009821

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Měsíčková

    Arrow_down

Pes

  1. Desire od Motovuna, Dalmatin

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  2. 4. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  3. 5. zkouška A2 L: 4/9, 45.18 s, 3.18 tr. b., 3.43 m/s

  4. 6. zkouška A2 L: 1/9, 50.3 s, 4.3 tr. b., 3.38 m/s

  5. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  6. 1.zkouška: 3/12, 54.89 s, 11.89 tr. b., 3.35 m/s

  7. 2.zkouška: 3/12, 48.6 s, 3.6 tr. b., 3.54 m/s

  8. 3.zkouška: Diskvalifikován

  9. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (halové trojzkoušky), 19. 10. 2023

  10. 1. zkouška LA2: 5/12, 51.31 s, 12.31 tr. b., 3.16 m/s

  11. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 20.ročník a Speciál BŠO v agility 16.ročník, 30. 09. 2023

  14. Agility L: 17/22, 60.19 s, 25.19 tr. b., 2.91 m/s

  15. Jumping L: Diskvalifikován

  16. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  17. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  18. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  19. Zkouška I LA2: 2/8, 55.1 s, 9.1 tr. b., 3.52 m/s

  20. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  21. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  22. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  23. ZkA. I. LA2: 2/5, 55.53 s, 9.53 tr. b., 3.49 m/s

  24. ZkA. I. LA2: 2/5, 55.53 s, 9.53 tr. b., 3.49 m/s

  25. Janov u Litomyšle - Janovské trojzkoušky, 23. 09. 2023

  26. I. : Diskvalifikován

  27. II.: Diskvalifikován

  28. III: 3/10, 53.33 s, 2.33 tr. b., 3.68 m/s

  29. Pardubice - Svítkov - Dvojzkoušky pro A1 s jumpingem + 2x A0, 03. 09. 2023

  30. JUMPING: 1/5, 31.85 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  31. 1. ZKOUŠKA: 1/5, 44.9 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  32. 2. ZKOUŠKA: 2/5, 42.53 s, 10.53 tr. b., 3.43 m/s

  33. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky + 1, 14. 08. 2023 - 15. 08. 2023

  34. 1. zkouška A1 L: 1/7, 44.2 s, 0.2 tr. b., 3.39 m/s

  35. 2. zkoušku A1 L: 2/7, 42.9 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  36. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 088, 29. 07. 2023

  37. 1.zkouška: Diskvalifikován

  38. 2.zkouška: 3/10, 46.76 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  39. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  40. 1.zkouška: 3/13, 49.44 s, 13.44 tr. b., 3.28 m/s

  41. 2.zkouška: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  43. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  44. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  45. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  46. ZkA. II. LA1: 4/10, 56.14 s, 10.0 tr. b., 3.12 m/s

  47. ZkA. I. LA1: 6/10, 45.83 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  48. Mladé Buky - Trojzkoušky pro A1, 04. 12. 2022

  49. III. zkouška: Diskvalifikován

  50. II. zkouška: Diskvalifikován

  51. I. zkouška: Diskvalifikován

  52. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  53. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  54. 2. zkouškaA1 L: 3/11, 40.61 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  55. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  56. Agility L: 19/24, 70.73 s, 30.73 tr. b., 2.73 m/s

  57. Jumping L : Diskvalifikován

  58. Zkouška LA1 : Diskvalifikován

  59. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  60. II. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  61. I. Zkouška LA1 : Diskvalifikován

  62. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (trojzkoušky), 17. 08. 2022

  63. III. zkouška: 4/8, 47.5 s, 8.5 tr. b., 3.26 m/s

  64. II. zkouška: Diskvalifikován

  65. I. zkouška: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  67. ZkA. III. LA1: Diskvalifikován

  68. ZkA. II. LA1: 12/22, 53.78 s, 20.78 tr. b., 2.79 m/s