Cz En

050318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie Bohušková, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. Harry, Kříženec

Výsledky

  1. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  2. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  3. Jumping OPEN III. M: Diskvalifikován

  4. Jumping OPEN II. M: 4/17, 47.64 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  5. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  6. Zkouška MA2 Neděle: 2/5, 52.51 s, 2.51 tr. b., 3.81 m/s

  7. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  8. 1.zkouška: 2/4, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  9. 2.zkouška: Diskvalifikován

  10. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  11. 1. zkouška: 2/5, 44.68 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  12. 2. zkouška: Diskvalifikován

  13. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  14. Agility M: 8/12, 64.53 s, 12.53 tr. b., 3.25 m/s

  15. Jumping M: 6/12, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  16. Zkouška MA1: 2/4, 46.65 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  17. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  18. 1. Agility M: 3/9, 51.1 s, 17.1 tr. b., 4.01 m/s

  19. 1. Jumping M: 9/16, 51.78 s, 15.78 tr. b., 3.94 m/s

  20. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  21. III. jumping M: Diskvalifikován

  22. II. jumping M: 5/14, 53.85 s, 17.85 tr. b., 3.71 m/s

  23. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  24. I. jumping M: Diskvalifikován

  25. I. zkouška MA1: 1/4, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  26. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  27. II. zkouška: Diskvalifikován

  28. I. zkouška: Diskvalifikován

  29. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  30. 1. zkouška A1: 4/9, 49.39 s, 1.39 tr. b., 3.38 m/s

  31. 2. zkouška A1: 3/9, 53.57 s, 18.57 tr. b., 3.25 m/s

  32. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  33. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  34. 2.kvalifikace: 8/11, 45.5 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  35. 3.kvalifikace: 6/7, 41.15 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  36. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  37. ZK1: Diskvalifikován

  38. ZK2: 5/5, 50.44 s, 29.44 tr. b., 2.93 m/s

  39. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  40. Ne-: 3/6, 55.11 s, 0.0 tr. b., 2.65 m/s

  41. Ne-Agility: Diskvalifikován

  42. Ne-Jumping: 11/17, 44.95 s, 14.95 tr. b., 3.14 m/s

  43. So-: Diskvalifikován

  44. So-Agility: Diskvalifikován

  45. So-Jumping: Diskvalifikován

  46. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  47. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  48. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  49. 3.kvalifikace: 11/17, 44.2 s, 18.2 tr. b., 2.87 m/s

  50. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  51. A1 MA1: Diskvalifikován

  52. Agility M: Diskvalifikován

  53. Jumping M: Diskvalifikován