023520

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Sýkorová, Speedypaws, z.s.

    Arrow_down

Pes

  1. Jackie Z Vinného domu, Havanský psík

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  2. 1. zkouška A3 XS: 1/3, 52.89 s, 3.89 tr. b., 3.71 m/s

  3. 2. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  4. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 23, 31. 12. 2023

  5. 1.zkouška A3: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška A3: 2/4, 46.25 s, 5.25 tr. b., 3.57 m/s

  7. 3.zkouška A3: 4/4, 61.18 s, 24.18 tr. b., 2.78 m/s

  8. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  9. 1. zkouška XS A3: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška XS A3: Diskvalifikován

  11. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter Cup III. a A0, 18. 11. 2023

  12. Zkouška II. XSA3: 2/6, 61.7 s, 11.7 tr. b., 3.57 m/s

  13. Zkouška I. XSA3: 1/6, 54.85 s, 3.85 tr. b., 3.76 m/s

  14. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  15. 1. Zkouška XSA3: 1/9, 43.44 s, 1.44 tr. b., 3.96 m/s

  16. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  17. 3. Zkouška XSA3: 5/9, 50.35 s, 9.35 tr. b., 3.71 m/s

  18. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  19. Zkouška II. XSA3: 1/2, 52.4 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  20. Zkouška I. XSA3: 2/2, 59.55 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  21. Horka nad Moravou - Havliczech 60 s Calibrou - 4 x A3, 2 x A2 + 2 x A1, 21. 10. 2023

  22. Zkouška I.: 4/5, 55.56 s, 8.06 tr. b., 3.42 m/s

  23. Zkouška II.: 2/5, 57.76 s, 9.76 tr. b., 3.34 m/s

  24. Zkouška III.: 3/5, 64.0 s, 16.0 tr. b., 3.36 m/s

  25. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  26. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 15. 10. 2023

  27. zkouška XSA3 1: 2/4, 53.12 s, 11.12 tr. b., 3.69 m/s

  28. zkouška XSA3 2: Diskvalifikován

  29. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 02. 07. 2023

  30. 1. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška XSA3: 1/5, 60.46 s, 4.46 tr. b., 3.64 m/s

  32. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 10. 06. 2023

  33. Zkouška Agility 1: 1/2, 48.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  34. Zkouška Agility 2: 2/2, 65.87 s, 25.87 tr. b., 3.34 m/s

  35. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport dubnové TROJzkoušky, 16. 04. 2023

  36. 1. zkouška A3: 2/5, 42.66 s, 1.66 tr. b., 3.98 m/s

  37. 2 zkouška A3: 4/5, 42.6 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  38. 3 zkouška A3: 1/5, 43.9 s, 1.9 tr. b., 3.83 m/s

  39. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  40. 1. Zkouška XSA3: 1/2, 51.72 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  41. 2. Zkouška XSA3: 2/2, 47.98 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  42. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  43. 1.Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  44. 2.zkouška XSA3: 1/3, 54.84 s, 2.84 tr. b., 3.79 m/s

  45. Brno - Dvojzkoušky s MushGO, 26. 03. 2023

  46. 1. zkouška A3 XS: 2/2, 50.88 s, 12.88 tr. b., 3.6 m/s

  47. 2. zkouška A3 XS: 2/2, 53.79 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  48. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 25. 03. 2023

  49. 1. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  50. 2. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  51. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 24. 03. 2023

  52. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška A3: 1/2, 48.34 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  54. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  55. 1. zkouška: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška: 1/1, 39.74 s, 4.74 tr. b., 3.52 m/s

  57. 3. zkouška: 1/1, 46.67 s, 9.67 tr. b., 3.58 m/s

  58. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  59. 1. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  61. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  62. Agility Trial Natures Wolf I: 1/4, 53.08 s, 5.08 tr. b., 3.99 m/s

  63. Agility Trial Natures Wolf II: 4/4, 57.89 s, 11.89 tr. b., 3.52 m/s

  64. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  65. 1. zkouška: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška: Diskvalifikován

  67. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  68. 1. zkouška XSA3: 1/3, 49.55 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  69. 2. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  70. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  71. 1. zkouška: 4/6, 53.57 s, 9.57 tr. b., 3.62 m/s

  72. 2. zkouška: Diskvalifikován

  73. 3. zkouška: 4/6, 60.21 s, 23.71 tr. b., 3.04 m/s

  74. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  75. 1. zkouška XS A3: 1/3, 53.23 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  76. 2. zkouška XS A3: 1/2, 48.22 s, 0.22 tr. b., 3.94 m/s

  77. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  78. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  80. 3. zkouška A3: 4/5, 63.22 s, 15.22 tr. b., 3.01 m/s

  81. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 23. 10. 2022

  82. zkouška XSA3 1: Diskvalifikován

  83. zkouška XSA3 2: Diskvalifikován

  84. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  85. ZKOUŠKA I.: 1/3, 50.78 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  86. ZKOUŠKA II.: 1/3, 51.25 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  87. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  88. 1.zkouška XSA3: 2/5, 52.2 s, 5.2 tr. b., 3.52 m/s

  89. 2.zkouška XSA3: 3/5, 50.39 s, 15.39 tr. b., 3.73 m/s

  90. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  91. TRIAL I.: 2/2, 52.26 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  92. TRIAL II.: 2/2, 85.9 s, 30.9 tr. b., 2.54 m/s

  93. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  94. 1.zkouška XSA3: 3/3, 58.92 s, 16.92 tr. b., 3.73 m/s

  95. 2.zkouška XSA3: 1/3, 55.4 s, 11.4 tr. b., 3.97 m/s

  96. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  97. 1. Zkouška XSA3: 1/2, 47.23 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  98. 2. Zkouška XSA3: 2/2, 52.99 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  99. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  100. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  101. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška XSA3: 2/5, 53.43 s, 1.43 tr. b., 4.12 m/s

  103. 3. Zkouška XSA3: 2/5, 51.72 s, 1.72 tr. b., 4.06 m/s

  104. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  105. Zkouška I.: Diskvalifikován

  106. Zkouška II.: Diskvalifikován

  107. Zkouška III.: Diskvalifikován

  108. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  109. 1. zkouška A3 XS: 1/1, 53.21 s, 2.21 tr. b., 3.89 m/s

  110. 1. zkoušk A3 XS: 1/1, 56.36 s, 17.36 tr. b., 3.67 m/s

  111. 2. zkouška A3 XS: 1/1, 50.36 s, 3.36 tr. b., 3.93 m/s

  112. 2. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  113. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  114. 1. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  115. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  116. 1. Zkouška XSA3: 3/3, 69.01 s, 18.01 tr. b., 3.19 m/s

  117. 2. Zkouška XSA3: 1/3, 59.67 s, 13.67 tr. b., 3.69 m/s

  118. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  119. Agility Trial I: 2/2, 55.34 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  120. Agility Trial II: Diskvalifikován

  121. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  122. Agility XSA: Diskvalifikován

  123. Jumping XSA: 4/7, 50.09 s, 2.09 tr. b., 3.91 m/s

  124. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  125. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  126. 1. Zkouška A3 XS: 2/2, 51.23 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  127. 2. Zkouška A3 XS: 1/2, 50.97 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  128. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  129. TRIAL I.: 1/2, 49.69 s, 5.69 tr. b., 3.92 m/s

  130. TRIAL II.: 2/2, 64.19 s, 19.19 tr. b., 3.12 m/s

  131. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  132. Vitar Agility Trial I: 1/3, 56.04 s, 5.04 tr. b., 3.5 m/s

  133. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  134. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  135. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  136. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  137. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  138. Vitar Agility Trial I: 3/3, 62.62 s, 26.62 tr. b., 3.31 m/s

  139. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  140. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  141. JK Animals Agility Trial I: 1/3, 46.79 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  142. JK Animals Agility Trial II: 1/3, 52.01 s, 5.01 tr. b., 3.46 m/s

  143. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  144. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  145. 2. Zkouška XSA2: 1/1, 42.3 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  146. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  147. VITAR Agility Trial I: 1/3, 51.87 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  148. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  149. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  150. TRIAL I.: 1/2, 57.66 s, 7.66 tr. b., 3.3 m/s

  151. TRIAL II.: 1/2, 59.23 s, 18.23 tr. b., 3.21 m/s

  152. TRIAL III.: 1/2, 50.83 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  153. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  154. TRIAL I.: 1/1, 52.03 s, 3.03 tr. b., 3.52 m/s

  155. TRIAL II.: 1/1, 60.27 s, 24.27 tr. b., 2.84 m/s

  156. TRIAL III.: Diskvalifikován

  157. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  158. TRIAL I.: 1/1, 53.53 s, 2.53 tr. b., 3.46 m/s

  159. TRIAL II.: 1/1, 71.33 s, 25.33 tr. b., 2.62 m/s

  160. TRIAL III.: 1/1, 46.96 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  161. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  162. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  163. 2. Zkouška XSA2: 2/5, 67.5 s, 22.5 tr. b., 2.84 m/s

  164. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  165. Agility Trial I: Diskvalifikován

  166. Agility Trial II: 1/2, 61.6 s, 5.6 tr. b., 3.38 m/s

  167. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  168. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  169. 2. Zkouška XSA2: 1/1, 50.64 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  170. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  171. Agility Trial I: 2/2, 80.87 s, 26.63 tr. b., 2.21 m/s

  172. Agility Trial II: Diskvalifikován

  173. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  174. zkouška XSA2 1: 5/5, 56.54 s, 5.54 tr. b., 3.04 m/s

  175. zkouška XSA2 2: 5/5, 67.94 s, 13.94 tr. b., 2.72 m/s

  176. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  177. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  178. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  179. 3. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  180. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  181. TRIAL I.: 1/2, 42.41 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  182. TRIAL II.: 1/2, 51.2 s, 0.2 tr. b., 3.52 m/s

  183. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  184. Agility Trial I: Diskvalifikován

  185. Agility Trial II: Diskvalifikován

  186. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  187. zkouška XSA1 1: 6/8, 56.21 s, 16.21 tr. b., 2.67 m/s

  188. zkouška XSA1 2: Diskvalifikován

  189. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  190. TRIAL I.: 1/1, 56.86 s, 4.86 tr. b., 2.73 m/s

  191. TRIAL II.: 1/1, 62.12 s, 17.12 tr. b., 2.66 m/s

  192. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  193. Agility Trial I: 1/1, 69.59 s, 12.59 tr. b., 2.44 m/s

  194. Agility Trial II: Diskvalifikován

  195. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  196. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  197. 2. Zkouška SA1: 1/9, 66.95 s, 9.95 tr. b., 2.97 m/s

  198. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  199. 1. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  200. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  201. 3. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  202. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  203. 1. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  204. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  205. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  206. Agility Trial: Diskvalifikován

  207. Earth dog's labyrinth: 7/11, 84.96 s, 15.96 tr. b., 2.42 m/s

  208. Frog's course: Diskvalifikován

  209. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  210. TRIAL I.: 2/3, 60.69 s, 14.69 tr. b., 2.55 m/s

  211. TRIAL II.: 2/3, 55.88 s, 16.88 tr. b., 2.68 m/s

  212. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  213. Trial I.: Diskvalifikován

  214. Trial II.: 1/1, 48.8 s, 2.8 tr. b., 3.18 m/s

  215. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  216. TRIAL I.: Diskvalifikován

  217. TRIAL II.: 3/4, 55.19 s, 9.19 tr. b., 2.83 m/s

  218. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  219. 1. zkouška XSA1: 3/4, 47.27 s, 8.27 tr. b., 2.79 m/s

  220. 2. zkouška XSA1: Diskvalifikován

  221. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  222. Zk. 1: 2/2, 49.81 s, 5.0 tr. b., 3.11 m/s

  223. Zk. 2: 1/2, 44.48 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  224. Zk. 3: 1/2, 42.95 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  225. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  226. 1.Zkouška SA1: 2/13, 78.48 s, 30.48 tr. b., 2.19 m/s

  227. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  228. Hodonín - Podzimní hodonínská tlapka, 04. 10. 2020

  229. Agility Small: 5/14, 81.78 s, 29.78 tr. b., 2.69 m/s

  230. Jumping Small: 9/14, 58.25 s, 29.25 tr. b., 2.92 m/s

  231. Zkouška SA1: 6/8, 73.77 s, 37.77 tr. b., 2.09 m/s

  232. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  233. 1. Zkouška XS A1: 3/3, 46.1 s, 2.1 tr. b., 3.41 m/s

  234. 2. Zkouška XS A1: 1/3, 49.12 s, 11.12 tr. b., 3.28 m/s

  235. 3. Zkouška XS A1 : 2/3, 90.6 s, 39.6 tr. b., 2.1 m/s