Cz En

002619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petr Tomala, SVČ Luhačovice

    Člen KA

Pes

  1. Nessie Želečský hrádek, Border kolie

Výsledky

  1. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  2. 1. Zkouška L A1: 1/5, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  3. 2. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  4. 3. Zkouška L A1 : Diskvalifikován

  5. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  6. 1. Zkouška LA1: 6/11, 33.1 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  7. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  8. 3. Zkouška LA1: 1/11, 29.18 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  9. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  10. 1. Zkouška LA1: 1/6, 40.74 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  11. 2. Zkouška LA1: 2/6, 41.19 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  12. České Budějovice - K Budějicům cesta V., 02. 08. 2020

  13. Agility: 7/21, 40.47 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  14. Jumping: 14/21, 29.6 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  15. Zkouška: 1/7, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  16. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  17. 1. Zkouška LA1: 5/12, 45.25 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  18. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  19. 3. Zkouška LA1: 7/12, 38.53 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  20. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  21. 1. Zkouška LA1: 3/10, 30.4 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  22. 2. Zkouška LA1: 2/10, 32.06 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  23. 3. Zkouška LA1: 2/10, 27.07 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  24. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  25. Jumping Open: Diskvalifikován

  26. ZkA I: 3/8, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  27. ZkA II: Diskvalifikován

  28. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  29. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  30. Zkouška I. LA1: 4/16, 29.46 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  31. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  32. 1. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  34. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  35. FINALE O bezovou hulku: Diskvalifikován

  36. Zk agility I: 1/3, 33.15 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  37. Zk agility II: 3/3, 40.13 s, 20.13 tr. b., 3.46 m/s

  38. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  39. 1. Zkouška LA1: 7/12, 39.3 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  40. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  41. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  42. Zkouška II. LA1: 2/11, 40.04 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  43. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  44. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  45. 1. zkouška: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška: Diskvalifikován

  47. 3. zkouška: Diskvalifikován

  48. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  49. Agility Trial I: 3/14, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  50. Agility Trial II: 5/14, 43.65 s, 20.0 tr. b., 4.33 m/s

  51. Jumping Trial I: 4/14, 38.74 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  52. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  53. JUMPING L L: Diskvalifikován

  54. x - 1. Zkouška LA1 LA1: 7/14, 41.16 s, 21.16 tr. b., 3.26 m/s

  55. y - 2. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  56. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  57. Agility Open LA: Diskvalifikován

  58. Jumping Open LA: Diskvalifikován

  59. LA1: 7/15, 40.46 s, 20.0 tr. b., 3.91 m/s

  60. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  61. 1. Speciální běh LA0 LA0: Diskvalifikován

  62. 2. Speciální běh LA0 LA0: Diskvalifikován