018321

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Vršecká, Kynologický spolek BRABCI

    Arrow_down

Pes

  1. Sindy, Whippet

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  2. 1. Zkouška MLA1: 2/4, 42.16 s, 1.16 tr. b., 3.46 m/s

  3. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  4. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  5. 1. Zkouška MLA1: 1/6, 43.23 s, 3.23 tr. b., 3.24 m/s

  6. 2. Zkouška MLA1: 2/6, 37.15 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  7. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 28. 10. 2023

  8. 1. Zkouška MLA1: 1/6, 47.36 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  9. 2. Zkouška MLA1: 1/6, 48.22 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  10. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  11. Jump I II neděle: 4/5, 57.41 s, 10.41 tr. b., 3.19 m/s

  12. Jump I I neděle: 4/5, 50.71 s, 7.71 tr. b., 3.23 m/s

  13. Zkouška IA1 neděle: 2/4, 48.52 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  14. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 28. 09. 2023

  15. 1. zkouška MLA1: 1/3, 58.29 s, 22.29 tr. b., 2.78 m/s

  16. 2. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  17. 3. zkouška MLA1: 3/3, 51.73 s, 13.73 tr. b., 3.25 m/s

  18. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 23. 09. 2023

  19. 1. Zkouška MLA1: 1/9, 43.56 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  20. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  21. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 02. 09. 2023

  22. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška MLA1: 2/5, 46.33 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  24. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  25. 1. Zkouška MLA1: 1/1, 46.78 s, 5.78 tr. b., 3.38 m/s

  26. 2. Zkouška MLA1: 1/1, 42.79 s, 1.79 tr. b., 3.32 m/s

  27. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  28. 1. Zkouška MLA1: 3/3, 58.54 s, 14.54 tr. b., 3.35 m/s

  29. 2. Zkouška MLA1: 2/3, 53.63 s, 12.63 tr. b., 3.21 m/s

  30. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  31. Agility ML: Diskvalifikován

  32. Jumping Neděle ML: Diskvalifikován

  33. Zkouška MLA1: 6/10, 62.91 s, 7.91 tr. b., 2.85 m/s

  34. Křimice - Memoriál Václava Vůchy (dvojzkoušky), 28. 05. 2023

  35. Zkouška MLA1: 3/4, 51.65 s, 11.65 tr. b., 2.71 m/s

  36. Zkouška 2 MLA1: Diskvalifikován

  37. Mrtník Plzeň-Sever - Jarní agility na Brabcovně, 27. 05. 2023

  38. Agility I: Diskvalifikován

  39. Zkouška IA1: 5/9, 61.4 s, 27.4 tr. b., 2.51 m/s

  40. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most III. (+ A0), 01. 05. 2023

  41. 1. zkouška MLA1: 4/10, 69.14 s, 36.14 tr. b., 2.43 m/s

  42. 2. zkouška MLA1: 2/10, 53.22 s, 9.22 tr. b., 2.86 m/s

  43. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  44. 1. Zkouška MLA1: 12/16, 59.8 s, 32.8 tr. b., 2.51 m/s

  45. 2. Zkouška MLA1: 7/16, 67.11 s, 32.11 tr. b., 2.38 m/s

  46. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  47. Jumping II SO ML: Diskvalifikován

  48. Jumping I SO ML: Diskvalifikován

  49. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  50. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  51. Jump II sobota MLA0: Diskvalifikován

  52. Jump I sobota MLA0: Diskvalifikován