002721

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Maroušková, Klub Aktij z.s.

    Arrow_down

Pes

  1. Dorry pap Novterpod, Papillon

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha Uhříněves - Aktij speciál XS a S, 17. 02. 2024

  2. III. Zk XSA3: 1/3, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  3. II. Zk XSA3: 1/3, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  4. I. Zk XSA3: 1/3, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  5. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 11. 2023

  6. Druhá zkouška: 1/3, 52.19 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  7. První zkouška: 1/3, 54.6 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  8. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  9. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška XSA3: 5/9, 50.35 s, 11.35 tr. b., 3.56 m/s

  11. 3. Zkouška XSA3: 3/9, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  12. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 28. 10. 2023

  13. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška XSA3: 2/5, 47.28 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  15. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky III/23, 13. 10. 2023

  16. Zkouška XS A3 - I.: 1/1, 51.46 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  17. Zkouška XS A3 - II.: 1/1, 49.18 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  18. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky II/23, 29. 09. 2023

  19. Zkouška XS A3 - I.: Diskvalifikován

  20. Zkouška XS A3 - II.: Diskvalifikován

  21. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 24. 09. 2023

  22. 1. Zkouška XSA3: 1/5, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  23. 2. Zkouška XSA3: 2/5, 46.53 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  24. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  25. Zkouška XS A3 - I.: Diskvalifikován

  26. Zkouška XS A3 - II.: Diskvalifikován

  27. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  28. Agility Družstev XS: 2/12, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  29. Agility Jednotlivci Junioři XS: 5/10, 44.71 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  30. Jumping Družstev XS: 1/12, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  31. Jumping Jednotlivci Junioři XS: Diskvalifikován

  32. Čerčany - ROZJEZD MČRM 2023, 01. 09. 2023

  33. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  34. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  35. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  36. 1. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  38. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  39. 1. Zkouška XSA3: 4/9, 49.34 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  40. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  41. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  42. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 02. 2023

  43. Druhá zkouška: 1/2, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  44. První zkouška: Diskvalifikován

  45. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  46. XSA3 I: Diskvalifikován

  47. XSA3 II: Diskvalifikován

  48. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  49. 1. Zkouška XSA3: 4/4, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  50. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  51. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini Trojzkoušky IX/22, 13. 11. 2022

  52. III. Zk XSA3: 1/2, 46.43 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  53. II. Zk XSA3: 1/2, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  54. I. Zk XSA3: Diskvalifikován

  55. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  56. II. Zk XSA3: Diskvalifikován

  57. I. Zk XSA3: 2/4, 49.01 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  58. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  59. Zkouška II / XS / A3: Diskvalifikován

  60. Zkouška I / XS / A3: 2/6, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  61. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  62. 1.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  63. 2.zkouška XSA3: 2/5, 48.3 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  64. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  65. Agility D: Diskvalifikován

  66. Agility Squads as Individual: 7/19, 50.42 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  67. Jumping D: 1/7, 27.28 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  68. Jumping Squads as Individual: 1/19, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  69. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  70. Agility OPEN XS: 2/5, 45.76 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  71. Jumping OPEN XS: 2/6, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  72. ZkA. I. XSA3: Diskvalifikován

  73. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky, 28. 09. 2022

  74. XSA2: 1/1, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  75. XSA2 II: Diskvalifikován

  76. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  77. Agility 1: Diskvalifikován

  78. Finálový běh: 1/3, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  79. Jumping 1: 2/3, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  80. Jumping 2: 1/3, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  81. Zkouška 1: 1/2, 49.22 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  82. Zkouška 2: 1/2, 50.03 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  83. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VII/22, 23. 09. 2022

  84. Zkouška XS A2 - I.: Diskvalifikován

  85. Zkouška XS A2 - II. : 2/2, 44.33 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  86. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 10. 09. 2022

  87. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  88. 2. Zkouška XSA2: 1/2, 71.59 s, 35.59 tr. b., 2.43 m/s

  89. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  90. Zkouška XS A2 - I.: 1/3, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  91. Zkouška XS A2 - II. : 1/3, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  92. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  93. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  95. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  96. 1. běh XS 2: 1/4, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  97. 2. běh XSA 2: 1/4, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  98. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 02. 07. 2022

  99. 1. Zkouška XSA2: 1/2, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  100. 2. Zkouška XSA2: 1/2, 38.37 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  101. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  102. ZkA. III. XSA1: Diskvalifikován

  103. ZkA. II. XSA1: 1/3, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  104. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  105. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  106. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  107. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  108. Jumping 2 XS: 2/20, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  109. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  110. 1. zkouška A1 XS: 1/1, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  111. 2. zkouška A1 XS: 1/1, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  112. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  113. 1. Zkouška XSA1: 1/1, 47.67 s, 13.67 tr. b., 3.23 m/s

  114. 2. Zkouška XSA1: 1/1, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  115. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/22, 10. 06. 2022

  116. Zkouška XS A1 - I.: Diskvalifikován

  117. Zkouška XS A1 - II.: Diskvalifikován

  118. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 28. 05. 2022

  119. 1. běh Jumping 0 XS: 1/3, 21.88 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  120. 2. běh Jumping 0 XS: 1/3, 22.57 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  121. Lysá nad Labem - Úžasná Nulkoplocha 4 (2x A0 Jump) - neděle, 08. 05. 2022

  122. 1. Jumping XSA0: 1/2, 17.31 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  123. 2. Jumping XSA0: 1/2, 17.62 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  124. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  125. II. Jump XSA0: 1/2, 18.15 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  126. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  127. Jumping III. XS: Diskvalifikován

  128. Jumping II. XS: Diskvalifikován

  129. Jumping I. XS: Diskvalifikován

  130. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  131. 1. Jumping XS: 1/4, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  132. 2. Jumping XS: Diskvalifikován

  133. 3. Jumping XS: 1/4, 27.34 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  134. 4. Jumping XS: 1/4, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  135. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  136. Czech Imp Jump XSmall: 4/6, 27.24 s, 6.24 tr. b., 4.0 m/s

  137. Jumping 1 - XSmall: 4/6, 41.12 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  138. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  139. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  140. Czech Imp Jump XSmall: 3/12, 24.46 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  141. Jumping 1 - XSmall: 2/12, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  142. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  143. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  144. Czech Imp Jump XSmall: 6/9, 34.08 s, 6.08 tr. b., 3.73 m/s

  145. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  146. Jumping 2 - XSmall: 3/9, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  147. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  148. Czech Imp Jump XSmall: 7/12, 26.84 s, 5.84 tr. b., 4.81 m/s

  149. Jumping 1 - XSmall: 1/12, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  150. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  151. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  152. II. Jump A0 - XSA: 1/3, 14.44 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  153. I. Jump A0 - XSA: 1/3, 14.25 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  154. Labské Chrčice - Herba Jump XL Cup, 28. 08. 2021

  155. Jumping Open 1 XS: 1/2, 45.36 s, 14.36 tr. b., 3.46 m/s

  156. Jumping Open 2 XS: Diskvalifikován

  157. Jumping Special XS: 1/2, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  158. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  159. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  160. 2. Jumping XS: Diskvalifikován

  161. 3. Jumping XS: Diskvalifikován

  162. 4. Jumping XS: 6/9, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s