Cz En

018017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Dudková, Kynologický spolek BRABCI

    Člen KA

Pes

  1. Dear Dany Kogito Easter, Australský ovčák

Výsledky

  1. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  2. II. zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  3. I. zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  4. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  5. Zkouška1 LA2: Diskvalifikován

  6. Zkouška2 LA2: Diskvalifikován

  7. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  8. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  9. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  11. Zkouška II LA2: 5/10, 60.12 s, 5.12 tr. b., 3.21 m/s

  12. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  13. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  14. Zkouška LA2 1: Diskvalifikován

  15. Zkouška LA2 2: Diskvalifikován

  16. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  17. LA1 - I.: Diskvalifikován

  18. LA1 - II.: 1/7, 39.77 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  19. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  20. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  21. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  22. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  23. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  24. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  25. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  26. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  27. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  28. Agility Trial II: 5/13, 64.25 s, 9.25 tr. b., 2.57 m/s

  29. Agility Trial III: 1/13, 62.01 s, 2.01 tr. b., 2.98 m/s

  30. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  31. Jumping L: Diskvalifikován

  32. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  33. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  34. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  35. LA1 I.: 7/14, 35.48 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  36. LA1 II.: Diskvalifikován

  37. LA1 III.: Diskvalifikován

  38. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  39. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  40. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  41. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  42. Agility open L: Diskvalifikován

  43. Jumping open L: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA1: 2/15, 44.23 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  45. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  46. 1.LA1 LA1: Diskvalifikován

  47. 2.LA1 LA1: Diskvalifikován

  48. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  49. II. Zkouška: 1/6, 42.59 s, 0.0 tr. b., 3.26 m/s

  50. I. Zkouška: Diskvalifikován

  51. Jumping: Diskvalifikován

  52. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  53. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  54. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  55. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  56. LA1-1 LA1: Diskvalifikován

  57. LA1-2 LA1: Diskvalifikován

  58. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  59. Zkouška 1 - LA1: Diskvalifikován

  60. Zkouška 2 - LA1: Diskvalifikován

  61. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  62. Agility Open L: Diskvalifikován

  63. Jumping Open L: Diskvalifikován

  64. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován