011621

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Nahodilová, SPOLEK AGILITY KLUB TŘEBÍČ

    Arrow_down

Pes

  1. X-Lada Lenfir, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Třešť - K.A.T. Cup 2024, 25. 05. 2024 - 26. 05. 2024

  2. Agility MA neděle: Diskvalifikován

  3. Agility MA sobota: 1/5, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  4. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  5. Jumping M sobota: Diskvalifikován

  6. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  7. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  8. Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky, 08. 05. 2024

  9. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  12. Třebíč - Dvojzkoušky + A0 + Complex dog CUP 1/5, 07. 04. 2024

  13. 1. Zkouška MA2: 1/5, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  14. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  15. Třebíč - Velikonoční beránek 2024, 01. 04. 2024

  16. AGILITY M: 3/14, 48.95 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  17. JUMPING II - M: Diskvalifikován

  18. JUMPING I - M: Diskvalifikován

  19. Třebíč - RokiJ Double 01, 31. 03. 2024

  20. Zkouška A2 - II M: Diskvalifikován

  21. Zkouška A2 - I M: 2/5, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  22. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  23. Agility III. M: 5/27, 48.11 s, 1.11 tr. b., 4.24 m/s

  24. Agility II. M: Diskvalifikován

  25. Agility I. M: 18/27, 49.37 s, 17.37 tr. b., 3.73 m/s

  26. Jumping III. M: 12/25, 40.3 s, 0.3 tr. b., 4.29 m/s

  27. Jumping II. M: Diskvalifikován

  28. Jumping I. M: Diskvalifikován

  29. Brno - Zimní Brno 2, 17. 02. 2024

  30. Agility M: Diskvalifikován

  31. Jumping M: Diskvalifikován

  32. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  33. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  34. Agility M: 5/29, 57.29 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  35. Jumping M: Diskvalifikován

  36. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  37. Čebín - Listopadové dvojzkoušky Čebín I., 11. 11. 2023

  38. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška MA2: 3/8, 44.21 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  40. Třebíč - Roki dvojzkoušky II, 21. 10. 2023

  41. 1. Zkouška MA2: 1/4, 54.01 s, 7.01 tr. b., 3.67 m/s

  42. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  43. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky II/23, 29. 09. 2023

  44. Zkouška M A2 - I.: 1/4, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  45. Zkouška M A2 - II.: 3/4, 44.5 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  46. Třebíč - Roki dvojzkoušky I, 23. 09. 2023

  47. 1. Zkouška MA2: 3/5, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  48. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  49. Brno - Podzimní Robinsonáda, 09. 09. 2023

  50. Agility open M: 7/18, 50.02 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  51. Open Jumping M: Diskvalifikován

  52. Zkouška A2 M: 1/8, 49.33 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  53. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  54. Agility Družstev M: Diskvalifikován

  55. Agility Jednotlivci Junioři M: 14/22, 52.35 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  56. Jumping Družstev M: Diskvalifikován

  57. Jumping Jednotlivci Junioři M: Diskvalifikován

  58. Třebíč - MINI dvojzkoušky, 25. 08. 2023

  59. Zkouška II. -MA2: 1/3, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  60. Zkouška I. -MA2: Diskvalifikován

  61. Třešť - Ztřeštěnec - jumpingy, 19. 08. 2023

  62. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  63. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  64. Jumping 3 M: 4/9, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  65. Lednice - Nejdek - Nejdecký Trojskok II. s JK Animals, 12. 08. 2023

  66. Zkouška I. A2 M: Diskvalifikován

  67. Zkouška II. A2 M: 1/3, 45.77 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  68. Zkouška III. A2 M: 3/3, 57.44 s, 9.44 tr. b., 3.36 m/s

  69. Čebín - Čebínské dvojzkoušky + A0, 01. 07. 2023

  70. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  71. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  72. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  73. Zkouška 1 - MA2: 2/2, 54.33 s, 17.33 tr. b., 3.0 m/s

  74. Zkouška 2 - MA2: 2/2, 53.36 s, 9.36 tr. b., 3.19 m/s

  75. Třebíč - MINI dvojzkoušky, 02. 06. 2023

  76. Zkouška 1 - MA2: 5/6, 68.18 s, 21.18 tr. b., 2.99 m/s

  77. Zkouška 2 - MA2: 2/6, 49.44 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  78. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 05. 05. 2023

  79. Zkouška II. MA2: 1/3, 53.07 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  80. Zkouška I. MA2: 1/3, 55.43 s, 6.43 tr. b., 3.41 m/s

  81. Třebíč - Velikonoční beránek 2023, 10. 04. 2023

  82. AGILITY M: Diskvalifikován

  83. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  84. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  85. Třebíč - Mini velikonoční dvojzkoušky, 09. 04. 2023

  86. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  87. Zkouška 2 MA2: 3/5, 61.9 s, 11.9 tr. b., 3.23 m/s

  88. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 12. 08. 2022

  89. Zkouška II - MA1: 1/2, 36.59 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  90. Zkouška I - MA1: 1/2, 41.74 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  91. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 03. 06. 2022

  92. Zkou.ška II. - MA1: Diskvalifikován

  93. Zkouška I. - MA1: Diskvalifikován

  94. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  95. AGILITY M: Diskvalifikován

  96. JUMPING M: Diskvalifikován

  97. Zkoušky MA1: 1/5, 43.95 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  98. Třebíč - Vláďův memoriál, 18. 09. 2021

  99. III. Zkouška MA1: 1/5, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  100. II. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  101. I. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  102. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  103. Jumpinng MA1: 1/2, 43.92 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  104. Zkouška MA1 1.běh: 2/2, 52.05 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  105. Zkouška MA1 2.běh: 1/2, 54.59 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s