Cz En

006818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Stanislav Nehyba, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Ederton Erby Bashmar, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  2. 1.zkouška MLA1: 2/5, 27.49 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  3. 2.zkouška MLA1: 3/5, 33.04 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  4. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  5. 1.zkouška MLA1 NE: 1/1, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  6. 1. zkouška MLA1 SO: 1/1, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  7. 2. zkouška MLA1 NE: 1/1, 29.58 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  8. 2. zkouška MLA1 SO: Diskvalifikován

  9. 3. zkouška MLA1 SO: 1/1, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  10. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  11. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška LA1: 5/11, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  13. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  14. 1. Zkouška LA1: 5/5, 29.58 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  15. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  16. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  17. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  19. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  20. LA1 - druhá: Diskvalifikován

  21. LA1 - první: 2/7, 31.27 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  22. LA1 - třetí: 2/7, 31.82 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  23. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  24. A1L neděle: Diskvalifikován

  25. A1L sobota: Diskvalifikován

  26. Agility neděle: Diskvalifikován

  27. Agility sobota: 10/22, 34.48 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  28. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  29. Jumping sobota: 3/21, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  30. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  31. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  32. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  33. zkouška 3 LA1: Diskvalifikován

  34. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  35. AGILITY: Diskvalifikován

  36. JUMPING: Diskvalifikován

  37. LA1: Diskvalifikován

  38. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  39. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  40. Jumping 1: 20/39, 37.58 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  41. Jumping 2: 11/39, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  42. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  43. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  44. Jumping 1: Diskvalifikován

  45. Jumping 2: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  47. Czech Imp Jump : Diskvalifikován

  48. Jumping 1: 14/35, 32.12 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  49. Jumping 2: 25/35, 39.04 s, 16.04 tr. b., 3.66 m/s

  50. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  51. AGILITY: Diskvalifikován

  52. AGILITY: Diskvalifikován

  53. JUMPING: Diskvalifikován

  54. JUMPING: Diskvalifikován

  55. LA1: Diskvalifikován

  56. LA1: Diskvalifikován

  57. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  58. agility LA: Diskvalifikován

  59. jumping LA: Diskvalifikován

  60. zkouška LA1: Diskvalifikován

  61. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  62. LA I: Diskvalifikován

  63. LA II: Diskvalifikován

  64. LA III: Diskvalifikován

  65. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  66. Agility LA: Diskvalifikován

  67. Jumping LA: 8/27, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  68. Zkouška LA1: Diskvalifikován