083218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Straková, Amonra

    Arrow_down

Pes

  1. Xcellence Deabei, Belgický ovčák - Tervueren

    Arrow_down

Výsledky

  1. Třebíč - Velikonoční beránek 2024, 01. 04. 2024

  2. AGILITY L: Diskvalifikován

  3. JUMPIMG I - L: Diskvalifikován

  4. JUMPING II - L: 7/28, 43.55 s, 0.55 tr. b., 4.45 m/s

  5. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky II., 24. 03. 2024

  6. 1. zkouška LA2: 3/14, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  7. 2. zkouška LA2: 6/14, 52.6 s, 17.6 tr. b., 3.65 m/s

  8. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky I., 23. 03. 2024

  9. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  11. Čeladná - Dvojzkoušky - Krmiva Hulín, 17. 02. 2024

  12. 1. zkouška Krmiva Hulín: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška Krmiva Hulín: Diskvalifikován

  14. Čebín - Listopadové dvojzkoušky Čebín II. + A0, 12. 11. 2023

  15. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. Čebín - Listopadové dvojzkoušky Čebín I., 11. 11. 2023

  18. 1. zkouška LA1: 2/18, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  19. 2. Zkouška LA1: 1/18, 30.63 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  20. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  21. Agility družstev L: Diskvalifikován

  22. Agility jednotlivců L: 17/33, 43.96 s, 10.96 tr. b., 3.94 m/s

  23. Hra neděle L: 14/33, 16.6 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  24. Hra sobota L: 6/28, 18.89 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  25. Jumping družstev L: Diskvalifikován

  26. Jumping jednotlivců L: Diskvalifikován

  27. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2023, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  28. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  29. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  30. Jumping družstev BO: 13/37, 35.88 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  31. Jumping Jednotlivci BO: Diskvalifikován

  32. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 16. 09. 2023

  33. 1. zkouška: 4/9, 36.68 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  34. 2. zkouška: Diskvalifikován

  35. 3. zkouška: Diskvalifikován

  36. Čebín - Čebínský král 2023 + MČR Kníračů 2023, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  37. Sobota Agility L: Diskvalifikován

  38. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  39. Sobota Zkouška L A1: Diskvalifikován

  40. Slavičín - Divnice - VALAŠSKÉ DVOJZKOUŠKY + PARA, 27. 08. 2023

  41. 1. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  43. Brno - Dvojzkoušky agility, 05. 08. 2023

  44. II. Zkouška L A1: 5/13, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  45. I. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  46. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 10. 06. 2023

  47. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  48. Zkouška Agility 2: Diskvalifikován

  49. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  50. Agility L: Diskvalifikován

  51. Jumping II. L: 10/29, 46.09 s, 11.09 tr. b., 3.91 m/s

  52. Jumping I. L: Diskvalifikován

  53. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 14. 05. 2023

  54. 1. Zkouška LA1: 4/16, 33.12 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  55. 2. Zkouška LA1: 5/16, 42.12 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  56. 3. Zkouška LA1: 5/16, 37.07 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  57. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2022

  58. druhá zkouška: Diskvalifikován

  59. první zkouška A1 L: Diskvalifikován

  60. třetí zkouška: 1/4, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  61. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  62. lll. Zkouška LA1: 2/8, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  63. 1. Zkouška LA1: 3/8, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  64. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  65. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  66. 1. Zkouška LA1: 2/17, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  67. 2. Zkouška LA1: 9/17, 30.39 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  68. 3. Zkouška LA1: 8/17, 41.21 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  69. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  70. Jumping LA: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  72. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  73. Agility Trial I: 4/12, 44.39 s, 15.0 tr. b., 3.33 m/s

  74. Agility Trial II: Diskvalifikován

  75. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  76. Agility LA: Diskvalifikován

  77. Jumping LA: Diskvalifikován

  78. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  80. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  81. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  82. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  83. 1. Zkouška LA1: 3/10, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  84. 2. Zkouška LA1: 2/10, 34.52 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  85. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  87. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. 2. Zkouška LA1: 2/8, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  89. 3. Zkouška LA1: 1/8, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  90. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 18. 09. 2021

  91. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  92. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  93. 3. Zkouška LA1: 3/7, 29.25 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  94. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  95. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  97. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  98. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  99. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  100. 2. Zkouška LA1: 6/10, 36.19 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  101. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  102. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  103. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  105. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  108. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  109. LA1 I.: 2/10, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  110. LA1 II.: Diskvalifikován