019719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Pešková, Tachyon Sport Arena

    Arrow_down

Pes

  1. Armína z Váhy, Nova Scotia Duck Tolling Retriever

    Arrow_down

Výsledky

  1. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  2. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  3. Agility 2 ML: 24/37, 56.33 s, 17.33 tr. b., 3.44 m/s

  4. Jumping 1 ML: 17/37, 59.29 s, 27.29 tr. b., 3.14 m/s

  5. Jumping 2 ML: 7/36, 40.53 s, 3.53 tr. b., 4.07 m/s

  6. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  7. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  8. 2.zkouška MLA3: 4/4, 53.73 s, 10.73 tr. b., 3.59 m/s

  9. Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  10. IA3 I: 2/3, 50.96 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  11. IA3 II: 2/3, 48.72 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  12. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  13. 1.zkouška MLA3: 3/8, 46.58 s, 0.58 tr. b., 4.12 m/s

  14. 2.zkouška MLA3: 5/8, 51.99 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  15. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  16. 1.zkouška MLA3: 2/6, 52.66 s, 6.66 tr. b., 3.91 m/s

  17. 2.zkouška MLA3: 4/6, 49.94 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  18. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  19. 1. Zkouška IA3: 1/1, 49.91 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  20. 2. Zkouška IA3: 1/1, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  21. Nymburk - Velikonoční dvojzkoušky + A0, 26. 03. 2023

  22. 1. zkouška MLA3: 2/3, 50.77 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  23. 2. zkouška MLA3: 2/3, 57.71 s, 17.71 tr. b., 3.38 m/s

  24. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  25. zkouška II / ML / A3: Diskvalifikován

  26. zkouška I / ML / A3: Diskvalifikován

  27. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  28. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška MLA3: 1/2, 53.17 s, 0.17 tr. b., 4.01 m/s

  30. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  31. Zkouška II / ML / A3: 4/5, 51.58 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  32. Zkouška I / ML / A3: 3/5, 48.61 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  33. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky, 28. 09. 2022

  34. MLA3 - 2. běh: 2/2, 47.47 s, 3.47 tr. b., 3.9 m/s

  35. ML3: 2/2, 51.89 s, 16.89 tr. b., 3.58 m/s

  36. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  37. Agility II / ML: 4/14, 54.3 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  38. Agility I / ML: 4/13, 53.96 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  39. Domanín - Ohnivý pohár II. + Mistrovství České Republiky Nova Scotia Duck Tolling Retriever, 17. 09. 2022

  40. Agility Open: 4/14, 57.09 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  41. Agility Trial: Diskvalifikován

  42. Jumping Open: 3/14, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  43. MR NSDTR - agility: 3/8, 57.09 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  44. MR NSDTR - jumping: 2/8, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  45. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  46. II zkouška A2 ML: 1/3, 49.66 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  47. I. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  48. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  49. 1.zkouška MLA2: 5/7, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  50. 2.zkouška MLA2: 1/7, 50.28 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  51. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/22, 10. 06. 2022

  52. Zkouška ML A2 - I.: 1/2, 46.18 s, 6.18 tr. b., 3.77 m/s

  53. Zkouška ML A2 - II.: Diskvalifikován

  54. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  55. 1.zkouška MLA2: 1/6, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  56. 2.zkouška MLA2: 3/6, 53.28 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  57. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  58. 1.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  59. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  60. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  61. II. Zk MLA2: 1/3, 44.87 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  62. I. Zk MLA2: Diskvalifikován

  63. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  64. 1.Zk. MLA2 neděle: Diskvalifikován

  65. 1. Zkouška MLA2: 1/5, 54.23 s, 12.23 tr. b., 3.8 m/s

  66. 2.Zk. MLA2 neděle: 1/2, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  67. 2. Zkouška MLA2: 3/5, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  68. 3.Zk. MLA2 neděle: 1/2, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  69. 3. Zkouška MLA2: 2/5, 46.38 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  70. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  71. 1.zkouška MLA2: 2/5, 47.39 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  72. 2.zkouška MLA2: 3/5, 45.27 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  73. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  74. Czech Imp Jump MiniLarge: 11/20, 28.85 s, 1.85 tr. b., 4.4 m/s

  75. Jumping 1 - MiniLarge: 9/20, 47.48 s, 0.48 tr. b., 4.59 m/s

  76. Jumping 2 - MiniLarge: 8/20, 46.19 s, 5.19 tr. b., 4.59 m/s

  77. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  78. 1.zkouška MLA2: 6/8, 52.74 s, 13.74 tr. b., 3.55 m/s

  79. 2.zkouška MLA2: 1/8, 48.04 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  80. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  81. Czech Imp Jump MiniLarge: 10/19, 23.9 s, 1.9 tr. b., 4.77 m/s

  82. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  83. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  84. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  85. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  87. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  88. II. Zk MLA1: 2/4, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  89. I. Zk MLA1: 1/4, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  90. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 25. 09. 2021

  91. 1. zkouška A1 ML: 1/4, 46.33 s, 11.33 tr. b., 3.56 m/s

  92. 2. zkouška A1 ML: 1/4, 40.76 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  93. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  94. 1.zkouška MLA1: 4/10, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  95. 2.zkouška MLA1: 2/10, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  96. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  97. 1.zkouška MLA1: 5/8, 42.38 s, 15.38 tr. b., 3.66 m/s

  98. 2.zkouška MLA1: 3/8, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  99. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  100. II. Zk MLA1: Diskvalifikován

  101. I. Zk MLA1: 3/4, 36.98 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  102. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  103. II. Zk MLA1: 1/3, 45.69 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  104. I. Zk MLA1: Diskvalifikován

  105. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  106. ZkA. MLA1 I.: 1/3, 39.39 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  107. ZkA. MLA1 II.: 1/3, 42.37 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  108. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  109. Jumping: 3/8, 42.97 s, 12.97 tr. b., 4.0 m/s

  110. 1.zkouška: 1/3, 47.81 s, 19.81 tr. b., 3.22 m/s

  111. 2.zkouška: 1/3, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  112. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  113. ML A1 I.: 2/2, 54.0 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  114. ML A1 II.: Diskvalifikován

  115. ML A1 III.: 2/2, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  116. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  117. ZkA. MLA1 I.: Diskvalifikován

  118. ZkA. MLA1 II.: Diskvalifikován

  119. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  120. ZkA. MLA1 I.: 2/3, 38.18 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  121. ZkA. MLA1 II.: 3/3, 45.73 s, 16.73 tr. b., 3.37 m/s

  122. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  123. LA1: Diskvalifikován

  124. LA1-2: Diskvalifikován

  125. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  126. LA1 I.: Diskvalifikován

  127. LA1 II.: Diskvalifikován

  128. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  129. zkouška 1 LA1: 3/12, 58.15 s, 20.0 tr. b., 3.22 m/s

  130. zkouška 2 LA1: 5/12, 57.26 s, 15.0 tr. b., 3.3 m/s

  131. zkouška 3 LA1: Diskvalifikován

  132. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  133. 1. Zka - LA1: 1/5, 44.56 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  134. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  135. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  136. Zkouska LA1 1: Diskvalifikován

  137. Zkouska LA1 2: 4/11, 36.33 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s