Cz En

063419

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Švandová, Kelli banda

    Člen KA

Pes

  1. Lippi The Guardians of Albion, Border kolie

Výsledky

  1. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  2. Zkouška LA1 I.: Diskvalifikován

  3. Zkouška LA1 II.: 3/7, 30.45 s, 25.0 tr. b., 4.73 m/s

  4. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  5. LA1 So I: 4/12, 38.75 s, 30.0 tr. b., 3.87 m/s

  6. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  7. Zkouška A1 II. ML: 1/5, 33.49 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  8. Zkouška A1 I. ML: Diskvalifikován

  9. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  10. Druhá zkouška: 2/3, 27.06 s, 15.0 tr. b., 5.32 m/s

  11. První zkouška: 2/3, 32.05 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  12. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  13. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” ML: Diskvalifikován

  14. Jumping FirstAnimal ML: 9/23, 31.96 s, 10.0 tr. b., 6.01 m/s

  15. Zkouška A1 Click and Feed ML: 6/9, 36.18 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  16. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  17. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  18. 2. běh LA1: 5/11, 30.99 s, 15.0 tr. b., 5.36 m/s

  19. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  20. 1. Zkouška MLA1: 2/6, 27.49 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  21. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  22. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  23. 1. Zkouška MLA1: 4/10, 28.4 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  24. 2. Zkouška MLA1: 2/10, 44.2 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  25. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  26. Zkouška MLA1 I.: 1/4, 35.54 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  27. Zkouška MLA1 II.: 1/3, 39.49 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  28. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  29. 1. Zkouška MLA1: 3/7, 41.2 s, 40.0 tr. b., 3.83 m/s

  30. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  31. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  32. A1 II ML: Diskvalifikován

  33. A1 I ML: 1/2, 31.92 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  34. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  35. A1 II ML: 5/7, 32.12 s, 20.0 tr. b., 4.42 m/s

  36. A1 I ML: 3/7, 40.63 s, 15.0 tr. b., 3.54 m/s

  37. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  38. 1. zkouška LA1: 1/4, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  39. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  40. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  41. A1 II ML: 2/4, 35.95 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  42. A1 I ML: Diskvalifikován

  43. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  44. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  45. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  46. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  47. Zkouška1 MLA1: 1/3, 33.24 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  48. Zkouška2 MLA1: Diskvalifikován