Cz En

085217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Eliášová, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. Enrico z Tržiště, Irish Soft Coated Wheaten Terrier

Výsledky

  1. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  2. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  3. 1. Zkouška MLA2: 3/5, 54.65 s, 6.65 tr. b., 3.66 m/s

  4. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  5. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  6. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  7. Druhá zkouška: 2/4, 49.53 s, 2.53 tr. b., 3.57 m/s

  8. První zkouška: Diskvalifikován

  9. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  10. Jumping 2+3 ML: Diskvalifikován

  11. MLA2 I: Diskvalifikován

  12. MLA2 II: Diskvalifikován

  13. MLA2 So I: Diskvalifikován

  14. MLA2 So II: Diskvalifikován

  15. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  16. 1. Zkouška MLA2: 1/5, 43.13 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  17. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  18. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  19. MLA2 I.: Diskvalifikován

  20. MLA2 II.: 1/3, 49.13 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  21. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  22. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  24. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  25. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  27. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  28. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  29. První zkouška: Diskvalifikován

  30. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  31. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  32. První zkouška: Diskvalifikován

  33. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  34. agility open ML: Diskvalifikován

  35. Jumping open ML: Diskvalifikován

  36. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  37. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  38. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  39. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  40. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  41. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  42. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  43. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  44. Agility ML: Diskvalifikován

  45. Jumping ML: Diskvalifikován

  46. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  47. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  48. A1 II ML: 1/7, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  49. A1 I ML: 1/7, 34.45 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  50. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  51. Agility ML: Diskvalifikován

  52. Jumping ML: Diskvalifikován

  53. Zkouška MLA1: 1/2, 57.21 s, 20.0 tr. b., 3.13 m/s

  54. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  55. A1 II ML: Diskvalifikován

  56. A1 I ML: Diskvalifikován

  57. Senioři I ML: Diskvalifikován

  58. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  59. A1 II ML: Diskvalifikován

  60. A1 I ML: 1/4, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  61. Senioři I ML: Diskvalifikován

  62. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  63. MLA1 I: 1/3, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  64. MLA1 II : 2/3, 37.97 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  65. Senioři L: Diskvalifikován

  66. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  67. Agility ML: Diskvalifikován

  68. Jumping ML: Diskvalifikován

  69. Zkouška ML1: 1/3, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  70. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  71. 1. Zka - LA1: 6/11, 36.44 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  72. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  73. Jumping - Large: Diskvalifikován