Cz En

013718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Mikurdová

    Člen KA

Pes

  1. Avanka Schay County, Border kolie

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  2. 1. Zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  4. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  5. Agility Trial I: 4/12, 43.98 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  6. Agility Trial II: Diskvalifikován

  7. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  8. ZkA I: Diskvalifikován

  9. ZkA II: Diskvalifikován

  10. ZkA III: 3/6, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  11. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  12. 1. zkouška: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška: Diskvalifikován

  14. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  15. TRIAL I.: Diskvalifikován

  16. TRIAL II.: 4/8, 33.71 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  17. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  18. ZkA I: 1/5, 43.29 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  19. ZkA II: Diskvalifikován

  20. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  21. Trial I.: Diskvalifikován

  22. Trial II.: Diskvalifikován

  23. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  24. Zk Agility I: Diskvalifikován

  25. Zk Agility II: 1/1, 42.55 s, 20.0 tr. b., 3.6 m/s

  26. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  27. 1. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  28. 2. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  29. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  30. TRIAL I.: 8/14, 52.6 s, 20.6 tr. b., 2.85 m/s

  31. TRIAL II.: Diskvalifikován

  32. TRIAL III.: Diskvalifikován

  33. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  34. Zkouška II. MLA1: 1/3, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  35. Zkouška I. MLA1: Diskvalifikován

  36. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  37. 1. zkouška: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška: 4/22, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  39. 3. zkouška: Diskvalifikován

  40. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  41. Agility Open LA: 16/33, 51.46 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  42. Jumping Open LA: 20/32, 46.84 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  43. LA1: Diskvalifikován

  44. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  45. 1. Zkouška LA1: 5/16, 48.05 s, 31.05 tr. b., 3.45 m/s

  46. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  48. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  49. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  50. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  51. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  52. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  53. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  54. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  55. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  56. Zkouška LA1 1 LA1: 9/17, 45.15 s, 15.0 tr. b., 3.39 m/s

  57. Zkouška LA1 2 LA1: 14/17, 37.28 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  58. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  59. Zkouška č.1 LA1: 5/23, 35.2 s, 20.0 tr. b., 4.46 m/s

  60. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  61. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  62. Agility Trial I: Diskvalifikován

  63. Agility Trial II: 10/25, 40.55 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  64. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  65. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  66. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  67. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  68. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  70. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  71. Agility L: Diskvalifikován

  72. Jump L: Diskvalifikován

  73. Zkouška LA1: 3/13, 41.44 s, 25.0 tr. b., 3.86 m/s

  74. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  75. Agility A1: Diskvalifikován

  76. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  77. Jumping A1: 28/48, 33.76 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  78. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  79. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  80. Special Agility: Diskvalifikován

  81. Special Jumping: 89/153, 39.06 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  82. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  83. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  84. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  87. Agility Open: Diskvalifikován

  88. Agility Trial: Diskvalifikován

  89. Jumping Open: Diskvalifikován

  90. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  91. TRIAL II. LA1: 8/13, 37.33 s, 20.0 tr. b., 3.59 m/s

  92. TRIAL I. LA1: 7/13, 35.76 s, 25.0 tr. b., 3.5 m/s