019221

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavel Moravec, Miacis

    Arrow_down

Pes

  1. Klea Kutcher-Chan, Parson Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Mikulůvka - Honzíkova cesta II, 13. 04. 2024

  2. 1. zkouška: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška: Diskvalifikován

  4. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  5. A3 S 1.zkouška: 9/14, 46.38 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  6. A3 S 2.zkouška: Diskvalifikován

  7. Jumping A3 S: 4/14, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  8. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  9. A3 S 1.zkouška: Diskvalifikován

  10. A3 S 2.zkouška: Diskvalifikován

  11. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  12. 1. zkouška S A3: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška S A3: Diskvalifikován

  14. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  15. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  17. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup II. +A0, 17. 12. 2023

  18. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  19. Zkouška I. SA3: 3/5, 46.92 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  20. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter Cup III. a A0, 18. 11. 2023

  21. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  22. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  23. Horka nad Moravou - Havliczech 63 - 4 x A1, 2 x A3, 2 x A2 s Calibrou, 11. 11. 2023

  24. Zkouška I.: Diskvalifikován

  25. Zkouška II,: Diskvalifikován

  26. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  27. Zkouška II. SA3: 5/6, 53.71 s, 7.71 tr. b., 3.72 m/s

  28. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  29. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  30. Zkouška I.: 3/7, 45.68 s, 11.68 tr. b., 3.85 m/s

  31. Zkouška II.: Diskvalifikován

  32. Šumperk - Havliczech 59 - 4 x A3 s Calibrou, 28. 09. 2023

  33. Zkouška I.: Diskvalifikován

  34. Zkouška II: Diskvalifikován

  35. Zkouška III.: 3/6, 48.59 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  36. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  37. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  38. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  40. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 15. 07. 2023

  41. SA3 zk1: Diskvalifikován

  42. SA3 zk2: Diskvalifikován

  43. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 02. 07. 2023

  44. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška SA3: 3/3, 54.49 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  46. Mladeč - Nové Zámky - VII. Agility Cup Nové Zámky + J0, 01. 07. 2023

  47. Agility S: Diskvalifikován

  48. Jumping III. S: Diskvalifikován

  49. Jumping II. S: 2/8, 24.9 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  50. Přerov - Dvojzkoušky + Para, 25. 06. 2023

  51. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  52. Zkouška Agility 2: Diskvalifikován

  53. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky VI. + A0, 10. 06. 2023

  54. 1. zkouška: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška: Diskvalifikován

  56. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  57. Agility 1: Diskvalifikován

  58. Agility 2: Diskvalifikován

  59. Jumping 1: Diskvalifikován

  60. Jumping 2: 27/42, 55.92 s, 16.92 tr. b., 3.65 m/s

  61. Nedvězí - Olomoucký dvojskok II. + A0, 14. 05. 2023

  62. 1. Zkouška SA3: 1/6, 46.03 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  63. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  64. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky II. +A0, 22. 04. 2023

  65. 1.zkouška SA3: 2/5, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  66. 2.zkouška SA3: 1/5, 48.76 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  67. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  68. 1.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  69. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  70. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  71. II. zkouška: Diskvalifikován

  72. I. zkouška: Diskvalifikován

  73. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  74. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  75. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  76. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  77. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  78. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  79. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup 1., 29. 01. 2023

  80. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  81. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  82. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  83. 1.zkouška: Diskvalifikován

  84. 2.zkouška: Diskvalifikován

  85. 3.zkouška: 2/3, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  86. Horka nad Moravou - Havliczech 64, 10. 12. 2022

  87. Zkouška I.: 2/10, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  88. Zkouška II.: Diskvalifikován

  89. Zkouška III.: Diskvalifikován

  90. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  91. 1. zkouška: Diskvalifikován

  92. 2. zkouška: Diskvalifikován

  93. 3. zkouška: 2/6, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  94. Kroměříž - Dvojzkoušky s Krmiva Hulín, 24. 09. 2022

  95. Agility Trial I: Diskvalifikován

  96. Agility Trial II: 1/6, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  97. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  98. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  100. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  101. Agility: Diskvalifikován

  102. Jumping S2: Diskvalifikován

  103. Zkouška S2: 1/3, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  104. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  105. II. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  106. I. zkouška A2 S: 1/3, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  107. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  108. Zkouška I.: Diskvalifikován

  109. Zkouška II.: Diskvalifikován

  110. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  111. 1. zkouška: 1/3, 43.95 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  112. 2. zkouška: 2/3, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  113. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  114. TRIAL I.: Diskvalifikován

  115. TRIAL II.: Diskvalifikován

  116. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  117. TRIAL I.: Diskvalifikován

  118. TRIAL II.: Diskvalifikován

  119. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  120. Agility Trial I: Diskvalifikován

  121. Agility Trial II: Diskvalifikován

  122. Šumperk - Havliczech 51, 29. 04. 2022

  123. Zkouška I.: Diskvalifikován

  124. Zkouška II.: 1/3, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  125. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  126. Jumping A2: Diskvalifikován

  127. Zkouška I.: Diskvalifikován

  128. Zkouška II.: Diskvalifikován

  129. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  130. Zkouška I.: Diskvalifikován

  131. Zkouška II.: Diskvalifikován

  132. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  133. Zkouška I.: Diskvalifikován

  134. Zkouška II.: Diskvalifikován

  135. Zkouška III.: Diskvalifikován

  136. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  137. TRIAL I.: 5/11, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  138. TRIAL II.: 3/11, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  139. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  140. Agility Trial I: Diskvalifikován

  141. Agility Trial II: Diskvalifikován

  142. Agility Trial III: Diskvalifikován

  143. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  144. 1.zkouška: Diskvalifikován

  145. 2.zkouška: Diskvalifikován

  146. 3.zkouška: Diskvalifikován

  147. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  148. TRIAL I.: 1/5, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  149. TRIAL II.: Diskvalifikován

  150. TRIAL III.: 1/5, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  151. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  152. TRIAL I.: 2/6, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  153. TRIAL II.: Diskvalifikován

  154. TRIAL III.: Diskvalifikován

  155. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  156. Agility Trial I: Diskvalifikován

  157. Agility Trial II: 3/7, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  158. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  159. agility BASIC S: 4/15, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  160. open JUMPING S: Diskvalifikován

  161. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  162. Agility Trial I: Diskvalifikován

  163. Agility Trial II: Diskvalifikován