074220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kamila Bálintová, Run as one

    Arrow_down

Pes

  1. Kazzi Victory Brilliant of Blacked, Pudl vícebarevný

    Arrow_down

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 73 s Calibrou - A3 speciál - 4 x zkouška, 04. 07. 2024

  2. Zkouška I.: 4/6, 49.98 s, 13.48 tr. b., 3.7 m/s

  3. Zkouška II.: 3/6, 49.95 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  4. Zkouška III.: 4/6, 50.57 s, 6.07 tr. b., 3.92 m/s

  5. Zkouška IV.: 3/6, 50.04 s, 1.04 tr. b., 3.88 m/s

  6. Přerov - Dvojzkoušky, 23. 06. 2024

  7. 1. zkouška agility: 2/6, 49.14 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  8. 2. zkouška agility: 2/6, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  9. Mladeč - Nové Zámky - VIII. Agility Cup Nové Zámky, 16. 06. 2024

  10. Agility open S: 7/15, 48.35 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  11. Jumping open S: 11/16, 41.54 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  12. Zkouška A3 S: 8/9, 61.88 s, 16.88 tr. b., 3.56 m/s

  13. Hranice - XII. Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 01. 06. 2024

  14. Norníkovo bludiště: 7/13, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  15. Zkouška Agility: 1/7, 49.78 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  16. Žabákova cesta: 2/13, 26.83 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  17. Přerov - Přerovem letem skokem posedmé, 25. 05. 2024

  18. Agility: 7/10, 43.25 s, 8.25 tr. b., 4.21 m/s

  19. Jumping: 10/11, 48.8 s, 14.8 tr. b., 3.73 m/s

  20. Zkoušky Agility: 6/8, 51.2 s, 12.2 tr. b., 3.87 m/s

  21. Nedvězí - Olomoucký DOG RUN III. + A0, 11. 05. 2024

  22. Agility A2 + A3 S: 4/9, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  23. Jumping A2 + A3 S: 7/9, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  24. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  25. Krhová - RebelsJump a tuneliáda II + A0, 08. 05. 2024

  26. Jumping 1: 4/13, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  27. Jumping 2: 11/13, 46.1 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  28. Tuneliáda: 6/13, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  29. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  30. Agility II S: 18/29, 49.92 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  31. Agility I. S: 14/31, 45.75 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  32. Jumping III S: Diskvalifikován

  33. Jumping II. S: 10/29, 37.67 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  34. Jumping I. S: 16/30, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  35. Jumping IV S - pudlů: 4/9, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  36. Třebíč - RokiJ Double 01, 31. 03. 2024

  37. Zkouška A3 - II S: 1/4, 51.77 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  38. Zkouška A3 - I S: 3/4, 65.19 s, 18.19 tr. b., 3.37 m/s

  39. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  40. A3 S 1.zkouška: Diskvalifikován

  41. A3 S 2.zkouška: 5/14, 56.02 s, 18.02 tr. b., 3.43 m/s

  42. Jumping A3 S: Diskvalifikován

  43. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky II., 24. 03. 2024

  44. 1. zkouška SA3: 2/5, 53.41 s, 11.41 tr. b., 3.74 m/s

  45. 2. zkouška SA3: 2/5, 66.27 s, 22.27 tr. b., 3.14 m/s

  46. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  47. A3 S 1.zkouška: 5/9, 55.92 s, 15.92 tr. b., 3.58 m/s

  48. A3 S 2.zkouška: Diskvalifikován

  49. Jumping S: 7/20, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  50. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  51. 1. zkouška S A3: 5/7, 47.11 s, 10.11 tr. b., 4.03 m/s

  52. 2. zkouška S A3: Diskvalifikován

  53. Opava-Vlaštovičky - 3. páteční dvojzkoušky, 01. 03. 2024

  54. 1. zkouška SA3: 2/4, 50.53 s, 10.53 tr. b., 3.56 m/s

  55. 2. zkouška SA3: 1/4, 51.81 s, 22.81 tr. b., 3.36 m/s

  56. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  57. A3 S 1.zkouška: Diskvalifikován

  58. A3 S 2.zkouška: 5/8, 56.07 s, 17.07 tr. b., 3.6 m/s

  59. Čeladná - Dvojzkoušky - Krmiva Hulín, 17. 02. 2024

  60. 1. zkouška Krmiva Hulín: 4/8, 52.33 s, 21.33 tr. b., 3.55 m/s

  61. 2. zkouška Krmiva Hulín: 3/8, 54.72 s, 25.72 tr. b., 3.62 m/s

  62. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  63. 1. zkouška S A3: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška S A3: Diskvalifikován

  65. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  66. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  67. 2. Zkouška: 2/4, 47.97 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  68. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 23, 31. 12. 2023

  69. 1.zkouška A2: Diskvalifikován

  70. 2.zkouška A2: Diskvalifikován

  71. 3.zkouška A2: 3/3, 44.22 s, 11.22 tr. b., 3.28 m/s

  72. Sviadnov u Frýdku-Místku - Sváteční pohodové zkoušky, 28. 12. 2023

  73. Zkouška A2 I: Diskvalifikován

  74. Zkouška A2 II: 3/4, 45.61 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  75. Zkouška A2 III: Diskvalifikován

  76. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup II. +A0, 17. 12. 2023

  77. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  78. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  79. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  80. 1. zkouška S A2: 3/4, 51.33 s, 11.33 tr. b., 3.31 m/s

  81. 2. zkouška S A2: 1/4, 53.42 s, 8.42 tr. b., 3.52 m/s

  82. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  83. 1. zkouška S A2: 5/7, 55.35 s, 21.35 tr. b., 3.36 m/s

  84. 2. zkouška S A2: 3/7, 45.09 s, 1.09 tr. b., 3.73 m/s

  85. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter Cup III. a A0, 18. 11. 2023

  86. Zkouška II. SA2: 4/6, 56.47 s, 6.47 tr. b., 3.54 m/s

  87. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  88. Horka nad Moravou - Havliczech 63 - 4 x A1, 2 x A3, 2 x A2 s Calibrou, 11. 11. 2023

  89. Zkouška I.: 3/6, 52.33 s, 13.33 tr. b., 3.11 m/s

  90. Zkouška II,: Diskvalifikován

  91. Horka nad Moravou - Havliczech 62 - Jumping speciál s Calibrou, 04. 11. 2023

  92. Jumping I.: 8/15, 48.93 s, 14.93 tr. b., 3.58 m/s

  93. Jumping II.: 7/15, 44.43 s, 0.43 tr. b., 3.96 m/s

  94. Jumping III.: 9/15, 24.38 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  95. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  96. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  97. Zkouška I. SA2: 1/6, 47.64 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  98. Frýdlant nad Ostravicí - Beskid paws DVOJZKOUŠKY agility, 14. 10. 2023

  99. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  100. 2. zkouška SA2: 1/1, 46.09 s, 0.14 tr. b., 3.69 m/s

  101. Hranice - Hranické Hrátky s YOGGIES, 23. 09. 2023

  102. Jumping 1: Diskvalifikován

  103. Jumping 2: 5/6, 48.28 s, 15.28 tr. b., 3.4 m/s

  104. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  105. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška SA2: 5/12, 52.8 s, 7.8 tr. b., 3.66 m/s

  107. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  108. 1. Zkouška SA2: 1/2, 53.68 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  109. 2. Zkouška SA2: 1/2, 51.46 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  110. Prostějov - Prostějovský trojboj A2 + A3, 26. 08. 2023

  111. III. Zkouška A2 S: 1/3, 49.59 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  112. II. Zkouška A2 S: 1/3, 50.91 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  113. I. Zkouška A2 S: 2/3, 53.21 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  114. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  115. Zkouška Agility 1: 3/7, 52.53 s, 6.53 tr. b., 3.48 m/s

  116. Zkouška Agility 2: 2/7, 52.01 s, 8.01 tr. b., 3.27 m/s

  117. Brno - Dvojzkoušky agility, 05. 08. 2023

  118. II. Zkouška S A2: 7/8, 55.27 s, 12.27 tr. b., 3.02 m/s

  119. I. Zkouška S A2: Diskvalifikován

  120. Mladeč - Nové Zámky - VII. Agility Cup Nové Zámky + J0, 01. 07. 2023

  121. Agility S: 2/8, 58.98 s, 9.98 tr. b., 3.63 m/s

  122. Jumping III. S: 4/8, 51.03 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  123. Jumping II. S: Diskvalifikován

  124. Přerov - Dvojzkoušky + Para, 25. 06. 2023

  125. Zkouška Agility 1: 1/4, 45.01 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  126. Zkouška Agility 2: 2/4, 55.88 s, 7.88 tr. b., 3.31 m/s

  127. Nedvězí - Olomoucký DOG RUN II, 13. 05. 2023

  128. Open Agility Small: 8/11, 67.72 s, 27.72 tr. b., 3.19 m/s

  129. Open Jumping Small: Diskvalifikován

  130. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  131. Agility II S: Diskvalifikován

  132. Agility I. S: 22/35, 60.17 s, 13.17 tr. b., 3.19 m/s

  133. Jumping III S: 13/32, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  134. Jumping II. S: 15/33, 50.75 s, 12.75 tr. b., 3.72 m/s

  135. Jumping I. S: Diskvalifikován

  136. Jumping IV S - pudlů: Diskvalifikován

  137. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky II. +A0, 22. 04. 2023

  138. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  139. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  140. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  141. 1.zkouška SA2: 1/5, 53.76 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  142. 2.zkouška SA2: 3/5, 50.12 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  143. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  144. 1. Zkouška SA2: 2/2, 55.66 s, 22.66 tr. b., 3.29 m/s

  145. 2. Zkouška SA2: 1/2, 51.53 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  146. 3. Zkouška SA2: 1/2, 63.49 s, 14.49 tr. b., 3.24 m/s

  147. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  148. 1. zkouška SA2: 2/3, 55.52 s, 10.52 tr. b., 3.57 m/s

  149. 2. zkouška SA2: 1/3, 69.5 s, 31.5 tr. b., 2.68 m/s

  150. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  151. 1. zkouška: 1/1, 53.31 s, 10.31 tr. b., 3.38 m/s

  152. 2. zkouška: 1/1, 44.6 s, 6.6 tr. b., 3.59 m/s

  153. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  154. Zkouška II. SA2: 2/4, 42.21 s, 10.0 tr. b., 3.39 m/s

  155. Zkouška I. SA2: 2/4, 45.86 s, 15.0 tr. b., 3.16 m/s

  156. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  157. Zkouška II. SA2: 4/8, 49.38 s, 11.38 tr. b., 3.06 m/s

  158. Zkouška I. SA2: 3/8, 45.64 s, 2.64 tr. b., 3.26 m/s

  159. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup 1., 29. 01. 2023

  160. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  161. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  162. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  163. 1. zkouška A2: Diskvalifikován

  164. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  165. 3. zkouška A2: Diskvalifikován

  166. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  167. Zkouška 1.: 4/7, 56.74 s, 17.24 tr. b., 2.96 m/s

  168. Zkouška 2.: 4/7, 60.99 s, 13.99 tr. b., 2.92 m/s

  169. Zkouška 3.: 6/7, 67.35 s, 24.35 tr. b., 2.7 m/s

  170. Šumperk - Havliczech 55 - A2 speciál, 14. 10. 2022

  171. Zkouška 1.: 2/3, 70.53 s, 35.53 tr. b., 2.44 m/s

  172. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  173. Zkouška 3.: 1/3, 46.28 s, 2.28 tr. b., 3.63 m/s

  174. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  175. 1. Zkouška SA2: 5/7, 49.73 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  176. 2. Zkouška SA2: 3/7, 56.0 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  177. Šumperk - Havliczech 54 (3 x A2 a 3 x A3), 29. 07. 2022

  178. Zkouška I.: Diskvalifikován

  179. Zkouška II.: 2/3, 52.13 s, 12.63 tr. b., 3.22 m/s

  180. Zkouška III.: Diskvalifikován

  181. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  182. Jumping 1 A1: 2/8, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  183. Jumping 2 A1: 3/8, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  184. Jumping 3 A1: 2/8, 24.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  185. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  186. Zkouška I.: 1/4, 38.29 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  187. Zkouška II.: 2/4, 42.36 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  188. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  189. jumping 1 S: 6/8, 27.28 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  190. jumping 2 S: 5/8, 26.63 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  191. Zkouška II. SA1: 5/10, 46.44 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  192. Zkouška SA1: 3/10, 41.8 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  193. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  194. TRIAL I.: 2/8, 44.45 s, 1.45 tr. b., 3.37 m/s

  195. TRIAL II.: 1/8, 45.68 s, 2.68 tr. b., 3.28 m/s

  196. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  197. zkouška SA1 1: 5/6, 82.65 s, 32.65 tr. b., 2.53 m/s

  198. zkouška SA1 2: Diskvalifikován

  199. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  200. Zkouška I.: 4/6, 76.06 s, 20.06 tr. b., 2.13 m/s

  201. Zkouška II.: 3/6, 68.11 s, 6.11 tr. b., 2.57 m/s

  202. Zkouška III.: Diskvalifikován

  203. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  204. Zkouška I.: Diskvalifikován

  205. Zkouška II.: 2/3, 64.86 s, 16.86 tr. b., 2.84 m/s

  206. Zkouška III.: 3/3, 62.5 s, 32.5 tr. b., 2.21 m/s

  207. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  208. Agility Trial I: 3/3, 61.7 s, 28.7 tr. b., 2.14 m/s

  209. Agility Trial II: 3/3, 70.79 s, 31.79 tr. b., 2.4 m/s

  210. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  211. Agility Trial I: 2/2, 54.04 s, 21.04 tr. b., 2.74 m/s

  212. Agility Trial II: Diskvalifikován

  213. Agility Trial III: 2/2, 47.35 s, 13.35 tr. b., 2.89 m/s

  214. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  215. Agility Trial I: Diskvalifikován

  216. Agility Trial II: Diskvalifikován

  217. Agility Trial III: 2/3, 55.34 s, 20.34 tr. b., 2.57 m/s

  218. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  219. Agility Trial I: 3/6, 52.27 s, 22.27 tr. b., 3.02 m/s

  220. Agility Trial II: 1/6, 48.35 s, 2.35 tr. b., 3.37 m/s

  221. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  222. TRIAL I.: Diskvalifikován

  223. TRIAL II.: 3/3, 51.74 s, 16.74 tr. b., 3.0 m/s

  224. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  225. Agility Trial I: 2/7, 45.47 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  226. Agility Trial II: 2/7, 41.51 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  227. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  228. Agility Trial I: 3/4, 57.03 s, 10.03 tr. b., 2.98 m/s

  229. Agility Trial II: 3/4, 46.0 s, 15.0 tr. b., 3.26 m/s

  230. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  231. Trial I.: Diskvalifikován

  232. Trial II.: Diskvalifikován

  233. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  234. TRIAL I.: Diskvalifikován

  235. TRIAL II.: 3/4, 42.72 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s