02 m/s

  115. 2.zkouška: 1/3, 64.34 s, 11.34 tr. b., 3.02 m/s

  116. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  117. II. zkouška XSA2: 3/3, 48.4 s, 3.4 tr. b., 3.43 m/s

  118. I. zkouška XSA2: 2/4, 52.56 s, 11.56 tr. b., 3.61 m/s

  119. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu + A0, 25. 06. 2023

  120. 1. zkouška XSA2: 2/3, 54.31 s, 19.31 tr. b., 3.22 m/s

  121. 2. zkouška XSA2: 1/3, 45.68 s, 7.68 tr. b., 3.55 m/s

  122. Chlumec - Chlumecký Lvíček, 24. 06. 2023

  123. II. Zkouška XSA2: 2/2, 58.28 s, 9.28 tr. b., 3.5 m/s

  124. I. Zkouška XSA2: 2/2, 56.25 s, 14.25 tr. b., 3.16 m/s

  125. Jumping XSA2 + XSA3: 2/4, 53.6 s, 1.6 tr. b., 3.69 m/s

  126. Liberec - Psola červnové dvojzkoušky, 10. 06. 2023

  127. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  128. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  129. Třešť - K.A.T. Cup 2023, 27. 05. 2023 - 28. 05. 2023

  130. Agility NE XS: Diskvalifikován

  131. Agility SO XS: 3/10, 58.56 s, 5.56 tr. b., 3.65 m/s

  132. Jumping NE XS: 2/9, 62.3 s, 7.3 tr. b., 3.53 m/s

  133. Jumping SO XS: Diskvalifikován

  134. Zkouška NE XSA2: 1/2, 64.36 s, 10.36 tr. b., 3.14 m/s

  135. Zkouška SO XSA2: 2/2, 71.27 s, 23.27 tr. b., 2.97 m/s

  136. Jičín - Dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  137. Zkouška agility 1: 2/3, 46.97 s, 2.97 tr. b., 3.49 m/s

  138. Zkouška agility 2: 3/3, 51.22 s, 7.22 tr. b., 3.14 m/s

  139. Jičín - Májové závody, 07. 05. 2023

  140. Agility: 4/5, 54.19 s, 11.19 tr. b., 3.19 m/s

  141. Jumping: 3/5, 43.34 s, 0.34 tr. b., 3.78 m/s

  142. Zkoušky: 1/1, 58.85 s, 5.85 tr. b., 3.36 m/s

  143. Liberec - Psola dubnové dvojzkoušky, 15. 04. 2023

  144. 1. Zkouška XSA2: 1/1, 46.34 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  145. 2. Zkouška XSA2: 1/1, 51.1 s, 11.1 tr. b., 3.62 m/s

  146. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  147. 1. Zkouška XSA2: 2/6, 45.06 s, 1.06 tr. b., 3.62 m/s

  148. 2. Zkouška XSA2: 2/6, 42.2 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  149. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  150. ZkA. II. XSA2: Diskvalifikován

  151. ZkA. I. XSA2: 1/3, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  152. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  153. II. zkouška: Diskvalifikován

  154. I. zkouška: Diskvalifikován

  155. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  156. III. jumping: 1/4, 46.16 s, 0.16 tr. b., 4.03 m/s

  157. II. jumping: Diskvalifikován

  158. I. jumping: 2/4, 48.11 s, 3.11 tr. b., 3.78 m/s

  159. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  160. 1. zkouška: 1/2, 43.39 s, 3.39 tr. b., 3.46 m/s

  161. 2. zkouška: 1/2, 48.7 s, 1.7 tr. b., 3.47 m/s

  162. 3. zkouška: Diskvalifikován

  163. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  164. XSA2 I: 1/3, 50.99 s, 8.99 tr. b., 3.28 m/s

  165. XSA2 II: Diskvalifikován

  166. XSA2 III: Diskvalifikován

  167. XSA2 IV: 2/3, 54.99 s, 5.99 tr. b., 3.13 m/s

  168. Kladno - Zkoušky - březen 2023, 10. 03. 2023

  169. 1. zkouška XSA2: 1/2, 51.48 s, 1.48 tr. b., 3.69 m/s

  170. 2. Zkouška XSA2: 1/2, 56.25 s, 4.25 tr. b., 3.56 m/s

  171. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  172. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  173. 2. Zkouška XSA2: 1/5, 52.92 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  174. 3. Zkouška XSA2: 5/5, 64.67 s, 33.67 tr. b., 3.03 m/s

  175. Kladno - Zkoušky - únor 2023, 17. 02. 2023

  176. Zkouška I. A1 XS: Diskvalifikován

  177. Zkouška II. A1 XS: 1/2, 49.06 s, 8.06 tr. b., 3.26 m/s

  178. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0 a Veteráni, 05. 02. 2023

  179. Zkouška XSA1 I.: Diskvalifikován

  180. Zkouška XS A1 II.: 1/1, 48.28 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  181. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  182. Agility FINÁLE XS: 2/7, 63.58 s, 11.58 tr. b., 3.46 m/s

  183. Agility OPEN XS: Diskvalifikován

  184. Jumping OPEN XS neděle: 2/6, 54.38 s, 4.38 tr. b., 3.7 m/s

  185. Jumping OPEN XS sobota: Diskvalifikován

  186. Zkouška XSA1 neděle: 1/1, 48.91 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  187. Zkouška XSA1 sobota: 1/1, 44.9 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  188. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  189. Jumping 1 XS: 2/3, 52.92 s, 18.92 tr. b., 3.17 m/s

  190. XSA1 I: 1/3, 46.1 s, 1.1 tr. b., 3.41 m/s

  191. XSA1 II: 3/3, 47.99 s, 10.99 tr. b., 3.04 m/s

  192. Terezín - DogFriends lednový předkrm, 13. 01. 2023

  193. XSA1 I: Diskvalifikován

  194. XSA1 II: 1/2, 42.48 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  195. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  196. II. zkouška A1 S: 1/2, 42.46 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  197. II. zkouška A1 (SO) S: 1/2, 48.37 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  198. I. zkouška A1 S: 1/2, 43.29 s, 0.29 tr. b., 3.47 m/s

  199. I. zkouška A1 (SO) S: 1/2, 43.8 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  200. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  201. ZkA. II. XSA1: 1/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  202. ZkA. I. XSA1: 2/5, 41.71 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  203. Ludvíkovice u Děčína - Vánoční dvojzkoušky + Jumpingy A0 a Veteránů, 11. 12. 2022

  204. Zkouška XSA1 I.: 1/2, 48.17 s, 6.17 tr. b., 3.43 m/s

  205. Zkouška XSA1 II.: 1/2, 47.67 s, 5.67 tr. b., 3.48 m/s

  206. Mladé Buky - Trojzkoušky pro A1, 04. 12. 2022

  207. III. zkouška: Diskvalifikován

  208. II. zkouška: 1/1, 46.53 s, 2.53 tr. b., 3.35 m/s

  209. I. zkouška: Diskvalifikován

  210. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  211. Agility FINÁLE XS : Diskvalifikován

  212. Agility OPEN sobota XS: Diskvalifikován

  213. Jumping sobota XS: Diskvalifikován

  214. Jumping XS neděle: Diskvalifikován

  215. Zkouška XSA1 neděle: 1/2, 39.4 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  216. Zkouška XSA1 sobota : 1/2, 44.46 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  217. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 18. 11. 2022

  218. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  219. První zkouška: 1/4, 42.4 s, 8.4 tr. b., 3.25 m/s

  220. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 06. 11. 2022

  221. Agility Open: 4/9, 55.76 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  222. Jumping Open: Diskvalifikován

  223. Sedlec u Mikulova - PINK dvojzkoušky s Cibulkou, 29. 10. 2022

  224. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  225. 2. Zkouška SA1: 4/8, 57.64 s, 8.64 tr. b., 3.19 m/s

  226. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  227. Agility Open XS: 4/5, 68.65 s, 15.65 tr. b., 3.2 m/s

  228. Jumping Open XS: Diskvalifikován

  229. Zkouška A1 XS: 1/3, 42.02 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  230. Chlumec - Podzimní dvojzkoušky, 01. 10. 2022

  231. 1. zkouška SA1: 2/5, 51.94 s, 16.94 tr. b., 3.02 m/s

  232. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  233. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  234. Agility S Veterinární kosmetika: Diskvalifikován

  235. Jumping S ColafitVet: Diskvalifikován

  236. Zkouška SA1 Krmiva Pučálka: 2/3, 65.33 s, 18.33 tr. b., 3.03 m/s

  237. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  238. Agility 1: Diskvalifikován

  239. Finálový běh: Diskvalifikován

  240. Jumping 1: Diskvalifikován

  241. Jumping 2: Diskvalifikován

  242. Zkouška 1: Diskvalifikován

  243. Zkouška 2: 1/4, 66.52 s, 25.52 tr. b., 2.71 m/s

  244. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 20. 08. 2022

  245. Agility Trial I: 4/8, 54.88 s, 15.36 tr. b., 2.84 m/s

  246. Agility Trial II: Diskvalifikován

  247. Agility Trial III: Diskvalifikován

  248. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (trojzkoušky), 17. 08. 2022

  249. III. zkouška: 6/8, 47.37 s, 8.37 tr. b., 3.27 m/s

  250. II. zkouška: 4/8, 51.12 s, 9.12 tr. b., 3.23 m/s

  251. I. zkouška: 3/8, 55.06 s, 23.06 tr. b., 3.0 m/s

  252. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  253. 1.zkouška: 2/4, 60.72 s, 5.72 tr. b., 2.8 m/s

  254. 2.zkouška: 3/4, 65.28 s, 18.28 tr. b., 2.25 m/s

  255. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  256. 1.zkouška: 2/4, 55.71 s, 7.71 tr. b., 2.75 m/s

  257. 2.zkouška: 2/4, 42.93 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  258. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  259. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  260. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  261. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 08. 06. 2022

  262. 1. zkouška A1 S: 2/5, 83.16 s, 49.16 tr. b., 2.13 m/s

  263. 2. zkouška A1 S: 2/5, 61.0 s, 21.0 tr. b., 2.46 m/s

  264. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  265. 1. zkouška A1 S: 1/1, 56.33 s, 10.33 tr. b., 2.84 m/s

  266. 2 zkouška A1 S: 1/1, 52.23 s, 14.23 tr. b., 3.16 m/s

  267. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  268. Agility: Diskvalifikován

  269. Jumping: Diskvalifikován

  270. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  271. Zkouška neděle 2: 1/3, 47.82 s, 6.82 tr. b., 3.01 m/s

  272. Zkouška sobota: 1/1, 57.14 s, 17.14 tr. b., 2.8 m/s

  273. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  274. Agility S: 4/11, 79.51 s, 31.51 tr. b., 2.77 m/s

  275. Jumping S: Diskvalifikován

  276. Jumping 2 S: 5/12, 70.44 s, 25.44 tr. b., 2.8 m/s

  277. Zkouška SA1: 1/2, 94.01 s, 54.01 tr. b., 2.06 m/s

  278. Zkouška 2 SA1: 2/5, 77.2 s, 17.2 tr. b., 2.62 m/s

  279. Zkouška 3 SA1: 4/5, 78.23 s, 23.23 tr. b., 2.49 m/s

  280. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  281. 1. Zkouška SA1: 4/9, 51.2 s, 8.2 tr. b., 2.97 m/s

  282. 2. Zkouška SA1: 3/9, 54.67 s, 11.67 tr. b., 2.73 m/s

  283. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  284. Agility S: Diskvalifikován

  285. Jumping S: Diskvalifikován

  286. Zkouška SA1: 2/3, 54.21 s, 9.21 tr. b., 3.01 m/s

  287. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  288. Zkouška SA1 I.: Diskvalifikován

  289. Zkouška SA1 II.: Diskvalifikován

  290. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 03. 2022

  291. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  292. První zkouška: Diskvalifikován

  293. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  294. Zkouška SA1 I.: 2/2, 53.63 s, 19.63 tr. b., 2.89 m/s

  295. Zkouška SA1 II.: Diskvalifikován

  296. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  297. 1. Zkouška SA1: 4/6, 73.7 s, 39.7 tr. b., 2.04 m/s

  298. 2. Zkouška SA1: 4/6, 54.77 s, 13.77 tr. b., 2.98 m/s

  299. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  300. Zkouška A1 II. S: Diskvalifikován

  301. Zkouška A1 I. S: Diskvalifikován

  302. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  303. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  304. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  305. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  306. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  307. První zkouška: Diskvalifikován

  308. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  309. Druhá zkouška: 1/4, 84.0 s, 39.0 tr. b., 2.06 m/s

  310. První zkouška: Diskvalifikován

  311. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  312. II. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  313. I. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  314. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  315. Agility Open: Diskvalifikován

  316. Jumping Open: Diskvalifikován

  317. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  318. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  319. 2. Zkouška SA1: 5/8, 74.14 s, 36.14 tr. b., 2.02 m/s

  320. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  321. III. jumping S: Diskvalifikován

  322. II. jumping S: Diskvalifikován

  323. I. jumping S: Diskvalifikován

  324. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  325. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  326. První zkouška: Diskvalifikován

  327. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  328. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  329. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován